Hürriyet'ten Güllerle Uğurlandı: Vuslat Doğan Sabancı Mesai Arkadaşlarına Gözyaşları ile Veda Etti

 > 
114PAYLAŞIM

Doğan Medya Grubu Onursal Başkanı Aydın Doğan’ın kızı ve Hürriyet Gazetesi Yönetim Kurulu Üyesi Vuslat Doğan Sabancı, Hürriyet gazetesine ve 22 yıldır birlikte çalıştığı mesai arkadaşlarına veda etti.

📌Hürriyet gazetesi muhabiri İsmail Saymaz , Sabancı’nın Hürriyet’e vedasına dair fotoğrafı kişisel Twitter hesabından paylaştı.

Sabancı’nın saat 15.00’te yaptığı konuşma öncesinde de binanın farklı yerlerine, “Vuslat Hanım sizi çok seviyoruz” yazılı pankartlar asıldı.

Vuslat Doğan Sabancı binaya girdiğinde bu sürprizle karşılandı 🌹

Bu sürpriz karşısında Vuslat Doğan Sabancı'nın şaşkınlığı kameralar tarafından kaydedildi 📹

Ve gözyaşlarını tutamadı...

Doğan Medya'nın satışının kesinleşmesinin ardından Sabancı ‘çalışma arkadaşlarına’ bu mesajı göndermişti

“Sevgili Çalışma Arkadaşlarım,
Bildiğiniz gibi Grubumuz, Demirören Grubu ile bir ön protokol imzalayarak medya sektöründen büyük ölçüde çıkma kararı aldı. Bu anlaşma, bir Türkiye değeri olan Hürriyet’i de kapsıyor.
Hürriyet, Doğan Grubu’na 1994 yılında katıldı. Bu 24 yılın 22’sinde Hürriyet benim hayatım oldu. Bu yolculuğu elbette siz “Hürriyetçilerle” birlikte dolu dolu yaşadık.
Bu Pazartesi, hepinizle vedalaşmak, kucaklaşmak ve helalleşmek için sizleri ve Hürriyet’in vazgeçilmez parçaları olan DHA ile Yaysat çalışanlarını da ziyaret edeceğim. Binada olursanız görüşmek dileğiyle… İstanbul dışındaki çalışma arkadaşlarımla yüz yüze olmasa da ayrıca canlı bağlantıyla bir araya geleceğiz.
Hepinize güzel bir hafta sonu diliyorum. Sevgiyle…”

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir