Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Kadınlar İçin "Erkeklerin Yedi Saniyede Bir Seks Düşündüğü" Bir Dünyada Yaşamanın 14 Zorluğu

 > 
3.4bPAYLAŞIM

Herhangi bir bilimsel araştırma ile ispatlanmış olmasa da, herhangi bir yolla ölçmek mümkün olmasa da erkek milletinin ortalama 7-10 saniyede bir seks düşündüğü kabul görmüş bir gerçek. Belki bu şüyuu vukuundan beter bir durumdur bilemem ancak erkeklerin 7-10 saniyede bir seks düşündüğü bir dünyada yaşamanın bir takım zorlukları olduğundan eminim. İşte o zorluklar!!

Gerçi burada yazdıklarımız, bu içeriği okuyan hiçbir erkeğin yaşamadığı şeyler. Biz diğer erkeklerden bahsediyoruz. Eminiz ki siz hep bilim, hep kültür, hep sanat düşünüyorsunuz.

1. On dakikadır ayak üstü sohbet ettiğiniz adamın ortalama 3-5 defa sizi çıplak düşünmüş olmasının getirdiği tedirginlik.

2. Konuştuğunuz erkek arkadaşınızın sizin ona bakmadığınız zamanlarda göğüslerinize, bacaklarınıza bakmış olma ihtimalinin verdiği huzursuzluk.

3. Ne düşünüyorsun diye sorduğunuz erkeğin, "seni" dediğinde yaşadığınız iç ürpertisi.

4. Size sosyopolitik argümanlar ile toplumsal dinamikleri açıklayan erkeğin arada kama-sutra pozisyonlarını düşündüğünü bilmenin verdiği karmaşık duygular.

5. Sevgilisinden ayrıldığı için teselli ettiğiniz adamın başını omzunuza koyduğunda alt kısımlarında hareketlenme yaşadığını bilmenin verdiği acayiplik.

6. Beraber film izlediğiniz erkeğin araya kadar yaklaşık 300 defa aklından seks geçirdiğini bilmenin yarattığı dengesizlik.

7. Size çıkma teklif eden erkeğin, daha siz evet demeden 15 defa sizi seksi pozisyonlarda hayal ettiğini bilmenin oluşturduğu kararsızlık.

8. Uyandığınızda size "seni uyurken izlemek çok keyifli" diyen sevgilinizin kaç dakikadır sizinle ilgili seksi hayaller kurduğunu bilmemenin verdiği güvensizlik hissi.

9. El ele yürürken sevgilinizin seks düşünme frekansının 3-5 saniye aralığına indiğini bilmenin yaşattığı tatsız tuzsuz duygular.

10. Erkeğin sevişirken bile seks düşündüğünü bilmenin verdiği "bu ne artık ya?!" hissiyatı.

11. "Seni en temiz duygularla seviyorum" diyen erkeğin bu cümleyi kurarken 2 defa seks düşünmüş olmasının hissettirdiği tezat duygular.

12. "Önce sen kapat / hayır sen / Yaa sen... / sen..." döngüsüne girdiğiniz erkeğin telefonu kapattıktan sonra neler yapabileceğini düşünmenin verdiği rahatsızlık.

13. Erkeklerin nasıl oluyor da bu kadar çok seks düşündüklerini düşünürken yaşanan düşünme bozukluğu.

14. "Şuradan bir pendik" diyerek uzattığınız paranın, üstü size geri dönene kadar, parayı verdiğiniz erkeğin 3 tur seks düşünmüş olmasının yaşattığı kekremsi duygular.

Bonus - Ryan Gossling'in kaç saniyede bir seks düşünüyor olduğunu merak etmek, "ona yakışıyor ama..." diye kendini avutmanın verdiği leziz tat.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
emre-coker

Geçen gün yemek yiyorum kaşığı tam ağzıma götürücem 7 saniye oyalanmışım hemen aklıma seks geldi yediğim yemek boğazımda düğümlendi, vallaha erkek olmak çok zor allah kimseyi erkek olmakla imtihan etmesin

Gizli Kullanıcı

Yazıyı feminist bir kadının yazmış olacağını düşünmüştüm. İbne bir abazanın yazmış olması pek de şaşırtıcı olmadı. Evet seks düşünüyoruz, baya düşünüyoruz. Ama bu kadar değil.

oylebirisi

feministligin cinsiyeti yoktur.erkeklerde feminist olabilir.

same-old-ercu.

vallaha yalan..en azından şahsım adına konuşayım mesaiye geldiğim zaman aklıma malum konuda hiç bişey gel(e)miyor..:))

monomina

Böyle bir düşüncemiz olmasa da bu yazıyı okuduktan sonra olmalı mı dedim?Düşündüm sonra futbol maçına düşkünlüklerini düşünürsek ve maçın da 90 dk sürdüğünü düşünürsek seksle birlikte top peşinde koşturan adamları birleştirince hoho. Sonuç mümkün değil.

same-old-ercu.

bi canlandırıdım aklımdada...canlandırmaz olaydım

monomina

Koşarak uzaklaşmalısın.

same-old-ercu.

allahtan futbolla aram yok ama ben ufc (boks judo güreş gibi sporları kapsayan) meraklısıyım nasıl bi etki bıraktı tahmin et..allahım allahım ben koşarak değil bi vasıta bulup öyle kaçıyorum

monomina

Opss :) Şunu okuduktan sonra taksiyi de tercih edebilirsin.

lustral-seyahat.

Merve Ç. tadında bir paylaşımın daha sonuna geldik teşekkür ederiz :)

Görüş Bildir