Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi Zehirsin?

-
Abone ol

"Her şey zehirdir. Mühim olan dozdur. demiş Paracelsus. Bakalım sen hangi zehirsin?

1. Modun yüksekken seni tanımlayan sıfat hangisi?

Karizmatik
İlgi çekici
Cana yakın
Çekici
Sakin
Güvenilir

2. En az giydiğin renk hangisi?

3. Peki kötü modundayken seni tanımlayan sıfatı da öğrenmek istesek?

Kindar
Hırçın
Soğuk
Sinsi
Dalgın
Mantıksız

4. Evli ve çocuklu bir arkadaşın var, eşi şehir dışında ve yetiştirmesi gereken çok önemli bir işi var. Başarısız olursa kovulma durumu bile var. Ne yaparsın?

Görünüşe göre yapması gereken işler var. Bu onun problemi.
Çocuklarla ilgilenme işini devralırım ne olacak? O rahatça çalışsın.
İşine yardımcı olurum. Ne kadar hızlı çözersek o kadar iyi.

5. Manevi yönü yüksek bir insan mısın?

Evet.
Gibi. Sayılırım.
Hayır.
Kesinlikle.

6. Rastgele numalardan birini seç şimdi de!

7. Gerçek aşka inanıp inanmadığını sorarak testimizi bitiyoruz.

Kesinlikle inanıyorum!
Hiç inandırıcı gelmiyor.
Neden olmasın?
Saçma soru. Testi bitir artık.

Ölümcül Melek: Amatoksin

Senin karakterine göre çıkan bu zehiri nereden anlatmaya başlasak? Dışarıdan bakıldığında diğer mantarlara benzer ama onlardan çok daha elegant duruyorsun. Bu da çekici olmanın en büyük artılarından. Bu mantar yenilebilen mantarlarla o kadar karıştırabilir ki, bir mantar çorbası yapayım derken inanılmaz şeyler yaşatabilir. Tıpkı amatoksin gibi ani ve şok edici bir karaktersin!

Derin ve karanlık: Maitotoksin

İçindeki zehirden maito olarak isimlendirilmiş bu balığın sahip olduğu zehiri kısaca açıklamak gerekirse bu zehirden 1 birim alırsan 6 saatte, fakat 2 birim alırsan 2 saatte ölüyorsun gibi düşün. Çok etkili bir zehir olan maitoksin gibi sen de tahmin edilemez, gizemli ve yerine göre belki de biraz ürkütücüsün. Bu da seni ilginç ve ilgi çekici kılıyor.

Asil Zehir: Arsenik

Victoria dönemi İngiltere'sinde pek popüler olan arseniğin KE SİN LİK LE şakası yok. Sen resmen kralların kullandığı zehirsin. Elegantlık kanında var diyebiliriz. Dönemimize döndüğümüzde ise diyebileceğimiz tek şey, seni bulmak kolay ama kullanmak çok zordur ;)

Kapıdaki Tehlike: Siyanür

Ondan uzak durman imkansız. Her an hayatımızda olan bir zehirden bahsediyoruz sonuçta! Elma tohumu, kayısı çekirdeği, kiraz tohumunda falan bulunan bir şeyden bahsediyoruz. Merak etme elma tohumu yiyerek zehirlenmek baya zor. Çok fazla siyanür alınması durumunda, baş ağrısı, hızlı kalp atışı gibi etkileri görünür. Ondan dolayı insanların nefesini kesmemeye çalış. :)

Yağmur Ormanlarının Ölüm Meleği: Batrachotoksin

Doğalsın, iletişim kurması kolaysın ve sosyal bir karaktersin. Adın Batracho ve sen ormanların ölüm meleği gibi bir şeysin! Öyle bir zehirsin ki eğer istersen sadece onlara dokunarak insanların kalbini durdurabiliyorsun. Resmen yürek hoplatıyormuşsun da haberimiz yokmuş :)

Dünyanın Sonunu Getirecek Zehir: Botulinum Toksin

Senin bir damlanın, bir şehri yok edeceği söyleniyor. Şaşırtıcı mı? Hiç değil. Allahtan doğal yollarla elde edilmesi çok zor da senin gibi ender kişiler bu tanımı hak ediyor. Çok yönlüsün, hareket etmen ve istemediğin mekandan çıkman çok kolay, AMA tersin pek pek pek fena.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
evsen-metin-mert

batrachotoksin

naile-selimo

Ölümcül Melek: Amatoksin Ölümcül Melek: Amatoksin Senin karakterine göre çıkan bu zehiri nereden anlatmaya başlasak? Dışarıdan bakıldığında diğer mantarlara benzer ama onlardan çok daha elegant duruyorsun. Bu da çekici olmanın en büyük artılarından. Bu mantar yenilebilen mantarlarla o kadar karıştırabilir ki, bir mantar çorbası yapayım derken inanılmaz şeyler yaşatabilir. Tıpkı amatoksin gibi ani ve şok edici bir karaktersin!

abdullah-calar

Asil Zehir: Arsenik Asil Zehir: Arsenik Victoria dönemi İngiltere'sinde pek popüler olan arseniğin KE SİN LİK LE şakası yok. Sen resmen kralların kullandığı zehirsin. Elegantlık kanında var diyebiliriz. Dönemimize döndüğümüzde ise diyebileceğimiz tek şey, seni bulmak kolay ama kullanmak çok zordur ;)

psikolajikdeliii

Asil Zehir: Arsenik Victoria dönemi İngiltere'sinde pek popüler olan arseniğin KESİNLİKLE şakası yok. Sen resmen kralların kullandığı zehirsin. Elegantlık kanında var diyebiliriz. Dönemimize döndüğümüzde ise diyebileceğimiz tek şey, seni bulmak kolay ama kullanmak çok zordur.

ulker-aliyeva1

Dünyanın sonunu getirecek zehir : Botulinum Toksin. Yuuuh yani abartsaydınız )))))

Görüş Bildir