Görüş Bildir

HTC M9 Sızıntıları Doğrulandı

Haberler
> HTC M9 Sızıntıları Doğrulandı

HTC'nin merakla beklenen telefonu One M9 hakkında birçok sızıntı ortaya çıktı. Eski bir şirket çalışanı, yeni cihaz üzerindeki sır perdesinin kalktığını belirterek sızıntıları doğruladı.

HTC'nin gelecek amiral gemisi One M9'un tanıtılmasına kısa bir süre kala ortaya çıkan birçok sızıntı yeni cihazın üzerindeki sır perdesini büyük ölçüde kaldırdı. Videolar ve görsellerde yer alan One M9 tasarımının gerçek olduğu teknoloji çevrelerince dile getiriliyor.

Sızıntılar gerçek!

Bu iddialara kuvvetli bir destek de eski HTC çalışandan geldi. Şirkette ürün yöneticisi olarak çalışan Leigh Momii, Twitter'dan yaptığı açıklamada ortaya çıkan sızıntıların gerçek olduğunu doğruladı. 'Kedinin tamamı çantanın dışına çıktı, sürpriz yok' şeklinde bir tweet gönderen Momii, kendisinin de bakır-çinko / siyah renk bir HTC One M9 satın alacağını belirtti.

Sürprizler devam edecek mi?

Bu iddialara ve doğrulamaya karşın, şirketin Kıdemli Global Online İletişim Müdürü Jeff Gordon, 1 Mart tarihinde kullanıcıları hala sürprizlerin beklediğini belirtiyor. Bakalım HTC, özel etkinliği sırasında sızıntılara konu olmamış büyük bir ürün tanıtacak mı?

ShiftDelete.Net

Kaynak: http://shiftdelete.net/htc-m9-sizinti...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?