İnsanı Bir Anda Sinir Krizine Sokan Dünyanın En Basit 13 Derdi

-

Çok büyük dert olmamasına rağmen gerçekleşince insanı sinir krizine sokan bazı şeyler vardır. Olan şey adeta "sen çok bahtsız bir insansın yaa" diye bağırmaktadır. Gerçekleştiği günü tamamen murdar eden o sıradan şeylerin bazılarını sizler için toparladık.

1. Temizliğe karar verirsin, evi derleyip toparlarsın. Elektrik süpürgesini çalıştırırsın. O da nesi! Torba dolmuş ve evde temiz torba kalmamıştır.

2. Borcunu her ay düzenli ödediğin internet üzerinden çok önemli bir yazışma yapmaktasındır. Merhaba şansızlık, internet kesilir.

3. Açlıktan ölmek üzereyken dışarıdan yemek siparişi verirsin. 30 dakika teslimat süresi yazmaktadır. Bir saat dolar ve hala gelmemiştir.

4. Duştasındır, her tarafında köpükler vardır. Sular kesilir.

5. En sevdiğin tişörtü giymek için sabırsızlanıyorsundur. Ütüsünü yaparken bir şey fark edersin. Üzerinde nereden geldiği belli olmayan bir çamaşır suyu lekesi var!

6. Yazın ortasıdır. Herkes sıcaktan kavruluyordur. Sen grip olursun, elinde peçete ile kendini bir yerden atmak istersin.

7. Misafirliktesin, eş dost akraba ile oturuyorsundur. Evin en az 2 saat uzaklıktadır. Bağısaklarında bir hareketlenme hissedersin. İshal kapıdadır.

8. Gecenin bir yarısı dünyanın en lezzetli tostunu yapmak için mutfağa gidersin. Ekmek yok!

9. Kuaföre ya da berbere gidersin, istediğin saçın kesimini ya da rengini güzelce anlatırsın. Anlaşılmayacak hiçbir şey yoktur. Kuaför seni kendisine benzetir. Ve kendisi korkunç görünüyordur.

10. Köşedeki altınını bozdurup dolar alırsın, altın yükselir. Doları bozdurup altın alırsın, dolar yükselir. Ağlarsın.

11. Saatlerce word ya da excelde bir şeyler hazırlarsın. İşin bitmiştir, dosyayı kapatırsın. Hoop, kaydetmeyi unutmuşsun. Sinirden gözlerinden asit akar.

12. Akşam misafirlerin gelecektir ve çok güzel bir pilav pişiriyorsundur. Azıcık telefonda konuşursun, döndüğünde pilav yanmıştır. Tencereyi duvarlara vurmak istersin.

13. Son olarak iletişim halinde olman gereken bir zamandasındır. Dışarıdayken birden şarjın biter. Şarj aletin evdedir ve yakınlarda herhangi bir priz de yoktur. Ölesin gelir!

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
canbaz67

#8 numarayı yaşadım. "-evet, yorumum bu kadar."

ozcylnn

#6 yı bu yıl yaşadım hem yazlıkta tatildeyken ... Acı çok acı gerçekten

thecenk

#11'i anlamadım!..

erlik

evde 10 tane şarj aleti vardır ama bir tane sağlam kablo yoktur. Dün gece başıma geldi. Söve söve bir hal oldum

so-far-so-good

#11 exel değil o EXCEL. #11

Görüş Bildir