İnsanlarda Hangi İlaç Gibi Bir Etki Bırakıyorsun?

Psikoloji Testleri
836PAYLAŞIM

İnsanların üstünde nasıl bir etki bırakıyor, onları nasıl tedavi ediyorsun? Bu ilginç test, bunun cevabını vermek için burada!

1. Öncelikle: Hangi sıfat, senin tanımlamak için biçilmiş kaftan?

2. Arkadaşların seni genellikle ne için arar?

3. Sır tutma konusunda iyi misindir?

4. Hangi müzik tarzı tam senlik?

5. Bir de aşk acısına ilaç gibi gelecek (veya tam tersi bir etki de bırakabilir) bir şarkı seç!

Yalnız Ömür Boyu - MFÖ
Yani Olmuyor - Fırat Tanış
Sil Baştan - Şebnem Ferah
Yolcu Yolunda Gerek - Nilüfer
Bu Sabahların Bir Anlamı Olmalı - Vega
Canım Dediklerim - İbrahim Tatlıses
Ta AMK - Anemi
Yokluğunda - Leyla The Band
Sor Bana Pişman Mıyım - Duman

6. Hangi insan tipi seni çileden çıkarır desek?

7. Şimdi de bir süper kahraman seç!

Superman
Wolverine
Batman
Iron Man
Thor
Spiderman

8. Arkadaşın sevgilisinden ayrılmış diyelim! Bu durumda ona hangi nasihatı verirsin?

"Boşver sana kız mı/erkek mi yok!" derim
Onu sadece dinlerim
Kafasını dağıtmak için onu dışarıya çıkarırım
Ona hemen başka birisini ayarlarım
Tekrar barışması için akıl veririm
Beraberce söveriz gelmişine geçmişine

9. Son soru: Belki hayalindeki meslek olmayabilir ama şu mesleklerden hangisini çok güzel yapacağına inanıyorsun?

Aspirin Etkisi!

Sen insanların üstünde Aspirin gibi bir etki bırakıyorsun. Hayat kurtarırsın, jokersin, her türlü işe yararsın. İşte tam da bu yüzden modern zamanların süper kahramanı gibi bir şeysin. Arkadaşların ve ailen için yaşıyorsun; sevgi dolusun da, yardımseverliğinse "iyilik yap denize at" cinsinden, karşılıksız yani. Bu nedenle zor zamanlarda ilk akla gelen kişisin, ey yüzyılın en büyük buluşu :)

Tylolhot Etkisi!

Sen insanların üstünde Tylolhot gibi etki bırakıyorsun. Öncelikle şunu demek gerekir ki, sen kötü gün dostusun. Eğlenceli olmasına eğlencelisin; fakat senin alamet-i farikan zor zamanlarda ortaya çıkman. Ayrıca ölüyü diriltir, engelliyi de koşturabilirsin: öyle bir etkin var, ki bu hayat enerjinden kaynaklanıyor...

Talcid Etkisi!

Sen insanlar üzerinde Talcid gibi bir etki bırakıyorsun. Sakinsin sen sakin. En fecaat durumlarda bile soğukkanlılığını koruyabiliyor, mantıklı düşünebiliyor, doğru kararlar alabiliyorsun. Bu yüzden senin insanlarını gazını almakta üstüne yok. Tam da bu sebeple insanlar senin yanında konuşlanmak istiyor; rahatlatıyorsun onları!

Antidepresan Etkisi!

Senin insanlar üstünde antidepresan gibi bir etkin var. İnsan ilişkilerinde master'ını yapmış, doktora yeterliliğe giriyorsun. İyi bir karakter analizcisisin; kendini çok iyi ve doğru tanımladığından başkalarını da tanıyabiliyorsun. İyi bir dinleyici olduğunu da eklemek gerek. Bilgesin, nasihatların tutulasıdır. İşte tüm bu sebeplerle, dertleşmeye, akıl almaya birebirsin; en zor günde insanların hayatını kurtarırsın! Son olarak bağımlılık yaptığını söyleyelim de, eksik kalmasın :)

Kas Gevşetici Etkisi!

Senin insanlar üzerinde kas gevşetici etkin var. Ses tonundan mı, halinden tavrından mı, yoksa pozitif havadan mı bilmiyoruz senin insanları rahatlatan ve gevşeten bir tarzın var. En sert adamı bile saniyeler içinde bıngıldak kıvamına getirebilirsin. Yılanı deliğinden çıkaran tatlı dil sende var. Bizce senden çok iyi yönetici olur; çünkü insanların zayıf noktasını çok iyi belirleyip oraya çalışabiliyorsun, seni seni :)

Pastil Etkisi!

Senin insanlar üstünde pastil gibi bir etkin var, hiç şüphesiz. Ferahlatıyorsun; senin yanında 15 dakika takılan hayata yeni baştan başlamış gibi olur. Bunun sebebiyse doğal ve kastırmayan tavırların. Olduğun gibisin işte, aslında herkesin de olması gerektiği gibi. Böyle olmayı nasıl başarıyorsun bilmiyoruz, ki böyle olmaya çalışsan zaten olmazdı. Senin doğallığın doğuştan ;)

Vitamin Etkisi!

Sen insanlar üstünde Vitamin gibi etki bırakıyorsun. Enerjik ve kıpır kıpırsın; yerinde beş dakika durduğun vaki değildir. Hareketlisin; hatta insanlar bu hareketliliğini izlerken bile yoruluyor, o derece. Monotonluk ve sabit şeylerse hiç senin tarzın değil; çünkü sen bu dünyaya sıradışı şeyler yapıp fark yaratmaya gelmişsin. Kafanda sürekli bir fikir, yeni bir proje vardır. Değişime inanıyorsun; değişiyor ve değiştiriyorsun da! İşte tüm bu sebeplerden dolayı, insanlar senin yanındayken otomatik olarak canlanıyor, kaçarı yok :)

Antibiyotik Etkisi!

Senin insanlar üstünde antibiyotik gibi bir etkin var. Sen temelden çözümlere inanan bir arkadaşımızsın. Kısa vadeli çözümler, acele kararlar, yalap şap işler hiç sana göre bir şey değil. Ağır ama sağlam çalışmayı/düşünmeyi seviyorsun. Zor karar alıyorsun; ama kararı aldığın anda şipşak icraat: Sende böyle! Güven veriyorsun bir yandan da. Verdiğin sözler her daim tutulur. Ana kucağı, baba ocağı gibi bir şeysin kısaca. Eğer ortamda sen varsan, kışın kombi yakmaya gerek yok :)

Majezik Etkisi!

Senin insanlar üstünde bıraktığın etki, kuşkusuz Majezik etkisi! Sen, tam bir sırdaş, tam bir dostsun. İnsanın seninle konuştuğu, dertleştiği, vakit geçirdiği zaman üzerine bir rahatlama geliyor. Ayrıca arkadaş ortamının en vazgeçilmezi sensin, herkesten geçilir ama senden asla. Bağlıyorsun insanları kendine işte bir şekilde :)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ersan-cansu

andi depresan etkisi

beingkhan15

Aspirin Etkisi

hermionie-fan

Sen insanların üstünde Aspirin gibi bir etki bırakıyorsun. Hayat kurtarırsın, jokersin, her türlü işe yararsın. İşte tam da bu yüzden modern zamanların süper kahramanı gibi bir şeysin. Arkadaşların ve ailen için yaşıyorsun; sevgi dolusun da, yardımseverliğinse "iyilik yap denize at" cinsinden, karşılıksız yani. Bu nedenle zor zamanlarda ilk akla gelen kişisin, ey yüzyılın en büyük buluşu :)

handsomekrisie

Ben bir ilacım! Bağımlılık yapan bir ilaç! Bağımlılık ama iyi anlamda! I am antidepresan! ANTİDEPRESAN!!!

ilayda-balci4

Antidepresan Etkisi! Antidepresan Etkisi! Senin insanlar üstünde antidepresan gibi bir etkin var. İnsan ilişkilerinde master'ını yapmış, doktora yeterliliğe giriyorsun. İyi bir karakter analizcisisin; kendini çok iyi ve doğru tanımladığından başkalarını da tanıyabiliyorsun. İyi bir dinleyici olduğunu da eklemek gerek. Bilgesin, nasihatların tutulasıdır. İşte tüm bu sebeplerle, dertleşmeye, akıl almaya birebirsin; en zor günde insanların hayatını kurtarırsın! Son olarak bağımlılık yaptığını söyleyelim de, eksik kalmaz

Görüş Bildir