Görüş Bildir
Haberler
TV
Homer Simpson Canlı Yayına Çıkmaya Hazırlanıyor

Homer Simpson Canlı Yayına Çıkmaya Hazırlanıyor

Ulaş
22.02.2016 - 21:33 Son Güncelleme: 23.02.2016 - 09:40

Animasyon tarihinin demirbaşı The Simpsons, daha önce hiç denenmemiş bir şey yapmayı planlıyor; bir animasyon karakteriyle canlı sohbet seansı…

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Hali hazırda 27. sezonunu yayınlanan The Simpsons, yeni şeyler denemekten kaçınmıyor. Matt Groening ve ekibi şu sıralar animasyon tarihinde ilk kez bir animasyon karakterin canlı sohbet denemesi üzerinde çalışıyor. 15 Mayıs’ta yayınlanacak bölümün son üç dakikasında Homer, canlı olarak kendisine yöneltilen soruları cevaplayacak. Bir animasyon karakterini canlı yayına çıkarmak imkansız gibi görünse de yapımcılar Motion Capture tekniğiyle bu işin üstesinden geleceklerini düşünüyorlar. Görüntüler bilgisayar tekniğiyle hazırlanırken Homer’a sesini veren Dan Castellaneta ise yayın sırasında sorulara cevap vermek üzere hazır bulunacak. Sonucun CGI ağırlıklı bilgisayar animasyonu mu, yoksa dizinin orijinaline sadık bir animasyon mu olacağı ise şu an için en çok merak edilen konu.

Sorular #HomerLive etiketiyle Twitter üzerinde alınacak

Sorular  #HomerLive etiketiyle Twitter üzerinde alınacak

15 Mayıs’ta yayınlanacak bölüm için yapımcı Fox, 1 Mayıs ve 4 Mayıs arasında #HomerLive etiketiyle Twitter üzerinden seyircilerin sorularını alacak. “Canlı sohbete önceden soru mu alınırmış?” desek de hem teknolojik hem de başka nedenlerden ötürü Fox’un kendince önlem aldığını söyleyebiliriz.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
49
18
8
6
5
1
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Tolga Taşkesen

Black Mirror un bir bölümünde vardı böyle bir şey. Hatta animasyon karakteri başkanlığa aday oluyordu.