Huawei'nin Devrim Niteliğinde Olan Akıllı Gözlük Kategorisinin Yeni Ürünü Satışa Çıktı! İşte Yeni Gentle Monster x Huawei Eyewear II

0PAYLAŞIM

Huawei, akıllı gözlük alanındaki ikinci nesil ürünü olan Eyewear II'yi satışa çıkardı. Peki bu devrim niteliğinde olan akıllı gözlük neler yapıyor, işte detaylar.

Ünlü teknoloji şirketi Huawei Gentle Monster x Huawei Eyewear II ismiyle duyurulan yeni nesil akıllı gözlüğü birkaç ay önce tanıtmıştı

Huawei’nin 2020 yılındaki akıllı telefonları olan P40 Serisi’nin tanıtıldığı etkinlikte Gentle Monster ile birlikte birinci nesil Eyewear akıllı gözlüklerini tanıtan Huawei, ikinci nesil Eyewear II akıllı gözlüklerini de yakın bir zamanda tanıtmıştı.

Titanyum alaşımlı menteşe yapısıyla uzun ömürlü bir dayanıklılık sunan Eyewear II; dört seri olarak satışa çıktı

"Metal optik serisi, klasik optik serisi, güneş gözlüğü serisi ve SMART dizayn"

Peki dışardan bakıldığında standart bir gözlük gibi görülen bu akıllı gözlüklerin özellikleri ne?

Gentle Monster x Huawei Eyewear II isimli gözlük, Huawei şirketinin geliştirdiği temel teknolojik özelliklerle tasarlandı.

Sesli asistan desteğine sahip olan ürün, kolay bir şekilde sesli asistanla iletişim kurabilmeye olanak sağlıyor

Huawei, bu akıllı gözlükle birlikte kullanıcılara yüksek performans sunan bir stereo ses deneyimi yaşatacağını belirmişti.

Ürünün tasarımında plastik titanyum malzeme kullanılırken, sapları ve çerçevesinin kenarları arasında da menteşe yer alıyor

Esnek titanyumdan üretilen menteşeler sayesinde konfor olarak kullanıcılara bir hayli kolaylık sağlıyor. Ürün daha hafif malzeme ile oluşturulması sayesinde gün boyu rahat bir şekilde kullanılabilmesini ve kulağa baskı yapmamasını mümkün kılıyor.

Bu akıllı gözlük ile kullanıcılar müzik dinleyebiliyor, oyun oynayabiliyor ya da televizyon seyredebiliyor

Kablosuz kulaklıkların bazı modellerinde görülen otomatik durdurma veya kapatma gibi özellikler bu akıllı gözlükte de mevcut. Gözlük çıkartıldığında bunu algılayan sensörler, müziği otomatik durdurabiliyor. Kullanıcı gözlüğü 3 dakika içinde geri takarsa, müzik devam ediyor.

638 dolar olarak satışa çıkarılan bu akıllı gözlüğün Türkiye'de de satışa çıkarılması henüz beklenilmiyor

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir