Hangi Seksenler Dizisi Karakterisin?

-

Herkesin özlemini çektiği 80'li yılların anlatıldığı bazen güldüren bazen ağlatan Seksenler dizisindeki hangi karakter olduğunu söylüyoruz!

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. Yaşını da seç.

3. Öncelikle sen hangi dönemde doğdun?

70'ler
80'ler
90'lar
2000'ler

4. Sabahtan akşama kadar arkadaşlarınla sokakta oyun oynamayı mı tercih edersin yoksa internet üzerinden oyun oynamayı mı?

Sokakta oynamayı
İnternet üzerinden oynamayı

5. İyiliğin için en yakın arkadaşlarının sana yalan söylediğini öğrendin. Bu durumda nasıl tepki verirdin?

Bir daha asla konuşmazdım!
İlk öğrendiğimde kızardım ama sonra affederdim!
Söyledilerse bir bildikleri vardır.
O anki ruh halime bağlı valla.

6. Sürekli eski günlere dalıp dalıp gider misin?

7. Son olarak dostların senin olmadığın bir ortamda seni hangi özelliğinle anarlar sence?

Dürüstlüğümle
Sadıklığımla
Tezcanlılığımla
Sinirliliğimle
Uysallığımla
Cömertliğimle

Ahmet!

Her şeyden önce senin kendi kuralların ve kendine yarattığın bir dünyan var. Seni sen yapan değerlerin dışına çıkmaktansa uzaklaşmayı tercih ediyorsun. Senin en değerli varlığın sevdiklerin, onların kılına bile zarar gelmesini istemezsin. Bu uğurda hatalar yapmıyorsun diyemeyiz ama, sınırları çok aşmasan iyi edersin!

Gülden!

Sen o kadar deli dolu ve dizginlenemez bir ruha sahipsin ki, hayatın seni nereye götüreceğini bilemiyoruz. Dizginlenemez ruhunu yola getirecek tek bir şey var o da aşk! Gerçekten gönlünü birini kaptırdığında onun için yapamayacağın şey yok. Size zarar vermeye çalışanların da vay haline!

Fehmi!

Seni anlatmaya nereden başlayacağımızı bilmiyoruz. Son derece kudretli ve cömertsin. Sevdiklerine zarar gelmemesi için yapamayacağın şey yok! Ancak bazen işin dozunu kaçırdığını söyleyebiliriz. Sevdiğin insanlara zarar gelmemesi için çabalarken, bazen zor durumda kalmalarına neden olabilirsin. Kontrolü biraz elden bırakmaya ne dersin?

Rukiye!

Senin kocaman bir kalbin ve o kalbinle oluşturduğun küçük bir dünya var. Sevgini kazanmış kişiler dışında kimse açık olmayan bir dünya! Son derece korumacı ve sahiplenici bir yapın var. Ayrıca oldukça otoritersin de! Çevrendekiler de bu durumu kabul etmiş olacak ki kimsenin senin söylediklerine itirazı olmuyor. Yine de bu kadar kontrolcü olmamaya bak, bizden sana tavsiye!

Butik Ali!

Sen bu dünyanın en temiz kalpli, en güzel insanlarından birisin! İçinde kötülüğün zerresi yok. Her şeye kendi içindeki saflıkla bakıyor ve öyle yaklaşıyorsun. İyiliğinden ve güzelliğinden etrafında çoğunlukla senin gibi temiz kalpli insanlar oluyor. Ayrıca ticari zekan da çok iyi. Göl kenarındaki insanlara su satacak kadar zekisin. Her insanın senin gibi kafası çalışan bir yakını olmalı!

Nazlı!

Sen dünyadaki en temiz kalpli insanlardan birisin! Öyle güzelsin ki, insanlar senin yanında daima kendini iyi ve güzel hissediyor. Son derece yardımseversin, yardıma ihtiyaç duyan herkesin yanındasın. Ayrıca çok da çalışkansın, kendini geliştirmek için her şeyi yaparsın! Bu yolda olmaktan vazgeçme!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sema-celik14

Nazlı

mrt-ozn

Ahmet!

eylul-dede

Rukiye 😂

cemil-burak-dural

Butik Ali 😂

emre-senol4

butik ali :) bana her şeyi de bozuk mal vermişsin deme :D

Görüş Bildir