Hayatında Eksik Olan Şey Ne?

300PAYLAŞIM

Hayatında eksik olan şey hangisi? 

Hazırsan haydi teste!

1. Bu aralar neden uyuyamıyorsun?

2. Bu emojilerden hangisini mesajlarında daha sık kullanıyorsun?

3. Kendi hayatından şunlardan birini çıkarma şansın olsaydı hangisini çıkarırdın?

4. Bunlardan hangisi senin tahammül sınırını daha fazla zorlar?

5. Sana en çok hangisi koyar?

Sürekli kötü insanlarla denk gelmek.
Geçmişe takılı kalmak.
Susmak ama anlaşılamamak.
Hak edileni elde edememek.
İlgisizlik ve yalnızlık.
Kimse tarafından ciddiye alınmamak.

6. Ruh haline en uygun Duman şarkısını seç!

7. Imm... Şöyle bir keyif kahvesi içecek olsan şekerli mi içersin yoksa şekersiz mi?

Şekerli
Şekersiz

8. Sosyal hayatın ne durumda?

Arkadaşlarıma zaman ayırıyorum ama durmam gereken noktayı da biliyorum.
En son ne zaman biriyle dertleştiğimi unuttum.
İşten güçten sosyalleşmeye fırsat kalmıyor ki!
Genelde evde zaman geçiririm. İnternet dışında pek sosyal değilim.
Sosyalleşecek birileri nasıl bulunuyor?
Arkadaşlarımla görüşmekten başka hiçbir faaliyete zaman ayıramıyorum.

9. Son olarak çok düşünmeden sadece bir kelime seç!

Huzur!

Verdiğin cevaplara göre senin hayatındaki eksik olan şey: Huzur! Evet, hayatında huzur eksik... İşte gözlerinin sık sık dalmasının da gökyüzünün ciğerine dolmasının da sebebi bundandır. Her konuştuğunda sana huzur veren bir ses olsa mesela belki huzursuzluğun biter ya da aile/iş hayatındaki huzursuzluklar son bulsa... Her şeyin tamam ama huzurun noksan. Elbet bir gün sen de aradığın huzuru bulacaksın. Aramaktan hiç vazgeçme!

Mutluluk!

Verdiğin cevaplara göre senin hayatındaki eksik olan şey: Mutluluk! Evet, hayatında mutluluk eksik... Sen istemiyor musun sanki mutlu olmak? Ama bunun önünde bir sürü engel var sen de bunları çok iyi biliyorsun.  Bunlarla mücadeleni de mutluluğu elde edene kadar sürdüreceksin. Çünkü senin inadından, hırsından hiçbiri kurtulamaz. Her şeyin tamam bir tek mutluluğun noksan. Elbet bir gün sen de aradığın mutluluğu bulacaksın. Aramaktan hiç vazgeçme!

Özgürlük!

Verdiğin cevaplara göre senin hayatındaki eksik olan şey: Özgürlük! Evet, hayatında özgürlük eksik... Özgür değilsin sen, özgür hissetmiyorsun kendini. Baskılar var üzerinde bir sürü. Ama seni yıldıramıyorlar tabi. Yıldıramayacaklar da! Özgürlüğünü kazanana kadar çabalayacaksın. Çünkü özgürlük konusunda sıkıntı çeksen de mücadele etmek konusunda bir ustasın. Amacını ulaşmadan da asla vazgeçmezsin. Her şeyin tamam bir tek özgürlüğün noksan. Elbet bir gün sen de aradığın özgürlüğü bulacaksın. Aramaktan hiç vazgeçme!

Para!

Verdiğin cevaplara göre senin hayatındaki eksik olan şey: Para! Evet, hayatında para eksik... İyi de hangimizde eksik değil ki zaten? :) Çoğunlukla ''şu kadar param olsa'' şeklinde hayaller kurarken görüyoruz seni. Kim kurmaz ki böyle hayaller zaten. Bunu gerçekleştirebilecek biri varsa o da senden başkası değil. Çünkü senin elinden bir uçan bir de kaçan kurtulur sadece. Her şeyin tamam bir tek paran noksan. Elbet bir gün sen de aradığın parayı bulacaksın. Aramaktan hiç vazgeçme!

Başarı!

Verdiğin cevaplara göre senin hayatındaki eksik olan şey: Başarı! Evet, hayatında başarı eksik... Bunun için ne kadar çabaladığını çevrendeki herkes görüyor ama. Başarıyı salt okuduğun bölümde ilk 3'e girmek ya da çalıştığın şirkette terfi almak gibi düşünme. Hepimizin hayatında ufak da olsa başarılı olduğu bir sürü şey var. Onları düşün ve motive ol. Her şeyin tamam bir tek başarın noksan. Elbet bir gün sen de aradığın başarıyı bulacaksın. Aramaktan hiç vazgeçme!

Sevgi!

Verdiğin cevaplara göre senin hayatındeki eksik olan şey: Sevgi! Evet, hayatında başarı eksik... Sevmek ama sevilmemek, değer görmemek, hak ettiğini alamamak sanki senin kaderin olmuş. Ama bu kaderi değiştirecek olan kişi de sensin. Elbet karşına seni, senden daha çok sevecek birisi çıkacak. Her şeyin tamam bir tek sevgi noksan. Elbet bir gün sen de aradığın sevgiyi bulacaksın. Aramaktan hiç vazgeçme!

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yusuf-islam-ozturk

huzur

mehmet-kadir-almas

Mutlulık eksik

homeless69

teste gerek yok hayallerime yetmeyen para eksik

meteorakafaatandinozor

testi çözmeden söyleyeyim HUZUR. huzurum olduğu zaman diğer sorunlarımı da çözeceğimi düşünüyorum. :(

aliguven

Huzur olsun da nasıl olursa olsun. Aşkmış, paraymış fark etmez.

Görüş Bildir