İlk Buluşmalarında Yaşadıkları Talihsizliklerle Bir Süre Flört Etmeye Tövbe Etmiş 17 Bahtsız Kişi

113PAYLAŞIM

Yazık ya hepsine çok üzüldüm 😂

Kaynak: https://thechive.com/2020/01/09/these-aw...

1. "Memesinin ucuna piercing taktırmaya gimiştik beraber. İlk buluşmamızdı."

2. "İlk buluşmamızda konuşurken lafımı sürekli kesip bana şarkı söylediği ve dans ettiği saçma tiktoklarını göstermişti."

3. "Arabayla giderken yemek yemek için mekan arıyorduk. Bütün restoran fikirlerimi söyledim ama hepsini reddetti. Sonra şakayla bir alışveriş merkezinin içindeki Subway'i önerdim. Bir anda kabul etti."

4. "Ergenlik buluşmamdı, alışveriş merkezinde buluştuk. Onunla aynı yaşta olan erkek kardeşini de getirmişti. Zamanın çoğunu onunla konuşarak geçirdi, sürekli temas halindelerdi..."

5. "Altına yaptı ve annesi gelip aldı. Normal bir altına yapma değildi, paçalarından akıyordu."

6. "Bir uygulama üzerinden tanıştığım çocuk buluşmamızın ortasında bir anda gayet neşeli bir ses tonuyla eski sevgilisini öldürmekle suçlandığı için Florida'dan taşındığını söylemeye karar verdi..."

7. "Düştüm ve bileğimi kırdım. Beni yalnız bırakıp gitti ve ambulans gelmesini bekledim."

8. "İş yerinden bir adamla konuşuyorduk. Konuşma nasıl başladı hatırlamıyorum ama bir anda bana gittiği lisedeki bir kızdan ve kızın bir buluşmasından bahsetmeye başladı."

"Benim buluşmamda olan hemen hemen her detayı o kızın bakış açısından anlatmaya başladı. Sonunda anlaşıldı ki o kişi benmişim ve okullarında efsane olmuşum..."

9. "Bir çocuk beni akşam yemeği için evine davet etmişti. Evinde hamam böcekleriyle büyüyen biriydim ama odaya girdiğinizde her yere dağılmış durumdaydılar. Çok fena istila etmişlerdi. "

10. "Tinder'dan tanıştığım çocukla Starbucks'ta buluştuk. Bana önce Spotify listelerimi göstertti sonra onları eleştirdi. Sonra da Fornite'la ilgili konuşmaya başladı, oynamadım ve sevmiyorum dediğimde ise inanılmaz üzüldü."

11. "Sinemaya gittik ve kız film boyunca aynı ses tonuyla alakasız tespitler yapmaya başladı. Filmden çıkıp bir şeyler içmeyi teklif ettim böylece sohbet edebiliriz diye. Rahat olduğunu ve filmi sevdiğini söyledi. Telefonuyla bile konuştu."

12. "Flörtüm beni evden aldı, filme gidecektik ama önce onun evine uğramamız gerekti. Anlaşıldı ki oyun oynamak için gitmişiz evine, hadi film izlemeye gidelim dedim. Bunun yerine beni markete götürdü alışveriş yaptık sonra da beni eve bıraktı."

13. "Onunla ilk defa dışarda buluşmuştuk. 20 dakika sonra falan kocası ve 12 yaşındaki kızı geldiler ve bizim masaya oturdular."

14. "Ben değil ama kız kardeşim bir keresinde flörtüyle ilk buluşmalarında beni görüntülü aradı çünkü onu ilk buluşmada ailesiyle tanıştırmak istiyormuş. Bu yüzden genellikle ikinci bir buluşması olmuyor..."

15. "Nehir kenarında yürüyüş yaparken sürekli beni öldürmekle ilgili şakalar yaptı. Eve otobüsle döndüm."

16. "Köpeğinin anksiyetesi nedeniyle buluşmamızı iptal ediyor ve tekrar ayarlıyorduk. Köpeğini de getirebileceği bir mekan ayarladım. Buluşmamız boyunca köpeğiyle konuştu, benimle konuştu sıralarda da köpeğini anlattı..."

17. "Benimle konuşmak için hiçbir efor sarfetmiyor, sorularımı tek kelimeyle cevaplıyor ve sessizce yemeğini yiyordu. "

"Bir noktada tuvalete gitti ve yan masadaki kadın dönüp date'de olup olmadığımızı sordu. Evet diyince de şunları söyledi: 'Sabrına hayran kaldım çünkü gerçekten imkansız biri.'"

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
vedat-kaplan1

oksijen israfı insanlar

Görüş Bildir