Görüş Bildir
Haberler
İstismarcı Şeyhin Müritleri Mağdur Çocuk ve Ailesine Saldırdı: 'Sizi Burada Yaşatmayacağız'

etiket İstismarcı Şeyhin Müritleri Mağdur Çocuk ve Ailesine Saldırdı: 'Sizi Burada Yaşatmayacağız'

Sakarya'da 11 yaşındaki çocuğa istismarda bulunan Uşşaki tarikatı şeyhi Eyüp Fatih Şağban'ın müritleri çocuğa ve ailesine saldırdı.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Sözcü'den İsmail Saymaz'ın haberine göre Şağban tarafından cinsel istismara uğrayan kız çocuğu, babaannesi ve halası Çorum'un Sungurlu ilçesindeki parkta gezerken, tarikat üyesi beş kadının saldırısına uğradı. 

Saldırgan müritler babaanneyi, halayı ve çocuğu yumruk ve tekmelerle dövüp yerlerde sürükledi ve 'Sizi Sungurlu'da yaşatmayacağız, öldüreceğiz' diye tehdit etti.

"Şeyhimize yaptıklarınızdan memnun musunuz!"

"Şeyhimize yaptıklarınızdan memnun musunuz!"

Sungurlu’da yaşayan E.A., babaannesi M.A. ve halası A.C., 5 Temmuz akşamı saat 20.00 sularında gezmek için Kent Park’a gitti. E.A. bisikletle dolaşırken, babaanne ve hala yürümeye başladı. Bu sırada Şağban’ın müridi olan E.Ç., Y.H., D.H., E.A ve kızı aileye saldırdı.

Babaanne M.A. ifadesinde, E.Ç.’nin omzundan ve kolundan tutarak, “Sizi utanmazlar. Şeyhimize yaptıklarınızdan memnun musunuz! Biz de sizi gezdirmeyeceğiz. Sungurlu’yu size dar edeceğiz. Sizi yaşatmayacağız. Bunları yanınıza koymayacağız” dediğini anlattı. E.Ç.’nin tehdit savurduktan sonra 8-10 kez yüzüne tükürdüğünü kaydeden M.A. şöyle devam etti:

'Sağımdan solumdan çekiştirmeye başladılar. Beni yere düşürdüler. Saçımı yoldular, kafama vurdular. Kızım A.C. ve torunum E.A., beni kurtarmaya çalıştıkları sırada onları düşürerek, yerde tekme ve tokat atarak darp ettiler. Kızıma ‘Siz bizi öldürmezseniz, biz sizi öldüreceğiz’ dediler. Torunumu ‘Senin yüzünden oldu pislik, sen kimsin, koskoca bir alimi yok ettin’ diye darp ettiler. Komşumuz bizi onların elinden aldı.'

Hala A.C. ise E.Ç. adlı kadın müridin annesine tehdit savurup tükürdüğünü anlatarak, şöyle devam etti:

'Ayırmak için gittiğimde Y.H. yüzüme ve ağzıma yumruklar atıp ‘Nankörler şeyhimiz sizin yüzünüzden ceza aldı’ dedi. Polisi aramaya çalışırken, Y.H.’nin kızı D. ile E.A.’nın kızı, yeğenimi yere yatırıp darp etti. Y.H. de yeğenime tekme tokat saldırdı. Annemi darp ederek, ‘Sizi burada yaşatmayacağız’ dedi. E.A. yüzüme tükürerek, ‘Allah belanızı versin’ dedi. Beni yere yatırarak, darp ettiler. E.A. arkamdan saçlarımdan tutarak çekti. ‘Bizim şeyhimizi tutuklattınız, sizi burada gezdirmeyeceğiz’ dediler.'

Çocuğa ölüm tehdidi ve darp

Çocuğa ölüm tehdidi ve darp

Küçük E.A. ise saldırıyı şu şekilde anlattı:

'Bisikletle geçerken, 4-5 kişinin yanıma geldiklerini gördüm. Bisiklet olunca durduramadılar. Babaannemi üç bayanın durdurduğunu, yaşlı olanın tükürdüğünü gördüm. Üç bayan halama saldırarak, yumrukla vurdu. ‘Sizi yaşatmayacağız, öldüreceğiz’ dediler.

Benim yaşlarımda bir çocuk ve büyük bir bayan bana vurdu. Karnıma ve boynuma tekme ve yumrukla vurdular. Yere yatırdılar.

Kendimi korumaya çalıştım ancak koruyamadım. ‘Sen şeyhimize bunu yaşattın, seni öldüreceğiz, vicdanın rahat mı’ dediler. Korktuğumdan dolayı bir şey diyemedim.'

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
329
87
43
10
4
4
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
rans

Bu zeka seviyesi ile birde ürüyorlar çok yazık cidden.Adamı peygamber bellemişler kabul ettiği suçu bunlar kabul etmiyor.

Pasif Kullanıcı

pedofili islamcılara mı yanarsın ama islam bu değilcileri mi, islamcıların vatanı parsel parsel satarken ,ahlak namus anlayışını kadının saçına indirgerken ... Devamını Gör

Bunlara cesareti veren kim oldugunu biliyoruz, getirdiginiz cinsel istismarda somut delil yasasi ile ne amacladiginizi biliyoruz, yatacak yeriniz yok ak pic ... Devamını Gör