Her Sabah Mesaiye Gider Gibi: Kısmetse Olur Yarışmacılarının Aldıkları Maaşlar

-
Abone ol

Daha önce burada Kısmetse Olur hakkındaki gerçeklerden bahsetmiştik. Şimdi de gelelim yarışmacıların aldıkları maaşlara! Evet sabah 9 akşam 5 mesaiye gider gibi maaş alıyorlar.

Yaptıkları işin televizyonda birbirleriyle kavga etmek olduğunu düşünürsek, oldukça büyük paraların döndüğünü söyleyebiliriz!

Bilmeyenleri ilk başta şöyle alalım.

Duygularımızla Oynadılar! Kısmetse Olur Evi Meğerse Dev Bir Yalanmış - onedio.com
Duygularımızla Oynadılar! Kısmetse Olur Evi Meğerse Dev Bir Yalanmış - onedio.com

Ayça Ekin Beğen

Evin en yüksek maaşını alanlardan biri Ayça. Eski nişanlısıyla ortaya çıkan fotoğraflar yüzünden istenmeyen kadın olup, evi birbirine katmıştı. Hatta bu yüzden elenmişti. Sonrasında fanlarının desteği ile eve geri dönmüştü. Şimdilerde ise ona buna sallayarak geçimini sürdürüyor.

Aldığı maaş: 7.500 TL

Cansel Çördük

Eser West ile olan ilişkisi ile popülerliğini koruyan ve oldukça gözde olan gelin adaylarından Cansel. Eser ile olan kavgaları, bir küsüp bir barışmaları yüzünden gündemden hiç düşmüyor. Arada bir yüzük fırlatıyorlar birbirlerine. Hani maksat aksiyon, heyecan.

Aldığı maaş: 6.000 TL

Mehtap Taşkıran

Evin cadısı, sevilmeyeni, ortalığı birbirine katanı. Programın amacı evlendirmek değil, bol kavga, bol iftira, bol ona buna sallama. Bunların hepsi de Mehtap kişisinde mevcut olduğu için haliyle hep gündemde.

Aldığı maaş: 5.000 TL

Melis Buse Betkayan

Yani Melis için ne desek bilemedik. Küçüklüğünde oldukça büyük bir travma yaşadığını düşünüyoruz. Bir insan bu kadar mı herkesin nefretini kazanır!? Kendinden başka kimseyi sevmeyen, amacı kendisinin de dediği gibi "fitne fesat" olan, evde milletin arkasından demediğini bırakmayan bir kız. Maaşını az bulduk, acil zam yapılmalı.

Aldığı maaş: 5.000 TL

Hazal Atabek

Emre için eve giren Hazal, hanım hanımcık bir kızken, eve ayak uydurması gerektiğini fark edip, birden kişiliğini değiştirdi. Evin mottosu: Ne kadar kavga edersen o kadar maaş alırsın! Bu da kafasına dank etmiş olacak ki, sürekli birileriyle kavga etmeye başladı. Afferim kızım, aynen devam!

Aldığı maaş: 4.000 TL

Nur Erkoç

Evin diğerlerine göre en hanımefendisi, en çizgisini bozmayanı, en kendinden ödün vermeyeni. Çok fazla üstüne geliyorlar be. Birazcık Hazal'dan örnek al. Azcık sesin çıksın, kavga et falan ne bilelim bir şeyler yap yani. 

Aldığı maaş: 7.500 TL

Eser West

Evin en yüksek maaş alan damat adayı. Cansel ile olan ilişkisinden dolayı pek popüler ancak şu sıralar kendisini pek ekranlarda göremiyoruz. Genellikle hep hasta oluyor. Aldığı maaşın çoğunluğu ilaç parasına gidiyordur kesin.

Aldığı maaş: 7.500 TL

Emre Ubeyli

En başından beri evde olan, Ayça ile ilişkisiyle gündemden düşmeyen, hep gündem olmak isteyen evin has erkeği, Hazal'ın biricik nişanlısı Emre, maaşını az bulduk tatlım. Azcık zam iste, evleneceksin, çoluk çocuğa karışacaksın bu maaş sana yetmez. Hazal'a hiç yetmez!

Aldığı maaş: 5.000 TL

Adnan Kızıltaş

İlk başlarda sessiz sakinken, Ceyda ile olan ilişkisi sayesinde birden popülerliğini artırdı. Bir de yalandan çok gözyaşı döktü falan. Boyuna posuna veriyorlar kesin o parayı, yoksa evin etkisiz elemanısın Ceyda olmasa.

Aldığı maaş: 5.000 TL

Semih Kurtulmuş

Sen git Nur'u bırak, sonra cadaloz Melis'e kal. İzleyenlerin tepkisinden korktuğu için bir türlü Melis'e yanaşamayan Semih, şu an ortalarda geziniyor öyle. Arada bir sesini çıkartıp varlığını belli etmese, yaşadığından emin olamayacağız. Sana çok bile verdikleri para.

Aldığı maaş: 4.000 TL

Batuhan Cimilli

Eve Ayça için geldi, onunla da işleri yürütemeyince ortada kaldı yavrucak. En son evde bir kartona istediği gelin adaylarının özelliklerini falan yazıyordu, düşünün o kadar sıkılmış. Ama canım sen bu parayla nasıl geçiniyorsun? Gece hayatına olan düşkünlüğünü acilen bırakmalısın.

Aldığı maaş: 4.000 TL

Murat Özbakan

Duygu-Mehtap arasında gidip gelmekten adamın saçları iyice döküldü, dert sahibi oldu. Fazla sesi çıkmazdı be, harcadınız Murat'ı. Elendi gitti, evdeki damat adaylarıyla takılıyor ama bol bol.

Aldığı maaş: 3.000 TL

Tankut Denker

Daniela'nın biricik Tankut'u. Eser ile arası fena halde bozuk, sevgilisine ettiği evlenme teklifine "hayır" cevabını aldı, şu sıralar işleri istediği gibi gitmiyor. Üstelik maaşı da az. Yakın zamanda ortada kalmazsa iyidir.

Aldığı maaş: 3.000 TL

Eğer siz de bağırıp çağırayım, oturduğum yerden para kazanayım, üstüne bir de ünlü olayım derseniz, başvuru formunu doldurmanız yeterli 😂

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
100kasa

7.500 TL iyiymiş program iyi kazanıyor belli ki

wednesday-addams

uyuz mehtap ile şımarık melis'i çekmek = paha biçilemez...

omer-yilmaz3

2 yıl sonra kısmetse olurun emresi bakın şimdi ne yapıyor diye haber yaparlar a.q. bi bitmediniz lan :)

emre-canturk1

dal taşşa salıp gezerim lan reytibg artsın :D

afedersiniz-sivri-dilli

abi isterse 100 bin versin 1 ay durursam neyim pezevenklik programında

Görüş Bildir