Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Tüm Dünyadan Kalbinizi Isıtacak Küçük Mutluluklarla Dolu 19 Hadise

 > 
404PAYLAŞIM

Böyle insanlara dünyamızda her zaman ihtiyaç var.

Kaynak: http://www.lifebuzz.com/feel-good/

1. Macaristan vatandaşları kullanmadıkları ayakkabıları Suriyeli mültecilere vermek niyetiyle Budapeşte tren istasyonuna akın etti.

2. Domino's'tan sipariş ettiği bir kutu içinde yiyecek yerine 1300 dolar bulan adam Domino's dükkanına geri götürdü.

Bankaya yatırılacak paranın dikkat çekmemesi adına pizza kutusuna koyulması sonucu kutu siparişlerle karışmış. Domino's yetkilileri bu örnek davranışından dolayı adama bir yıl boyunca bedava pizza imkanı sundular.

3. Bir adam petrol sızıntısı içinde bata çıka ilerleyerek sızıntı içerisinde mahsur kalmış bir grup yavru kediyi kurtardı.

4. Bir trafik görevlisi çalıştığı kavşağın köşesine, satın alacak güçleri olmayan ailelerin çocukları için okul malzemeleri bırakıyor.

5. Bu 680 gram mucize bebek bir yolcu gemisinde doğdu ve hayatta kaldı.

6. Okul takımında futbol oynama hayali olan Down sendromlu lise öğrencisine bir şans verildi ve o bir gol atarak sevincini ikiye katladı.

7. Futbol ağlarına ciddi şekilde dolanan bu yavru tilki hemen kurtarıldı.

8. Borçlarını ödeyemediği için evini kaybeden bir kadın(solda) satışa çıkan evinin ihalesine gittiğinde kalabalığın içinden tanımadığı biri evi satın alarak ona iade etti.

9. Bu evsiz adam ailesini görmek için paraya ve ulaşıma ihtiyaç duyuyordu. Yerel bir dernek onun için bağış toplayarak adamın arzusunu yerine getirdiler.

10. ABD ve Çin dünyadaki filleri kaçak avcılıktan kurtarmak adına yakın zamanda bir anlaşma imzaladı.

11. 5 yaşındaki bir kız sadece onları gülümsetmek adına eyalet polisleri için dondurma satın aldı ve hep beraber bu hatıra fotoğrafı çektirdiler.

12. İtfaiyeci yangından kurtardığı bir kediye oksijen veriyor.

13. Resimdeki adamın ekip arkadaşları sırf o çalışmaya devam edebilsin diye kepçeyi yeniden modifiye ettiler.

14. Bu küçük çocuk doğum günü için kendisine hediyeler alınmasının yerine yerel polis departmanına kurşun geçirmez yelek satın alınmasını istedi.

15. Bu not bir parkta bir ağacın dalına bantlanmış şekilde bulundu.

Çok fazla frizbiye sahibim(DiscStore'da çalışıyorum)ve bu istersen senin olabilir. Ya da bırak gitsin birisi bununla daha fazla eğlenebilir.

Teşekkürler ve İyi Uçurmalar!

16. Zamanında silahla yaralanma sonucu bir gözünü kaybeden bu kadın köpek saldırısında gözünü kaybeden bu küçük yavru köpeği sahiplendi.

17. Down sendromlu bu kadın kendisine ait küçük bir işletme için hayaller kuruyordu. O hayalini gerçeğe dönüştürdü ve şimdi birçok şirket imha zamanı gelmiş evraklarını onun şirketine yolluyor.

18. McDonalds çalışanı yaşlı adamın beslemesine yardımcı olmak için tüm öğlen paydosunu feda etti.

19. Amerikalı bir milletvekili evlerinden atılan bir anne ve iki çocuğunun hapishane lobisinde uyuduğunu duyunca onları kendi cebinden ödediği bir otele yerleştirerek yeni ayakkabı ve elbiseler satın aldı.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
deniz-inay

hiç ülkemizden örnek yok :(

babylonica

keşke bu iyi insanların sayısı çoğalsa. insan olmakvicdan sahibi olmak çok özel

misslucy

iyi insanlar hala varmış çok şükür:)

pheoebe

aslında olması gereken bunlar ama dünya öyle bi hale geldi ki bunlara şaşırır olduk neyse ki hala kendini bu dünyanın kötülüklerinden korumayı başaran insanlar var

sevgii

insan olmak bu kadar güzel işte

Görüş Bildir