Görüş Bildir
Haberler
Hızlı ve Öfkeli 6 Filmi Konusu Nedir? Hızlı ve Öfkeli 6 Oyuncuları Kimler?

Hızlı ve Öfkeli 6 Filmi Konusu Nedir? Hızlı ve Öfkeli 6 Oyuncuları Kimler?

2013 yılında gösterime giren Hızlı ve Öfkeli 6 filmi yönetmen koltuğunda Justin Lin otururken filmin senaryosunu ise Chris Morgan ve Gary Scott Thompson yazmıştır. Bu akşam SHOW Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak filmin konusu ve oyuncuları ise oldukça merak ediliyor. Peki Hızlı ve Öfkeli 6 filmi konusu nedir? Hızlı ve Öfkeli 6 oyuncuları kimlerdir? Detayları haberimizde sizler için derledik...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Hızlı ve Öfkeli 6 filmi, günün en çok araştırılan yapıtları arasında öne çıkıyor. 2013 yılında çekilen ve gösterime giren Hızlı ve Öfkeli 6 filminde, Vin Diesel, Paul Walker, Jordana Brewster, Dwayne Johnson ve Michelle Rodriguez gibi bir önceki filmlerde de yer almış isimler bulunuyor. Yönetmen koltuğunda Justin Lin'in oturduğu filmde, ekibi yine aksiyon dolu bir macera bekliyor. Peki Hızlı ve Öfkeli 6 filminin konusu nedir, oyuncuları kimlerdir?

Hızlı ve Öfkeli 6 Filmi Konusu Nedir?

Hızlı ve Öfkeli 6  Filmi Konusu Nedir?

Dom ve Brian'ın Rio soygunu oldukça kilit bir ismin çetesini çökertip, ekibe 100 milyon dolar kazandırdığından beri, paraya para demeyen kahramanlarımız dünyanın tadını çıkartıyordu. Fakat bir yandan da eve dönmek ve kaçmadan, saklanmadan yaşamak arzusu içlerini kemiriyordu. Ne kadar çok paraları olsa da, aileden ve yuvadan uzak hayat bir süre sonra zor gelir. Bu arada Hobbs dünyada 12 ülkeye yayılmış bir suç organizasyonu araştırmaya başlar. Bu örgüt her biri birer ölüm makinesi olan paralı askerlerden oluşmaktadır ve örgütün ikinci lideriyse Dom’un öldüğünü sandığı eski aşkı Letty’den başkası değildir! Adamlarla kapışmanın tek yolu onları kendi seviyelerine yani sokaklara çekmektir. Hobbs, Dom'a takımını Londra'da yeniden toplamasını teklif eder, karşılığındaysa haklarındaki tüm dava dosyaları ve suçlamalar düşürülüp eve geri dönmeyi, ailelerine kavuşmayı vaat eder.

Hızlı ve Öfkeli 6 Oyuncuları Kimler?

Hızlı ve Öfkeli 6 Oyuncuları Kimler?
  • Vin Diesel

  • Paul Walker

  • Jordana Brewster

  • Dwayne Johnson

  • Michelle Rodriguez

  • Tyrese Gibson

  • Ludacris

  • Sung Kang

  • Jason Statham

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın