Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Her Derde Deva Olduğunu Düşündüğü İçin 18 Ay Boyunca Kendisine Sperm Enjekte Eden Adam!

433PAYLAŞIM

Gün geçtikçe biraz daha kafayı yiyoruz herhalde. İrlanda'da bir adam sırt ağrısını geçirmek için sıra dışı bir tedavi yöntemi denedi. Kendisine 18 ay boyunca kendi spermini enjekte eden adam, DailyMail kaynaklı içeriğimizde...

Kaynak: https://www.dailymail.co.uk/health/artic...

İrlanda'da bir adamın kronik sırt ağrısı şikayetiyle gittiği doktorda, 18 aydır kendisine spermini enjekte ettiği ortaya çıktı.

33 yaşındaki adam, uzun bir süredir sırt ağrısı çekiyordu. Hiçbir doktor tavsiyesi olmadan kendi kendine yapmaya çalıştığı tedavi yöntemi ise damar yoluyla vücuduna "sperm" enjekte etmesiydi. Her ay bir doz alan adam bu işlemi 18 ay boyunca devam ettirdi. Doğal olarak hiçbir iyileşme belirtisi göstermeyen adamın kolu şişmeye ve enfeksiyon kapmaya başladı.

Enfeksiyon kapan adam, bu tedavi yöntemini 1945'de yapılan bir deneyden bulmuş.

Glasgow Üniversitesi bilim insanları tarafından 1945'de yapılan deneyde cinsel organlarındaki etkisini görmek için fare ve tavşanlara insan spermi enjekte ettiler. Sonuçların negatif çıkması üzerine deney tamamlanmış oldu. İntihar yöntemi olarak ilginç maddelerin vücuda enjekte edilmesinin yaygın olduğunu söyleyen doktorlar daha önce tedavi için böyle bir şey deneyen biriyle ilk defa karşılaşmışlar.

İlginç methodunun yanı sıra, internetten aldığı iğneyi yanlış kullanması sonucunda kolu şişmeye ve kızarmaya başladı. Doktorlar tedaviye başlayamadan hastaneden kaçan adamın durumu bilinmiyor.

Enjekte ettiği yerde sperm birikmesi sonucu tedavi edilmek üzere hastaneye yatırılan adamın hastaneden neden kaçtığı ise bilinmiyor.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

Gülünecek bir şey yok. Allah dert verip derman aratmasın :(

Gizli Kullanıcı

çünkü gerizekalı..Allah'ım kınadıgım için başıma getirme,amin..

psyhedelichead

33 yaş.. Gerçekten bu yaş çok önemli.. Çok dikkatli olunması gereken zamanlarda adamın yaptığına bak ya :|

abucii-ciii-cii

ben söyliyim utancından kaçmıştır mal oğlu mal ahahahah

umut-recalite-tamam

Bunlara göre sperm kutsal su her derde deva iğrenç aptal adam!

Görüş Bildir