Kadın Takipçisinin Sünnet Konusundaki Eleştirisine "Siz Sünnetsiz Kullanıyorsunuz Sanırım" Yorumunu Yapan Alişan Tartışmalara Neden Oldu!

-
Abone ol

Alişan yakın zamanda oğlunu sünnet ettirdi ve sosyal medya hesabından bir fotoğraf yayınlayarak takipçileriyle bu haberi paylaştı. Bunun üzerine bir kadın takipçisinin yaptığı yorum ve Alişan'ın cevabı tartışmalara neden oldu. Gelin hep birlikte bu tartışmaya ve tepkilere bakalım.

Bildiğiniz gibi Alişan ve Buse Varol'un geçtiğimiz haftalarda bebekleri Burak dünyaya geldi.

Çocuklarına kavuşmanın heyecanını yaşayan çift, yakın zamanda Burak'ı sünnet ettirdi ve Alişan sünnet heyecanını Instagram hesabından bu fotoğrafı koyarak takipçileriyle paylaştı.

Bunun üzerine bir kadın takipçisi Alişan'a "Bu devirde halen sünnet yaptırıyorsanız ve bunun adına ‘erkekliğe adım’ diyorsanız bu sadece cahil olduğunuzun ispatıdır.” yorumunu yaptı.

Alişan da bunun üzerine kadın takipçine "Siz sünnetsiz kullanıyorsunuz sanırım." cevabını verdi. Tabii bu yorum bir süre sosyal medyayı meşgul etti.

Kimi kullanıcılar bu yorumu "ayar verdi." olarak yorumladı...

Kimisi de Alişan'ın sözde dalga geçtiğini sandığı yorumunu yaptı. Gelin bu olaya nasıl tepkiler verilmiş hep birlikte bakalım.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Sizce kim haklı?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
muhalif-kursad-zafer

Biri "bu devirde" deyip yargılarken leş, diğeri de "erkekliğe adım" derken..

svep

Bu arada alişan kadına hakaret ediyor. Kadın bütün müslümanlara hakaret ediyor. Çünkü bütün müslümanlar çocuklarını sünnet ettirir. Cahillik nedir.

svep

Alişan terbiyesiz de. O kadın da terbiyesiz sanane ister ettirir ister ettirmez paylaşır eğlenir havalar uçar. Bunu cahillikle ne alakası var.

melih-gode

Alişanın haklı olduğunu söyleyemem ne olursa olsun göz önünde ünlü birisin adın "SANAT" camiasında anılıyor ise sana gelen eleştirilere yorumlara bu şekilde cevap veremezsin fakat şöyle bir sorun da var kimse kimsenin çocuğuyla alakalı yaptığı herhangi bir örfü geleneği yahut dini ritüeli bu dille eleştiremez. Eğer ki şayet çocuğumu sünnet ettirdim diye biri öyle bir şey diyecek olsa onun ızdırabıyla oyun oynar hayatında yaşamadığı şeyleri yaşatırım ona. Alişana yükleniyosunuz eyvallah ama kadının dedikleride yenilir yutulur şeyler sanki.

alwrich

Yalniz Alişan tribünlere iyi oynuyor, çocuğunu da iyi malzeme yaptı ve daha kimbilir neler neler yapacak...kadın da salak mademki adamın yaşam tarzı dini inancı hoşuna gitmiyor ne diye merak edip bakarsın, üstelik de yorum yaparsın. Alişan zaten varoş kesime hitap ediyor her şeyiyle kendini malzeme yaptı dili de tabiki hitap ettiği kesime uygun olacak ki alkış alsın, tribünleri çoşturup daha fazla para daha fazla prim.

Görüş Bildir