Görüş Bildir
Haberler
İç Çamaşırını Seç, Hayat Tarzını Anlatalım!

etiket İç Çamaşırını Seç, Hayat Tarzını Anlatalım!

Galina Grigoryevna
03.07.2018 - 15:42 Son Güncelleme: 11.12.2018 - 15:59

İçine ne giydiğin dışına yansır. Hayat tarzını belli eden iç çamaşırını seç,  nasıl bir hayat tarzın olduğunu söyleyelim. 

Testi çözmekle başla!

1. Hangi tarz iç çamaşırını günlük kullanırsın?

2. Kışın genellikle hangi tarz iç çamaşırı seçersin?

3. İç çamaşırını neye göre seçersin?

4. Bir sütyen alman gerekiyor, kendine veya başkasına. Nasıl bir sütyen alacaksın?

5. Gece dışarı çıkacaksınız hangi tarz iç çamaşırını seçersin?

6. Flört ettiğin kişiyle çok özel bir buluşma ayarladınız hangi tarz iç çamaşırını tercih edersin?

7. İç çamaşırı renklerin genellikle nasıl olur?

8. Görülmez bir kaza oldu ve yanında yedek iç çamaşırı yok. Arkadaşının yedek iç çamaşırı bu tarz, hangisini giyersin?

9. Karşı cinsin iç çamaşırlarına ilgi duyar mısın?

10. Gazlı içecek sever misin?

Gizemli seksilerden!

Seni gizemli seksi seçtik. Çünkü ser verip sır vermeden içinde yaşadığın gizli seksi bir hayatın var. İç çamaşırlarını ona göre seçiyorsun. Gününe göre seçtiğin iç çamaşırıyla dolu bir çekmeceye sahipsin. Gününe göre diyoruz çünkü senin bir günün öteki gününü tutmuyor. Bugün siyah dantelli hissediyorsan yarın beyaz pamuklu hissediyorsun. Fakat içinde yatan gizemli bir ateş var. Söndürmek pek mümkün değil. Hayırlısı olsun canım...

Gizemli eğlencelilerden!

Dışarıdan çok sade bir tarza sahip olduğun gözükse de içinde çılgın bir tarza sahipsin. Rengarenk iç çamaşırları ve eğlenceli bir iç dünya! Bu tarzını çoğu kişi bilmiyor. Bırak bilmesinler eğlenceli ve renkli dünyanı altüst edecek renksiz ve sönük insanlarla dolu hayat. Herkes senin gibi renkli bir hayat tarzına ve komik iç çamaşırlarına sahip olamaz. Bunun keyfini çıkar.

Sessiz ve seksi!

Suskunluğunun altında yatan kocaman bir volkan var. İç çamaşırının tarzı, boyutu, şekli ve rengine önem veriyorsun. Senin için öyle basit, gelip geçici bir giysi değil. Sessizliğinin içine gizlediğin seksapaliteni ortaya çıkaran renkler tercih etmeyi seviyorsun. Sen karşı tarafı etkilemeyi iyi beceriyorsun. Eğlence ve partiler senin en büyük hayat tarzın cool duruşun ve bakışlarınla etrafında küçük çaplı kalp krizlerine yol açabilirsin.

Cool ve eğlenceli!

Eğlenceli karakterin iç çamaşırlarına da yansımış. Sen renkli ve eğlenceli iç çamaşırlarından hoşlanıyorsun. Düzenli çekmece kullanmaya özen gösteriyorsun. Sen iç çamaşırlarını o günün önemine göre değil kendin için seçenlerdensin. Bu kendine verdiğin önemi ortaya koyuyor. Cool bir karakterin var, kendinden taviz vermiyorsun. Geceler senden sorulur. Renkli iç çamaşırlarınla alanda bulunuyorsun. Böyle devam...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
578
384
196
173
70
60
51
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?