İsim Falına Göre Hayatında Neler Olacak?

Astroloji Testleri
853PAYLAŞIM

Bu isim falına göre seni nelerin beklediğini söyleyeceğiz. Eğer sen de merak ediyorsan;

Haydi testi çözmeye başlayalım!

#1 Cinsiyetin nedir?

#2 Yaşını da söyle bakalım.

#3

#4

#5

#6

#7

#8

#9

İsim falına göre;

Senin hayatın sürekli bir aksiyonla dolu. Planlama olmadan gelişen olaylar seni bazen büyük bir çıkmazın içine sokuyor. Bazen ne yapacağını bilemiyor, öylece düşünüyorsun. Fakat öyle anlar oluyor ki, ağzın kulaklarına varabiliyor. Hayatın sana getirdiği mucizelere şükrediyorsun. 2018 senin için biraz karmaşık geçmiş gibi. Ama 2019 yılından sonra hayatında müthiş olaylar yaşayacaksın. Bugüne kadar karşına çıkmadığını düşündüğün hayatının aşkı bir anda karşına çıkacak ve her şey güzelleşecek. Seni anlayan ve tercihlerine saygı duyan bir insanla birlikte olacaksın. Aslında bununla birlikte hayatında birçok şey değişecek. Kariyerin hakkında da önemli adımlar atacaksın. Tabii bunların hepsi bir anda olmayacak. 2019 yılının ilk yarısında aşk hayatın şenlenecek. 2019 yılının sonuna doğruda kariyerinde büyük gelişmeler yaşanacak. Hayalini kurduğun o mertebeye yavaş yavaş ulaşacaksın. Tüm bunların yanında hayatına girecek başka bir kişi olacak. Senden yaşça küçük olan bu kişi seni aslında birçok konuda yönlendirecek. Onun bu fikirleri senin için çok değerli olacak. Bir şey yapacağın zaman ilk ona soracaksın. 2 - 3 sene sonrasında ailenle birlikte oturduğunuz evden farklı bir yere taşınabilirsiniz.  Senin de o sıralarda yurt dışı planın olabilir. O yüzden şimdiden bu duruma hazırlıklı olmanda fayda var. Birkaç sene sonrasında sevgilinizle ciddi kararlar alabilirsiniz. Bakalım sonucunda neler olacak.

İsim falına göre;

Sen son zamanlarda hayatından pek memnun değil gibisin. Sanki her şey tepetaklak olmuş gibi hissediyorsun. Ne yapsan ne etsen bir türlü yoluna girmiyor, hep bir aksilik çıkıyor. Şimdiye kadar yaşadığın şeyler seni büyük bir derdin içine sokmuş gibi. Daha önce yaşadığın ilişkiler, arkadaşların seni büyük bir hayal kırıklığına uğratmış. O yüzden hayatında kimseyi istemiyor kendi başına takılmak istiyorsun. Fakat sana şunu söyleyelim bu durum çok uzun sürmeyecek. 2019 yılı sana büyük bir şans büyük bir mutluluk getirecek. Hayatında olan olumsuz olaylar hiçbir zaman seni yıldırmasın. Çünkü her kötü şeyden sonra gelen bir güzellik vardır. Sadece biraz sabretmen gerekiyor. Ve o zaman çok çok yakında. Hayatına aldığın son kişi seni büyük bir hayal kırıklığına uğrattı. Sen bu ayrılıktan çok kötü bir şekilde etkilendin ve bundan dolayı kalbinde hala bir şeyler var. Tam anlamıyla bitmeyen şeyler bunlar. Bunan dolayı yeni birine açılamıyor, kalbini veremiyorsun. Ama dediğimiz gibi çok kısa bir zaman içerisinde bunların hepsi son bulacak. 2019 yılına girdikten birkaç ay sonra yeni biriyle tanışacaksın. Tanıştığın ve gördüğün ilk andan itibaren ona resmen tutulacaksın. Bu ilk bakışta bir aşk olacak. Evet, her ne kadar aşık olsan da duygularını ilk başlarda hemen açamayacaksın. Ama karşındaki kişi seni bekleyecek ve güvenini kazanmak için elinden geleni yapacak. Bu arada senin ortamından olan bir arkadaşın bu ilişkiye çok iyimser yaklaşmayacak. Bu 3. kişi aranızda problemler yaratabilir. O yüzden bu duruma izin vermeden ikiniz kendi aranızda halletmelisiniz. Tüm bunların yanında senin birkaç sene içinde şehir değişikliğin olabilir. Bu belki işle ilgili belki de farklı bir durumdan ötürü olacak. Tam olarak açıklayamıyoruz. Kariyerinde bazı sallantılar yaşasan da hepsinin üstesinden bir bir geleceksin. Öylesine güçlü bir karaktere sahipsin ki en büyük zorlukların üstesinden bile gelirsin.

İsim falına göre;

Canım senin zaten son zamanlarda hayatında her şey yolunda gidiyor gibi. Tabii ki de ufa tefek sorunlar var fakat bunlar can sıkacak kadar değil. Ya da hayatında olan her şeye o kadar alışmışsın ki artık uğraşmak istemiyorsun. Hani bazen insan akışına bırakır ya heh işte tam da onun gibi bir şey. Fakat sana bir şey söyleyelim 2019 yılı senin için biraz karmaşık geçebilir. Kendi ortamında olan bir kişiyle sorun yaşayabilirsin Senin de fark ettiğin bir kişi aslında bu. Ortamda senin arkandan kim işe çevirir diye düşünsen direkt aklına o kişi gelir. Bu durum birkaç ay içerisinde patlak verebilir. Bundan dolayı o kişiyle hiçbir sırrını paylaşmamalısın. Her an arkandan bıçaklayabilir. Dışarıdan biraz insanlar tarafından çekilmeyen bir yanın var. Sen ne kadar iyi davranırsan davran karşındaki insan içinde sana karşı büyük şeyler besliyor. Tüm bunların yanında aşk hayatında biraz durgunluk var gibi. Sanki son zamanlarda kimseye karşı bir şey hissetmiyorsun gibi. Bu aşk meşk işleri seni o kadar baymış ki artık başka kimseye odaklanmak istemiyorsun. Sadece kendinle vakit geçirmek, ilgilenmek istiyorsun.

İsim falına göre;

Sen artık şu anki hayatından o kadar sıkılmışsın ki bir değişiklik yapmak istiyorsun. Her gün aynı şeyleri yapmaktan, monotonluktan bıkmışsın.Kendine yeni hedefler belirleyip o yolda ilerlemek senin için iyi olabilir. O yüzden önümüzdeki sene tüm bunlardan kurtulacaksın. Çünkü kendi hayatını kendin kontrol altına alıp etrafında sana karışan insanları uzak tutacaksın. Bu gerek aile, gerek erkek/kız arkadaş gerek başka birileri. Tüm bunların kariyer hayatında da müthiş bir ilerleme kaydedeceksin. Hedefine ulaşmanın hazzını resmen yaşayacaksın. O yüzden şimdi içine dert ettiğin sıkıntılardan kurtulma zamanı. Çok yakında bunların hepsine koca bir çizgi çekip, yeni hayatının tadını çıkaracaksın. Aşk konsuna gelecek olursak, o biraz çalkantılı gibi. Bu kişi 2 3 sene sonra karşına çıkacak ve ayaklarını yerden kesecek. Sadece biraz beklemen gerekiyor. Ama karşılaşacağın bu kişiyle o kadar güzel şeyler keşfedeceksin ki bunca zamandır ne yaptığını düşünür olacaksın. Resmen sana her anlamda katkıda bulunacak ve bazı şeyleri görmeni sağlayacak. Sadece biraz sabretmen gerekiyor. :)

İsim falına göre;

Yeni bir yıla öyle bir adım atacaksın ki, yaşayacağın en mükemmel günler olacak. Gerek iş gerek aşk gerekse özel hayatınla alakalı bir sürü gelişme yaşayacaksın. İş hayatında seni hafife alan insanlara kendini göstereceksin. Tüm çabaların neticesinde herkes seninle gurur duyacak. Hatta ister istemez sen bile kendinle gurur duyacaksın. Aşk hayatınla ilgilini hayalini kurduğun o kişi 1 sene içinde karşına çıkacak. Hem de romanlara konu olacak bir şekilde bir tanışmanız olacak. İkiniz de birbirinizden inanılmaz bir şekilde etkileneceksiniz. Hani derler ya hayatının aşkını gördüğün ilk anda doğru kişi olduğunu anlarsın diye işte tam da öyle bir şey yaşayacaksınız. Etrafındakilere anlat anlat bitiremeyeceksin açıkcası. Tüm bunlar yaşanırken geçmişinde peşini bırakmayan şeylerle karşılaşacaksın. Bunlar senin cannı sıkabilir. Ama halledilemeyecek bir durum değil. Bir kaç sene sonra artık her şeyin düzeldiğini görüp keyfine varacaksın. Kariyerinde müthiş bir çıkış yakalarken çok sevdiğin biri tarafından da ihanete uğrayacaksın. Bu durum seni derinden etkileyecek ve uzun bir süre kimseye güvenemeyeceksin. Bu kişinin kim olduğunu biz de kestiremiyoruz ama dikkatli olmanda fayda var. Birkaç sene sonra ise artık kendi hayatını ve düzenini kurmuş, her şeyinle tastamam olmanın tadını çıkaracaksın. Bizden söylemesi. :)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hasan-yildiz34

sözde 2019 bana iyi gelecekmiş.ilk çıktığı gün çözmüştüm bu testi ama 2019 hala aynı

simple-aydan

İsim falına göre; Senin hayatın sürekli bir aksiyonla dolu. Planlama olmadan gelişen olaylar seni bazen büyük bir çıkmazın içine sokuyor. Bazen ne yapacağını bilemiyor, öylece düşünüyorsun. Fakat öyle anlar oluyor ki, ağzın kulaklarına varabiliyor. Hayatın sana getirdiği mucizelere şükrediyorsun. 2018 senin için biraz karmaşık geçmiş gibi. Ama 2019 yılından sonra hayatında müthiş olaylar yaşayacaksın. Bugüne kadar karşına çıkmadığını düşündüğün hayatının aşkı bir anda karşına çıkacak ve her şey güzelleşecek. Seni anlayan ve tercihlerine saygı duyan bir insanla birlikte olacaksın. Aslında bununla birlikte hayatında birçok şey değişecek. Kariyerin hakkında da önemli adımlar atacaksın. Tabii bunların hepsi bir anda olmayacak.

simple-aydan

2019 yılının ilk yarısında aşk hayatın şenlenecek. 2019 yılının sonuna doğruda kariyerinde büyük gelişmeler yaşanacak. Hayalini kurduğun o mertebeye yavaş yavaş ulaşacaksın. Tüm bunların yanında hayatına girecek başka bir kişi olacak. Senden yaşça küçük olan bu kişi seni aslında birçok konuda yönlendirecek. Onun bu fikirleri senin için çok değerli olacak. Bir şey yapacağın zaman ilk ona soracaksın. 2 - 3 sene sonrasında ailenle birlikte oturduğunuz evden farklı bir yere taşınabilirsiniz. Senin de o sıralarda yurt dışı planın olabilir. O yüzden şimdiden bu duruma hazırlıklı olmanda fayda var. Birkaç sene sonrasında sevgilinizle ciddi kararlar alabilirsiniz. Bakalım sonucunda neler olacak.

Gizli Kullanıcı

İsim falına göre; Yeni bir yıla öyle bir adım atacaksın ki, yaşayacağın en mükemmel günler olacak. Gerek iş gerek aşk gerekse özel hayatınla alakalı bir sürü gelişme yaşayacaksın. İş hayatında seni hafife alan insanlara kendini göstereceksin. Tüm çabaların neticesinde herkes seninle gurur duyacak. Hatta ister istemez sen bile kendinle gurur duyacaksın. Aşk hayatınla ilgilini hayalini kurduğun o kişi 1 sene içinde karşına çıkacak. Hem de romanlara konu olacak bir şekilde bir tanışmanız olacak. İkiniz de birbirinizden inanılmaz bir şekilde etkileneceksiniz. Hani derler ya hayatının aşkını gördüğün ilk anda doğru kişi olduğunu anlarsın diye işte tam da öyle bir şey yaşayacaksınız. Etrafındakilere anlat anlat bitiremeyeceksin açıkcası. Tüm bunlar yaşanırken geçmişinde peşini bırakmayan şeylerle karşılaşacaksın. Bunlar senin cannı sıkabilir. Ama halledilemeyecek bir durum değil. Bir kaç sene sonra artık her şeyin düzeldiğini görüp keyfine varacaksın. Kariyerinde müthiş bir çıkış yakalarken çok sevdiğin biri tarafından da ihanete uğrayacaksın. Bu durum seni derinden etkileyecek ve uzun bir süre kimseye güvenemeyeceksin. Bu kişinin kim olduğunu biz de kestiremiyoruz ama dikkatli olmanda fayda var. Birkaç sene sonra ise artık kendi hayatını ve düzenini kurmuş, her şeyinle tastamam olmanın tadını çıkaracaksın. Bizden söylemesi. :)

alitemel

bacım direkt ismimizi yazsak olmuyomuydu

cavdur

başka bir eve taşınma gibi planımız var ve 2-3 sene sonra ailenle farklı bir eve geçebilirsiniz diyor.

Görüş Bildir