Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi Spider-Man Olduğunu Söylüyoruz!

286PAYLAŞIM

3 farklı dönemde çekilen 3 farklı Spider-Man karakterinden hangisi sensin? Görelim.

1. Yaşını söyleyerek teste başla!

2. Kendine en yakıştırdığın tanımla devam edelim.

3. Bir Marvel filmi seç şimdi de!

Ant-Man
Civil War
The Avengers
Guardians of Galaxy
Doctor Strange
Iron Man

4. Eğer Spider-man sen olsaydın yapacağın sorumsuzca hareket hangisi olabilirdi?

Hoşlandığım kızı takip edebilirdim.
Efsane fotoğraflar çekerdim.
Hoşlandığım kızı etkilerdim.
Okulda bozuştuğum kabadayıya gününü gösterirdim.
Dünya'ya açıklardım tabii ki!
Spiderman partisi verirdim!

5. Bir Marry Jane seç!

6. Hangisini yemekten asla sıkılmazsın?

7. Peki 1 ile 6 arasında ne kadar Romantiksin?

8. Tobey Maguire çıktı!

Utangaç ve nazik bir yapın var. Bazı konularda birazcık takıntılısın ama bu da çok büyük bir hayal gücünün sana getirdiği kötü özelliklerden. Sosyal etkileşimlerde birazcık geride tutuyorsun kendini, seni tanımak zaman alıyor anlayacağın. Yine de her sabah kalkıp sevdiklerini ve şehrini güvende tutmak için elinden geleni yapıyorsun, o ayrı :)

Andrew Garfield çıktı!

Kalabalığın içinde bile parıl parıl parlıyorsun. Çünkü hem tatlı, hem kurnaz, hem de iyi kalplisin! Bu kadar iyi bir kalbe sahipken bile kurnazca düşüncelere sahip olman istediğin şeyleri biraz daha rahat halletmene sebep oluyor tabii. Zekanı kullanmamanı söyleyecek değiliz sana. Bu demek değil ki hayat sana güzel. Büyük güç, büyük sorumluluk sonuçta..

Tom Holland çıktı!

Meraklı, heyecanlı, çocuk ruhlu ve çok duygusal bir yapın mı var ne? Mutluluk senin için kolay kaybedilecek bir şey değil. Hep pozitif olmaya çalışıyor ve çevreni de bu yöne itiyorsun. Hırsın ve motivasyonun yüzünden bazen başına belalar açsan da pozitif bakış açın ve zekan her türlü problemin üstesinden gelmene yardımcı oluyor!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
orhan-ulusoy

Tom Holland çıktı!

arda-altinoz

Andrew Garfield

mehmet-fatih-bey

Tobey Maguire en sevdiğim

gecetanricasi

Tom Holland çıktı! Meraklı, heyecanlı, çocuk ruhlu ve çok duygusal bir yapın mı var ne? Mutluluk senin için kolay kaybedilecek bir şey değil. Hep pozitif olmaya çalışıyor ve çevreni de bu yöne itiyorsun. Hırsın ve motivasyonun yüzünden bazen başına belalar açsan da pozitif bakış açın ve zekan her türlü problemin üstesinden gelmene yardımcı oluyor! Başkası beklenemezdi zaten <3

potterela

Tom Holland çıktı! Meraklı, heyecanlı, çocuk ruhlu ve çok duygusal bir yapın mı var ne? Mutluluk senin için kolay kaybedilecek bir şey değil. Hep pozitif olmaya çalışıyor ve çevreni de bu yöne itiyorsun. Hırsın ve motivasyonun yüzünden bazen başına belalar açsan da pozitif bakış açın ve zekan her türlü problemin üstesinden gelmene yardımcı oluyor!

Görüş Bildir