Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

İnsanlarda Hangi Şifalı Yağ Gibi Etki Bırakıyorsun?

-

Kokuları, etkileri birbirinden farklı bu yağlardan hangisi senin ruhuna hitap ediyor, söylüyoruz!

1. Cinsiyetini öğrenebilir miyiz?

2. Genel ruh halin hangisine daha yakın?

Enerjik
Sakin
Meşgul
Rahat
Melankolik
Heyecanlı

3. Bir bitki seçerek devam et!

Nane
Biberiye
Kişniş
Lavanta
Anason
Safran

4. Bir çiçek seç!

Lale
Gül
Papatya
Zambak
Begonya
Ay çiçeği

5. Doğada hangisini yaparak vakit geçirmek daha zevkli?

Yürüyüş yaparak.
Kitap okuyarak.
Uzanıp güneşlenerek.
Bisiklete binerek.
Piknik yaparak.
Koşarak.

6. Bir şifalı bitki daha seç!

Fesleğen
Zencefil
Tarçın
Ada çayı
Isırgan otu
Ginseng

7. Bir çiçek daha seç!

Orkide
Frezya
Sümbül
Yıldız çiçeği
Kadife çiçeği
Anemon

8. Son olarak ne tür parfüm sevdiğini söyleyerek testi tamamla!

Turunçgil
Çiçeksi
Odunsu
Okyanus
Yeşillik
Deri

Sedir ağacı yağı çıktı!

Bilge, güçlü ve ağırbaşlısın. Çevrendekilere de bu hissi vermekte üstüne yok! Arkadaşların senin yanındayken kendilerini daha güvende hissediyor olmalılar, çünkü ortama yaydığın farklı bir enerjin var. Bakış açın net ve direkt. Realist bakış açın da bu yüzden.

Lavanta yağı çıktı!

Tatlı, sakinleştirici ve huzur verici olmalısın. İnsanlar lavanta yağını rahat uyumak, sakinleşmek için kullanıyorlar, bu da senin karakterine uygun görünüyor. Huzur senin için çok önemli, çevrendeki insanlardan tut, çalıştığın işe kadar seçimlerini hep huzur öncelikli yapıyorsun. Bu da sana ferah ve rahat bir hayat veriyor olabilir. Yastığa kafanı koyduğunda belli ediyordur zaten kendini.

Portakal yağı çıktı!

Rahatlatıcı, canlandırıcı ve sakinleştirici bir etkin var. Olayları ya da durumları hızlıca berraklığa kavuşturabilen diyalog insanısın. Bu heyecanlı ve hareketli enerjin de hem seni hem de çevrendekileri her zaman etkiliyor. Girdiğin ortamda net bir etkin olduğu açık, insanlardan enerji alman da bu yüzden.

Nane yağı çıktı!

Uyarıcı, yenileyici ve enerji vericisin! Seni tanımayanlar bazen seni çok basit bulabilirler ya da seninle ilgili her şeyi biliyor sanabilirler, ama bu her zaman onlar için şaşırtıcı olacak. Sen tanındıkça şaşırtan bir karaktersin. İstediğin şey belliyse mekan zaman fark etmez odağını toplamayı başarıyorsun.

Sardunya yağı çıktı!

Etkisini hemen gösteren, farklı ve güçlü bir yağ olan sardunya sana çıkan cevap oldu! İyi bir temizleyici, iyi bir rahatlatıcı olan sardunya yağı gibi sen de çevrendekilerin dertlerini çözmek konusunda uzmanlaşmışsın. Tıpkı Sardunya gibi hem kokun, hem de etkin büyüleyici ve ferah.

Limon otu yağı çıktı!

Canlandırıcı, mutlu ve rahat bi' tipsin sen. İnsanlar senin enerjine bayılıyor çünkü onları da yükseltmeyi çok iyi biliyorsun. Bir insanı mutlu ettiğini, rahatlattığını görünce sana getirisi çok daha fazla oluyor zaten. Pozitiflikle her türlü kazanıyorsun.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

A post shared by @onediocomtest on
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nurcii

Nane yağı

justice_fighter

Nane yağı çıktı! Uyarıcı, yenileyici ve enerji vericisin! Seni tanımayanlar bazen seni çok basit bulabilirler ya da seninle ilgili her şeyi biliyor sanabilirler, ama bu her zaman onlar için şaşırtıcı olacak. Sen tanındıkça şaşırtan bir karaktersin. İstediğin şey belliyse mekan zaman fark etmez odağını toplamayı başarıyorsun.en sevdiğim baharat,bide; Sedir ağacı yağı çıktı! Bilge, güçlü ve ağırbaşlısın. Çevrendekilere de bu hissi vermekte üstüne yok! Arkadaşların senin yanındayken kendilerini daha güvende hissediyor olmalılar, çünkü ortama yaydığın farklı bir enerjin var. Bakış açın net ve direkt. Realist bakış açın da bu yüzden. Lavanta yağı çıktı! Tatlı, sakinleştirici ve huzur verici olmalısın. İnsanlar lavanta yağını rahat uyumak, sakinleşmek için kullanıyorlar, bu da senin karakterine uygun görünüyor. Huzur senin için çok önemli, çevrendeki insanlardan tut, çalıştığın işe kadar seçimlerini hep huzur öncelikli yapıyorsun. Bu da sana ferah ve rahat bir hayat veriyor olabilir. Yastığa kafanı koyduğunda belli ediyordur zaten kendini.valla hepsi uyuyo..

orhan-ulusoy

Nane yağı çıktı!

Gizli Kullanıcı

Lavanta tabii ki, huzur önemli :) bayılırım kokusuna. ''Tatlı, sakinleştirici ve huzur verici olmalısın. İnsanlar lavanta yağını rahat uyumak, sakinleşmek için kullanıyorlar, bu da senin karakterine uygun görünüyor. Huzur senin için çok önemli, çevrendeki insanlardan tut, çalıştığın işe kadar seçimlerini hep huzur öncelikli yapıyorsun. Bu da sana ferah ve rahat bir hayat veriyor olabilir. Yastığa kafanı koyduğunda belli ediyordur zaten kendini''

feyza-chuseyin-oglu

Sedir ağaci yağı çıktı!

Başlıklar

ettatlı
Görüş Bildir