Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Her Genç Kızın En Yakın Arkadaşına Vermesi Gereken 22 Değerli Söz

 > 
17bPAYLAŞIM

Çevremde gözlemlediğim kadarıyla 'ayrılmaz ikili' olarak anılan kızların, birbirlerini her ne kadar çok sevseler de, bazı konularda anlaşmazlıklara düştüklerini ve aralarının bozulduğunu gördüm. Eğer siz de en yakın arkadaşınızla sonsuza kadar birlikte kalmak ve hayat yolunu beraber yürümek istiyorsanız, bu içerikte derlediğim sözleri birbirinize vermeyi deneyebilirsiniz. İşte en yakın arkadaşınıza vermeniz ve ömür boyu tutmanız gereken o sözler;

Kaynak: http://elitedaily.com/life/23-promises-e...

1. Seninle her konuyu açık bir şekilde konuşacağıma ve aldığın her karara saygı duyacağıma söz veriyorum.

2. Eğer hoşlandığın bir erkeği gözüm tutmazsa, bunu sana dürüstçe söyleyeceğime fakat yine de ilişkiye devam etmek istersen bunu anlayışla karşılayacağıma söz veriyorum.

3. Kimin evinde sabahladığımızı bile bilmeden delice içtiğimiz gecelerde, kusmak için tuvalete gittiğinde yanına gelip saçını toplayacağıma ve sana yardım edeceğime söz veriyorum.

4. Aynı şeyi senin de benim için yapacağını bildiğimden, eğer yaptığın bir hatanın sorumluluğunu alamayacak durumdaysan, senin için orda olacağıma ve sorumluluğu üstleneceğime söz veriyorum.

5. Seninle gerektiğinde savaşacağıma ve dünyaya kapılarını kapattığında ellerinden tutup seni dışarı çıkaracağıma söz veriyorum.

6. Bir hata yaptığında bunu sana direkt olarak söyleyeceğime söz veriyorum.

7. Bir partiye gittiğimizde merdivenlerden düşersen sana güleceğime söz veriyorum. Hatta öyle feci güleceğim ki, birazcık altıma kaçıracağıma söz veriyorum :)

8. Hayatın boyunca karşılaştığın zor anlarda yanında olacağıma ve sana 'daha kötüsü de olabilirdi, takma kafana' diyeceğime söz veriyorum.

9. Neyin ne zaman düzeleceğini bilmediğimden dolayı, sana hiçbir zaman 'her şey yoluna girecek' demeyeceğime ve seni bu tarz şeylerle avutmayacağıma söz veriyorum.

10. Seni diğer insanlardan ve zaman zaman kendinden bile koruyacağıma söz veriyorum.

11. Bana ihtiyacın olduğunda elimden geldiği kadar hızlı bir şekilde yanına geleceğime ve seninle tek yürek olarak yalnız hissetmene asla izin vermeyeceğime söz veriyorum.

12. 'Bu üzerimde nasıl durmuş?' diye sorduğunda asla yalan söylemeyeceğime söz veriyorum.

13. O anda duymak isteyeceğin son şey bile olsa, sana her zaman gerçeği söyleyeceğime söz veriyorum.

14. Senin için savaşacağıma, seninle tartışacağıma ve seninle birlikte mücadele edeceğime söz veriyorum.

15. Kaç yaşına gelmiş olursak olalım, her zaman senin 'sağ-kolun' olacağıma, işleyeceğin minik suçlarda en güvenilir suç ortağın olacağıma söz veriyorum.

16. Eğer hoşlandığın bir erkek sana saygı göstermiyorsa, çenemi kapatıp bu duruma katlanmayacağıma ve herifin ağzının payını vereceğime söz veriyorum.

17. Sana hiçbir zaman 'aptal aptal şeyler yapma' demeyeceğime ve aslında, bu tarz şeyleri ileride pişman olacağımızı bilsem bile seninle birlikte yapacağıma söz veriyorum.

18. Dolabında bulduğum çikolatayı ve dondurmayı benimle paylaşmak istediğini farzederek senden habersiz yemeyeceğime söz veriyorum.

19. Gerektiğinde her şeyden uzaklaşıp biraz dağıtmana ve hayatta ihtiyacın olan şeyi bulmana hiçbir şekilde itiraz etmeyeceğime söz veriyorum.

20. Üniversitede başımıza gelen 'o' küçük şeyi kimseye söylemeyeceğime ve onu hayatım boyunca bir sır olarak saklayacağıma söz veriyorum.

21. Hayatında daha iyi şeylere sahip olman için seni her zaman cesaretlendireceğime söz veriyorum.

22. Hayat bizi nereye götürürse götürsün, seni tüm kalbimle ve koşulsuz olarak delice -ama delice- seveceğime söz veriyorum.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
dilademiraslan

Ya herkes kızları entrikacı iğrenç mahlukatlar olarak tanımlamış. Siz ne kadar ön yargılı, tek taraflı bakan insanlarsınız be? Şu at gözlüklerinizi çıkarsanız, çok iyi olur.

erkan-aslan

eşcinsel misiniz???

dilademiraslan

her şeye böyle seksüel yaklaşmasan?

erkan-aslan

talebiniz komik...gülünemeyecek derecede komik

drunkgiraffe11

Çok yalnız hissettim şu an.

kgokce

aynen ya

kgokce

bende istiyorum ve ellerinize sağlık harika

lolol

çok güzel olmuş :)

Görüş Bildir