Hangi Ünlü Karadenizli Senin Ruh İkizin?

-
Abone ol

Doğasıyla, insanıyla Karadeniz bu ülkenin en güzel köşelerinden biri. Ülkemize katkı sunan birçok ünlü yetiştirdi. Peki bu ünlülerden hangisi senin ruh ikizin?

1. Karadeniz testinin olmazsa olmazı. Hamsili bir yiyecek seç bakalım.

Hamsili pilav
Hamsi buğulama
Hamsi çorbası
Hamsi diblesi
Hamsi dolması
Hamsi güveç

2. Şimdi de Karadeniz Bölgesi'nde yer alan bir ilçemizi seç.

Of
Hopa
Çarşamba
Perşembe
Fatsa
Merzifon
Ayancık
Safranbolu
Çamlıhemşin

3. Karadeniz'e kıyısı olan hangi ülkede yaşamak isterdin?

Rusya
Bulgaristan
Ukrayna
Türkiye
Romanya
Gürcistan

4. Öfkeliyken hangisine daha çok benziyorsun?

5. Şu durumlardan birini tercih etmek zorundasın! Hangisi?

Sarımsaklı mantı yedikten sonra hoşlanılan kişiyle buluşmak.
Sınav günü sınavın olduğunu öğrenmek.
Hoşlanılan kişiyle buluşacağın akşam mesaiye kalmak
Asansörde kalmak

6. Karadeniz'in simgelerinden çayı nasıl içersin?

Şekerli
Şekersiz
Çay içmem

Kazım Koyuncu!

Verdiğin cevaplara göre senin ruh ikizin Kazım Koyuncu! Sen Karadeniz'in hırçın dalgaları gibi sert ve heybetlisin!  İnsanları hayretler içinde bırakan bir azmin var. O azimle karşına çıkanı ezip geçersin! Bunun yanında çevrende de oldukça sevilen bir insansın. İnsanlar seninle vakit geçirmekten çok hoşlanıyor. Bunda sanatçı ruhunun da etkisi yok deği ;)

Beyazıt Öztürk!

Verdiğin cevaplara göre senin ruh ikizin Beyazıt Öztürk! Mizah sende sevimlilik sende muhabbet sende! Girdiğin her ortama pozitif enerjini yansıtıyorsun! Senin olduğun yerde karamsarlığa yer yok. Arkadaş gruplarında sevildiğin gibi ilişkilerinde de her zaman baş tacı edilen birisin! İnsanlar sana doyamıyor desek yalan olmaz!

7. Murat Boz!

Verdiğin cevaplara göre senin ruh ikizin Murat Boz!  Sen var ya sen... Az değilsin ha! Çevrende çok sevilen bir insansın. Bunu fiziksel görüntüne yoranlar olabilir ama pek öyle değil. Senin  doğuştan gelen bir etkileyiciliğin var. Girdiğin ortamlarda hemen gözler senin üzerine çevriliyor. Karizma denilen kelimenin sözlük karşılığı gibisin. Allah çarşına pazar versin arkadaşım :)

8. Kadir İnanır!

Verdiğin cevaplara göre senin ruh ikizin Kadir İnanır! Seni iki kelime ile özetleyebiliriz: Karizma ve ihtişam! Ortamlarında adeta kralı/kraliçesisin! Doğuştan gelen bir güce sahipsin ve bu güç insanların sana karşı her zaman dikkatli davranmasını sağlıyor. Seni incitmek bir yana beğenilerine eleştirmeye bile yanaşmıyorlar. Tabi bundan senin biraz otoriter olmanın da etkisi var ;)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ilgin-gezginci

Murat Boz! Karizmatik adam çıktı yaaa

hayat-celik

Verdiğin cevaplara göre senin ruh ikizin Beyazıt Öztürk! Mizah sende sevimlilik sende muhabbet sende! Girdiğin her ortama pozitif enerjini yansıtıyorsun! Senin olduğun yerde karamsarlığa yer yok. Arkadaş gruplarında sevildiğin gibi ilişkilerinde de her zaman baş tacı edilen birisin! İnsanlar sana doyamıyor desek yalan olmaz!

dilara.koc

Verdiğin cevaplara göre senin ruh ikizin Kazım Koyuncu! Sen Karadeniz'in hırçın dalgaları gibi sert ve heybetlisin! İnsanları hayretler içinde bırakan bir azmin var. O azimle karşına çıkanı ezip geçersin! Bunun yanında çevrende de oldukça sevilen bir insansın. İnsanlar seninle vakit geçirmekten çok hoşlanıyor. Bunda sanatçı ruhunun da etkisi yok deği ;)

bburcubilgin

Ne Beyazıt Öztürk'ü ya herif Eskişehirli değil miydi?

almittara

Karadeniz ilçeleri arasında Sürmene'nin olmaması beni beni has Karadeniz kızını üzdü...

Görüş Bildir