Kadın Takipçisinin Sünnet Konusundaki Eleştirisine "Siz Sünnetsiz Kullanıyorsunuz Sanırım" Yorumunu Yapan Alişan Tartışmalara Neden Oldu!

-

Alişan yakın zamanda oğlunu sünnet ettirdi ve sosyal medya hesabından bir fotoğraf yayınlayarak takipçileriyle bu haberi paylaştı. Bunun üzerine bir kadın takipçisinin yaptığı yorum ve Alişan'ın cevabı tartışmalara neden oldu. Gelin hep birlikte bu tartışmaya ve tepkilere bakalım.

Bildiğiniz gibi Alişan ve Buse Varol'un geçtiğimiz haftalarda bebekleri Burak dünyaya geldi.

Çocuklarına kavuşmanın heyecanını yaşayan çift, yakın zamanda Burak'ı sünnet ettirdi ve Alişan sünnet heyecanını Instagram hesabından bu fotoğrafı koyarak takipçileriyle paylaştı.

Bunun üzerine bir kadın takipçisi Alişan'a "Bu devirde halen sünnet yaptırıyorsanız ve bunun adına ‘erkekliğe adım’ diyorsanız bu sadece cahil olduğunuzun ispatıdır.” yorumunu yaptı.

Alişan da bunun üzerine kadın takipçine "Siz sünnetsiz kullanıyorsunuz sanırım." cevabını verdi. Tabii bu yorum bir süre sosyal medyayı meşgul etti.

Kimi kullanıcılar bu yorumu "ayar verdi." olarak yorumladı...

Kimisi de Alişan'ın sözde dalga geçtiğini sandığı yorumunu yaptı. Gelin bu olaya nasıl tepkiler verilmiş hep birlikte bakalım.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Sizce kim haklı?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gossipgirl__

Iki seviyesiz yorum.. al birini vur otekine

hasreteslemerdogan

Haklıyken haksız olmuş, böyle durumlarda üslup önemli. Söylediklerine karşılık aldığı cevap üslubundan da iğrenç bi üslup. İki ucu da bok işte

muhalif-kursad-zafer

Biri "bu devirde" deyip yargılarken leş, diğeri de "erkekliğe adım" derken..

shle

Sünnetin devirle alakası yok,dinle alakası olur ki, din de ;insanın ,inancıyla alakalı olup ona göre yaşamını idame ettirir. Kadın günümüzün modern cahili! şöyle ki;bu devirde sünnet mi kaldıya getiriyor lafı bilmiyor ki din inanç meshep nesilden nesile aktarılır.Lakin Alişan denilen ne idüğü belirsiz şarkıcı ise ;belirli bir seviyede açıklama yapacağına,hakaret vari sözlerle seviyesizliğin dibini boyluyor. isteyen sünnet ettirir ,istemeyen ettirmez,herkes kendi işine bakmayı öğrenemedi .Ulan kadın sana ne biz ne !!!!!!!!!!!

svep

Bu arada alişan kadına hakaret ediyor. Kadın bütün müslümanlara hakaret ediyor. Çünkü bütün müslümanlar çocuklarını sünnet ettirir. Cahillik nedir.

Başlıklar

AlişanInstagramSosyal Medya
Görüş Bildir