Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Kadınlar Tarafından Reddedilen Erkeklerin Verdikleri 17 Kendini Bilmez Tepki

1.2bPAYLAŞIM

Reddedilmek kötü tabii ki. Üzücü, moral bozucu, can sıkıcı. Lakin hazmetmek de büyük meziyet. Sadece sizin hisleriniz, istekleriniz, beklentileriniz yok. Çocuk da değilsiniz artık, her istediğinizi elde edebilecek yaşı çoktan geçtiniz. Birisi sizi istemediğini söylediğinde türlü şekillerde çirkinleşmeniz kendinizi küçük düşürmekten başka bir işe yaramaz. Bu sınıfa dahil erkekler reddedildiklerinde nasıl tepkiler veriyorlar, sizin için derledik.

1. Ben zaten daha iyisini hak ediyorum.

Kesin öyledir.

2. Kendi kaybeder.

Sen de bulunmaz Hint kumaşısın ya zaten.

3. Gözü yükseklerde, beni ondan istememiştir.

Tipini beğenmemiş olamaz mı yani?

4. Kendine zengin koca arıyor.

Senin gerçek bir mal değneği olduğunu anlamış olamaz mı sence?

5. Aman o tipsizi kim ne yapsın zaten.

Dün elinde çiçekle kapısında dikilen babam değildi herhalde di mi?

6. Ben daha iyisini bulurum da o bulabilir mi acaba?

Bulur. Emin ol bulur.

7. Zaten benim ayarımda biri değildi.

Ya sen reddedildiği saniyede çirkinleşen insansın, olmasın zaten senin ayarında.

8. Erkeklere ilgi duymuyor herhalde.

Tek erkek sensin çünkü dünya üzerindeki.

9. Zaten onun hakkında pek iyi şeyler söylemiyorlardı.

O yüzden mi kapısında yattın üç gün.

10. Ben de çok hevesli değildim zaten, öylesine takılacaktım.

Hı hıı tabi tabi.

11. Kesin arkadaşları doldurdu bana karşı.

Arkadaşları da öngörülü insanlarmış demek ki.

12. Bana yakışmazdı zaten.

Evet, sana fazla gelirdi.

13. Tipim de değildi aslında.

Senin tipin Adriana Lima olduğu için şansını bir de onunla dene istersen.

14. Beni taşıyacak biri değildi

Sen hazımsız adamın tekisin, kimse taşıyamaz seni.

15. Berk'te bende olmayan ne bulmuş olabilir ki?

Zeka, dürüstlük, güven...

16. Ben onunla ciddi düşünüyordum halbuki.

Lütfetmişsin...

17. Orospu!

Böylece kadının ne kadar doğru bir karar verdiğini kanıtladın, bravo sana.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

2 maddede çelişki var ve ben buna acayip güldüm yani. birinde demişsin ki tipini beğenmemiş olamaz mı birinde demişsin ki zeka güven dürüstlük. ben yaman çelişki ya? zeka dürüstlük güven olsa da tipi beğenmezsiniz sonra burda erkeklerle dalga geçersiniz. kusura bakmayın da siz Türk kızlarının egosundan geçilmiyor. istediğiniz erkek modeli hep uzun boylu yakışıklı zeki dürüst güven veren. şimdi zeki dürüst güven olsa dediğim gibi tipi beğenmiyosunuz. tip boy olsa o zaman zeki dürüst olup olmaması farketmez. yoksa neden sürekli erkeklerden tekme yiyesiniz? seveni değil üzeni seçiyosunuz 15. maddedeki ayrımı yaparak sonra herif şerefsiz çıkınca bütün erkekler aynı. de git ya

serkan-ozcan3

Cinsiyet ayrımcılığı bu. Bu anlatılanları her iki cins de yapıyor. Tek bir cinse "işte siz böylesiniz" diyemezsiniz. Kadın erkek farketmez, düşüncesi ve ruhu kirliyse reddedildiğinde böyle konuşur.

sahin-dagli

Söyle, seni kim üzdüyse gideyim ağzını yüzünü kırayım. Hiç dert değil. Üşenmem. Yeter ki böyle saçmalıklarla vaktimizi çalma. İnsanlar bi' daha böyle şeylere maruz kalmasın diye üşenmedim, yitip giden zamanıma zaman ekledim, bu yorumu yazıyorum. Bu gösterdiğim acizâne özverinin hatrına; paylaştıklarını paylaşmadan önce nispeten yetişkin, lise yaşlarını geride bırakmış birine bi' okut.

palasertac

Hayatımda 4 kıza açıldım 1 kez reddedildim onda da kızın erkek arkadaşı olduğunu sadece küskün olduklarını öğrendim.(Bu dipnotu vereyim ki alınıyorum yada bunları kullanıyorum sanılmasın) Ama galeri olmamış. Sırf galeri dolsun diye saçmalamayın. Maddelerin çoğunda kıza çamur atma, çirkinleşme filan yok. Bkz: #9 Kesin arkadaşları doldurmuştur diyor. Bunun neresi çirkinleşme? Kıza çamur atma göremiyorum? #15 'te adam sadece 'Berk'te bende olmayan ne bulmuş olabilir ki?' diyor. Son derece güzel bir eleştiri yani zeka, dürüstlük filan ne alaka? Belki de soran çocukta bu özellikler var ama Berke zengin olduğu için onu seçti? Olamaz mı yani? Olmuyor mu Allah aşkına? Günümüzde zeka, dürüstlük benzeri özellikler kriter mi? #16 ben onla ciddi düşünüyordum diyor altındaki gife bak! Ulan şimdiki erkeklerin kaçta kaçı ciddi? Eğlenecek mi evlenecek mi diye düşünüyor kızlar da... Adam da ben ciddiydim demiş. Neyi çirkinleşmiş?

angeliss

Bir bayan olarak bugüne kadar aklımdan geçen maddeler: 15,16,17.

Gizli Kullanıcı

zeka dürüstlük güven olup da hangi tipsiz kısa erkeği beğendin bugüne kadar he? dışını beğenmediğin adamın karakterini merak ettin mi hiç?

Görüş Bildir