Görüş Bildir

Heroes Geri Dönüyor!

Anasayfa > Gündem

Heroes Geri Dönüyor!

2006-2010 yılları arasında NBC’den yayınlanan Heroes dizisi, Heroes Reborn adlı yeni bir miniseriyle geri dönüyor!

Tim Kring tarafından yazılan bilim kurgu dramasının yeni serisinde rol alacak oyuncular henüz açıklanmadı fakat 13 bölümlük bir anlaşma yapıldığı gelen bilgiler arasında. 2015′te başlayacak miniseri öncesinde dijital platformdan bu serinin senaryosuna ve izleyeceğimiz karakterlere dair kısa videolar yayınlanacak.

Kaynak: Bantmag

Kaynak: http://bantmag.com/news/heroes-geri-d...

Heroes Reborn: 2015

'Heroes' Televizyona Geri Dönüyor

İlk yayınlandığı 2006 yılında bir televizyon fenomeni olan 'Heroes' dizisi yıllar sonra yeni bölümleriyle ekranlara geri dönüyor.

Süper güçleri olan insanların maceralarını konu alan 'Heroes' dizisi 2015’te tekrar izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Diziyi ilk kez 2006 yılında başlatan NBC kanalı, Olimpiyat yayınları sırasında 'Heroes'un geri döneceğini duyuran kısa bir tanıtım yayınlandı. Kanalın yöneticilerinden Jennifer Salke de haberi doğruladı.

Dört sezon süren dizi izleyeci kaybetmeye başlamış ve 2010’da aniden iptal edilmişti. Bu kararı dizinin birçok hayranı eleştirmişti. 2015’te ekrana dönecek dizi, sadece 13 bölüm olacak ve yeni karakterlerle yoluna devam edecek. Eski oyuncuların dizide rol alıp almayacakları sır gibi saklanıyor. Dizinin senaryosu ise yine serinin yaratıcısı Tim Kring’e emanet.

Akşam

Kaynak: http://www.aksam.com.tr/televizyon/he...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
4
3
2
1
1
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
uurless

sylar.. adamım..