Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Kadının Orgazm Taklidi Yapıp Yapmadığını Anlamanın 6 Basit Yolu

 > 
158PAYLAŞIM

Dikkat: 18+ içerik

Erkek adam biraz mazoşisttir, bu sebeple yaşattığı orgazmın taklit mi yoksa gerçek mi olduğunu öğrenmek ister. "Lan boş ver, beni düşündüğü için taklit yaptı" falan demez. İllaki orgazmın taklit olup olmadığını öğrenmek buna göre kendini üzmek, bunu kafasına takmak ister. O sebeptendir ki sevişme sonrası mutlaka "geldin sen dimi?" diye sorar... 

Kadının orgazmının gerçek mi yoksa taklit mi olduğunu anlamanın, gerçeği ile taklidini ayırt etmenin birkaç yolu vardır, her ne kadar sizinle sevişen bir kadın asla orgazm taklidi yapmak zorunda olmasa da (!) yine de bilin, ne olur ne olmaz.

1. Bir kadın, orgazm olduktan sonra "ulan ne orgazm oldum be!", "resmen iliklerime kadar boşaldım", "titrettin beni Allahsız" gibi ifadelerle çok süper orgazm olduğunu anlatmaz.

Eğer anlatıyorsa, geçmiş olsun o kadın orgazm taklidi yapmıştır. sizi inandırmak için abartıyordur, başka şeyler, mesela oral seks teklif edin "yaa bilmem ki :p" falan deyip kabul edecektir.

2. Bir kadın, orgazm anında balık gibi çırpınıyor, abartı hareketler yapıyorsa, sizi itiyorsa falan kesin taklit içindedir.

Yanına uzanınca size kesinlikle "çok iyiydi ya, böylesini görmedim" diyecektir. yalan! Derhal oral seks teklif edin, derhal kafanızı aşağıya bastıracaktır.

3. Bir kadın, orgazm olurken sınıfta ders anlatan öğretmen edasıyla konuşuyorsa, "evet, harika", "çok iyi, devam et", "ah, bu nasıl bir şey böyle yaa?!" falan gibi laflar ediyorsa, sesi çatallanmıyorsa kesin taklit yapıyordur.

s182.photobucket.com

Hem orgazm olacaksın hem de sesin Royal Theatre House'da Hamlet oynar gibi gür çıkacak? Mümkün değil, kesin taklit var, "oral seks ister misin?" deyin, lafınızı bitirmeden kendinizi aşağıda bulursunuz.

4. Bir kadın, orgazm olurken hiç ses çıkarmıyor, sadece "ımmmm", "hımmmpfhh" gibi sesler çıkarıyorsa, taklit dahi yapamıyor taklide kasıyordur.

Derhal kendinizi geri çekin. Anında polis çevirmesine yakalanmış sürücü gibi "ne oldu" diyecektir. Yerinizi biliyorsunuz, zaman kaybetmeden aşağı inin.

5. Bir kadının orgazm taklidi yaptığından işkilleniyorsanız, orgazmın en civcivli anında kendinizi geri çekin, fişi çekilmiş elektrik süpürgesi gibi kalakalan kadın taklit içindedir.

s669.photobucket.com

Hemen toparlanır, hiç şaşırmaz, sizi övmeye başlar. Biraz dinlenin, sonra oral seks yapın. Teklif etmeyin, direkt pozisyonunuzu alın.

6. "Birlikte gelelim" diyen kadın taklit yapıyordur.

Sizin geleceğinizi anlamış ona göre "sonra benim için uğraşmasın garip" diye olayı eşzamanlı bitirmeye çalışıyordur. Birlikte gelin bari... Buna inanıyorsanız eğer (!).

Sonuç - İşte size birkaç ipucu, sözlerimi yabana atmayın, kıymet verin. Kime ne zaman lazım olacağı bilinmez.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ozantunca

tl;dr : kadın seks sırasında herhangi bir şey yapıyor veya yapmıyorsa taklit yapıyordur.

asil-berke-guneri

merve ç ye diss atmış :D

heisenberg

Hakikaten Reisimize karşı yapılmış bir ahlaksızlık, terbiyesizliktir bu :D

mstf31

resim 5....fişi çekilmiş elektrik süpürgesi ney a.k...ooyyy karnım ağrıdı gülmekten...

bcb54

bir insan niye taklit içersinde bulunsun ki :) , garip :D

rusen-demir

Insanlari bu kadar paranoyaklastirmayin

Görüş Bildir