Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Kadınları Giydikleri Kıyafete Göre Yaftalamanın Dayanılmaz Hafifliği

 > -

Kadınları giydikleri kıyafetlere göre değerlendirmek, yaftalamak, etiket yapıştırmak maalesef hala ısrarla devam ettirilen bu uygulama. Bunu yapmayın, yaptırmayın. Yere batsın sizin yoz düşünceleriniz.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
divinalfo

ya troll felan filan ya da kuyruk acısını var neyse ne? galeri doğru mu değil mi?

harun.aksoy3

Şimdiye kadar iyi olduk elimize ne geçti? Tombul taşak! Bizde yanardöner olalım, adi olalım, şerefsiz olalım, itin uğursuzun önde gideni olalım, zındık olalım, hain olalım, güvenilmez olalım, pezevenk olalım belki o zaman bu yazılanları boş çıkarmayız.:D:D:D

olvidoy

Olaya bir kere de tersinden bakın: madem kadınlar giydikleri kıyafete göre yargılanamaz siz niye sürekli başörtülü,feraceli ya da çarşaflı bayanları yargılıyorsunuz? sizin özgürlük anlayışınız bile sakat..soyunabildiğin kadar soyun ama fazla giyiniyorsan yobazsın,geri kafalısın değil mi?

munzuradam

İnsanları giydiği kıyafete, kıyafet şekline, tarzına, rengine yada duruşuna göre sınıflandırmak temel bilinçaltı eylemidir. Bilinçaltı eylemleri engellenemez. Tabi kaşar denip denmemesi farklı bir durumdur ama temelde yaptığımız şeylerin iyi yada kötü sonuçları vardır. Kısa etek giydiğinde, "Çok yakışmış." yada "Kaşar." diye bir tepki alabilirsin. Hiç tepki almayabilirsin de. Bunun sonucunda da ya teşekkür edersin, ya küfredersin, yada hiç tepki vermeyebilirsin. Olmadı çeker silahı vurursun. Tamamen senin psikolojinle ilgili bir şey ama şimdi bana "Kimse çekip silahı vurmaz." deme, vuranlar var. Sonuçta bilinçaltı engellenemiyor ve herhangi birinin "Yapma." demesi bunu engellemeye kafi değil. Hiçbirimiz kendimize ait ütopyalarda yaşamıyoruz. Götünü, başını açıyorsan "Kaşar." lafını görmezden gelmen gerekecek. Başkasının neyi nasıl dediği beni ilgilendirmez ama bu yobazlık değil, bilim.

ezgi-hakan-gokhan

bence bu sefer doğru bir noktaya parmak basmıs sayın Ç

Görüş Bildir