Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi Taş Devri Karakterisin?

567PAYLAŞIM

Unutulmaz çizgi filmlerden Taş Devri'ni unutmak ne mümkün! Peki sen bu çizgi filmdeki karakterlerden hangisisin?

1. Taş devrinde yaşasan hangi renk kıyafetleri tercih ederdin?

2. Hangisi senin evcil hayvanın olsun isterdin?

3. Arkadaşlarınla kavga eder misin?

Sıklıkla
Asla
Bazen

4. En büyük zaafın hangisi olabilir?

Para
İçki
Oyuncak

5. Bir konuda haksızsın, bunu kabullenir misin?

Pek sayılmaz
Evet
Hayır

6. Hangisi senin için daha önemli?

Ev
İş
Eğlence

Fred Çakmaktaş!

Sen tam bir Fred'sin! İşine ve evine severek gidiyorsun ama bunlar yaşaman için sana yetmez. Sosyal hayata da oldukça önem veriyorsun. Bazı akşamları arkadaşlarına ayırmak senin için gayet normal bir şey. Biraz çabuk sinirlenen ve inatçı biri olsan da özür dilemeyi de biliyorsun.

Barni Moloztaş!

Tıpkı Barni gibisin, ağzın var dilin yok! Komşularına fazlasıyla kıymet veren ve her durumda bağışlayıcı olabilen bir insansın. Ailene ve geleneklerine önem veriyorsun, ne kadar dalga geçilse de bunlardan vazgeçmezsin. Yaşadığın yerde bir şeylerin parçası olmak seni oldukça mutlu ediyor.

Vilma Çakmaktaş!

Çizgi filmde Vilma olarak sen oynasan yeridir! Ailene oldukça düşkünsün ve evin senin için dünyanın en güzel yeri anlamına geliyor. Bir şeyler okumaya ve öğrenmeye önem veren entellektüel bir yapın var. Kusur sayılabilecek yönün ise para harcamaya bayılıyorsun! Genelde duygularınla hareket ediyor olman ve sakin kalabilmen kazandığın saygının temel bileşenleri!

Beti Moloztaş!

Beti'ye en benzer tarafın; arkadaşlık dediğinde akan sular duruyor! Ancak arkadaşlarına kıymet verirken de ailene verdiğin önemi unutmuyor ve gerekirse ikisinde birini seçme eğilimi gösteriyorsun. Arkadaş dayanışmasının resmen vücut bulmuş halisin. Tıpkı Vilma gibi para harcamaya da bayılıyorsun!

Çakıl Çakmaktaş!

Dünyanın en güzel insanı olabilirsin! Akıllı, uslu, istediğini bir şekilde yaptırabiliyor olman Çakıl'la bu kadar benzemenizin asıl sebebi. Hayata dair öyle büyük beklentiler ya da istekler içinde olmaman ve ailenin yanında kendini inanılmaz derecede mutlu hissetmen seni ayrı bir yere konumlandırıyor. Hayvan sevgisi ve arkadaş sevgisiyle dolu bir kalbin var!

Bambam Moloztaş!

İnsanın doğduğu yer değil doyduğu yer evidir sözünün canlı kanıtısın! Kendi halinde ve arkadaşlarıyla mutlu birisi olsan da, herhangi bir insan canını sıktığında 10 kaplan gücünü ortaya çıkarabiliyorsun. Arkadaşlık ve aile sevgisinin kıymetini doğuştan bilenlerdensin.

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
tanitim-kralligi

Vilma Moloztaş

sevgii

Vilma Çakmaktaş!Çizgi filmde Vilma olarak sen oynasan yeridir! Ailene oldukça düşkünsün ve evin senin için dünyanın en güzel yeri anlamına geliyor. Bir şeyler okumaya ve öğrenmeye önem veren entellektüel bir yapın var. Kusur sayılabilecek yönün ise para harcamaya bayılıyorsun! Genelde duygularınla hareket ediyor olman ve sakin kalabilmen kazandığın saygının temel bileşenleri!

nergiz-sirinova

Barni Moloztaş! Tıpkı Barni gibisin, ağzın var dilin yok! Komşularına fazlasıyla kıymet veren ve her durumda bağışlayıcı olabilen bir insansın. Ailene ve geleneklerine önem veriyorsun, ne kadar dalga geçilse de bunlardan vazgeçmezsin. Yaşadığın yerde bir şeylerin parçası olmak seni oldukça mutlu ediyor.

kedisevici

vilma <3

prettylittlepyscho

Bambam Moloztaş! İnsanın doğduğu yer değil doyduğu yer evidir sözünün canlı kanıtısın! Kendi halinde ve arkadaşlarıyla mutlu birisi olsan da, herhangi bir insan canını sıktığında 10 kaplan gücünü ortaya çıkarabiliyorsun. Arkadaşlık ve aile sevgisinin kıymetini doğuştan bilenlerdensin.

Görüş Bildir