İş Yerinde Çözülmemesi Gereken Test: Ne Kadar Fesatsın?

 > -

DİKKAT: İş yerinde çözmeniz tavsiye edilmez! Demedi demeyin sonra!

Aklın aslında ne kadar fesat, beynin sana küçük oyunlar oynuyor mu? Öğrenmek için testi çözmen yeterli bizce!

Bu görsellerden "uygunsuz" olanlarını işaretle hadi!

Eğer seçmek istediğin tüm şıkları seçtiysen,Sonucu görmek için yandaki butona tıkla!

Sonucu Göster

Fesatlık mı? Haşaa!

Sende fesatlığın f'si bile yok inan bize! Ciddi anlamda olgun bir insansın, beyninin sana oyunlar oynamasına izin vermiyorsun. Hatta sana bir şey söyleyelim mi? Bu dünyadaki insanların %80'inden daha olgun olduğuna eminiz!

Ayarını bilen fesat!

Evet, sende fesatlık var! Ama bu ayarını bilen bir fesatlık; yeri geldi mi milleti şok eden şakalar yapmayı bilir, çok ince şeyler yakalayıp esprilerini patlatırsın. Ama asla abartmazsın bu durumu, nerede durman gerektiğini çok iyi bilirsin!

Seni seniiii!!!

Fesatlık ülkesi olsa hiç kuşkusuz kurucusu ve hükümdarı sen olursun farkındasın değil mi? Pis şakalar sende, insanları rezil etmeler sende, her nesneyi farklı şeylere benzetmeler sende... Daha ne diyelim biz sana! Yalnız çok eğlenceli biri olduğuna hiç şüphemiz yok, bunu söylemeden geçemeyeceğiz!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
emine-civilek

Seni seniiii!!! Fesatlık ülkesi olsa hiç kuşkusuz kurucusu ve hükümdarı sen olursun farkındasın değil mi? Pis şakalar sende, insanları rezil etmeler sende, her nesneyi farklı şeylere benzetmeler sende... Daha ne diyelim biz sana! Yalnız çok eğlenceli biri olduğuna hiç şüphemiz yok, bunu söylemeden geçemeyeceğiz!

deniz-nazaroglu

bende sonucu vermedi ee hala vermedi

eren-emir-alparslan1

fesatlıkmı HAŞAAA :DDD

ozgur-suleyman-kilic

Fesatlık mı? Haşaa! Sende fesatlığın f'si bile yok inan bize! Ciddi anlamda olgun bir insansın, beyninin sana oyunlar oynamasına izin vermiyorsun. Hatta sana bir şey söyleyelim mi? Bu dünyadaki insanların %80'inden daha olgun olduğuna eminiz

hasan-yilmaz52

Seni seniiii!!!esatlık ülkesi olsa hiç kuşkusuz kurucusu ve hükümdarı sen olursun farkındasın değil mi? Pis şakalar sende, insanları rezil etmeler sende, her nesneyi farklı şeylere benzetmeler sende... Daha ne diyelim biz sana! Yalnız çok eğlenceli biri olduğuna hiç şüphemiz yok, bunu söylemeden geçemeyeceğiz!

Görüş Bildir