Hayvanların Zehirlendiği, Dövüştürüldüğü ve Ölüme Terk Edildiği İddia Edilen Diyarbakır'daki Barınakta Yaşananlara İnanamayacaksınız!

-

Gerçekten de korkunç...

Dikkat: Görüntüler rahatsız edici olabilir.

Kaynak: https://twitter.com/sinemums/

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. 

21. 

22. 

23. 

24. 

25. 

26. 

27. 

28. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
suleyman-ciner1

allah onların belalarını versin,ŞEREFSİZ VİCDANSIZLAR!!!!!

murat1555

Bu haberi gördüğümden beri o kadar üzgünüm anlatamam Adi şerefsizler o hayvanlara yaşattıklarınızın bedelini ödemeden ölmezsiniz umarım bu haysiyetsiz oçları kesin para cezası verip serbest bırakacaklar çünkü anayasa da hayvan haklarıyla ilgili bir madde yok hayvanlar mal olarak geçiyor ve para cezası verilip geçiliyor onlar mal değil can bunlar gibi o.çocuklarına artık caydırıcı büyük cezalar verilsin

darkbiyatt

işkence ediceksin bu şerefsizlere hayvana zarar veren bütün şerefsizler işkenceyle acılarla ölmeli aynı acı onlarada yaşatılmalı

arsenic

Katerina; saçma saçma konuşma arkadaşım. Dünyanın dört bir yanından yazıyor insanlar. Eksi sözlükte sayfalarca entry girildi. Bu ülkede nelerin üstünü kapatmak istediler de Sosyal medyanın gücüyle beceremediler. İnsanlar napsın kendini yollara mı atsın? Panter Emel gibi gidip sağasola mı saldırsın? Bak işte insanlar tepki gösteriyor, mağdurdan yana taraf oluyor, yaptığı işi suistimal edenleri, her yerde her pozisyonda karşımıza çıkabilecek iyi niyet maskesi altında ne iğrençlikler ne vicdansızlıklar çıkabileceğini deşifre ediyor. Paylaştıkça ve tepki gösterdikçe çoğalıyor. O kadında nasıl bir iyi insan evladıymış ki bu olayı ortaya çıkarmak için insan üstü çaba göstermiş. Bize düşen klavyenin başında da olsa sessiz kalmamak.

dirdir

bunu yapanlar en ağır şekilde cezalandırılmalı. bu nasıl bir şey ya. utanmazlar. yazık bu hayvanlara. bir de sokakta kedi köpek istemiyorum diye konuşan insan diyemeyeceğim bir sürü bencil tip var. hepsi aynı bunların.

Görüş Bildir