Hayatlarındaki Erkekler Tarafından Dış Görünüşlerini Değiştirmeleri Yönünde Baskı Gören Kadınların Anlattıklarına İnanamayacaksınız!

1.7bPAYLAŞIM

Ağzım açık kaldı...

Kendinizi sürekli kötü hissediyor, bir adım bile ileri gidemiyor, sağlığınızın, sosyal hayatınızın, işinizin ve hatta psikolojinizin bozulduğunu hissediyorsanız uzağa gitmeyin...

En yakınınızdaki kişiye yani sevgilinize, eşinize, partnerinize bakın çünkü toksik bir ilişkiniz olabilir. Özgüvensiz, kararsız, güçsüz, kendini değersiz hissettiği için karşısındakini de değersizleştirmeye uğraşan ve kendini ifade etmekten yoksun her bireyin yapacağı gibi, hayatınızdaki insan da sizi kendisine benzetmeye çalışabilir. Daha da ileri gidip, dış görüntünüzü değiştirmenizi isteyebilir.

O toksik ilişkilerden birini yaşayan Twitter'dan Zayçe de kendi deneyimini anlattı ve okurken inanamadığımız yanıtlar geldi, meğer bu aslında çok yaygınmış...

twitter.com

İşte o paylaşımlar...

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bookworm

Benim gerçekten anlamadığım nokta şu... Bu tür zorbalığa dayanıyor, katlanıyor ve ilişkiye devam ediyorsunuz, ayrılınca da bu zorbalıktan yakınıyorsunuz. Yani ayrılmasanız bunların hepsine tamam deyip devam edeceksiniz, anlaşılır gibi değil.

Gizli Kullanıcı

bu konuya yazan bazı salak kadınlar demiş ki ilk başta öyle olduklarını bilmiyoduk siz olsanız sizde öyle olursunuz demiş ben böyle aptalca ve cahilce yorum görmedim yemin ediyorum. siz kız milleti erkeklerin tipine fiziğine göre davranış sergilemesini biliyosunuz. beğenmediğiniz her erkeği potansiyel tacizci görmesini biliyosunuz. onun öyle olduğunu nerden biliyosun da hemen tacizci yaftasını yapıştıyosun? fakat erkek yakışıklı olunca hemen güvenilir erkek güçlü erkek bilmem ne. mevzu efendi veya piç mevzusu da değil mevzu Türk kızlarının sadece erkekleri dış görünüşlerine göre yargılaması ve ona göre eş seçmesi.

dusunen_odun

"siz malsanız ben napayım amk" demek istememem ama :D

kendineassassin

Haklılar.. Haklılar da benzer kişiler sürekli köprücük kemiği, damarlı kol, baklavalı gövde paylaşıp iç geçirerek aynı bokun lâciverdini üretmeseler daha şık olur aslında..

severusss

Bu şekilde, ister kadına, isterse de erkeğe yapılan psikolojik şiddet genelde düşünceleri tam olgunlaşmamış kişiler tarafından yapılıyor. Beğenmiyorsanız neden sevgilisiniz? Bırakın da beğenenler mutlu olsun. İnsanlar insanları yaratmıyor ki, görünüşleri hakkında da eleştiri yapabilsinler. Bir kere, Allah'ın yarattığı her şey güzel ve faydalıdır.

Görüş Bildir