Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi Harry Potter Profesörüsün?

-
Abone ol

O mektubu hiç alamadın, öğrencisi olamadın ama biz bu testle sana öğretmenlerden biri olmanı vadediyoruz!

1. Binanı seçerek teste başla!

Gryffindor
Hufflepuff
Ravenclaw
Slytherin

2. Yaşını öğrenebilir miyiz?

3. Bu arada öğrenci misin?

Evettt
Hayır çalışıyorum.
İşsizim

4. Serideki favori kitabın hangisi?

Felsefe Taşı
Sırlar Odası
Azkaban Tutsağı
Zümrüdüanka Yoldaşlığı
Melez Prens
Ölüm Yadigârları

5. Favori öğrencin kim olurdu peki?

6. Sihirli eşyalardan birini seç şimdi de!

7. Peki Dumbledore seni işe neden alsın?

Çünkü işimde çok iyiyim.
Çünkü yetenekliyim.
Çünkü çok çalışkanım.
Çünkü burada olmam herkesin yararına olur.

Hagrid çıktı!

Sadık ve elinden her iş gelen Hagrid senin ruh ikizin çıktı! Gücünü sevgi ve dostluktan alıyorsun sen, beklentisiz seviyorsun. Değişik ilgilerin, garip alışkanlıkların yüzünden bazen seni tanımayanlar sana garip garip bakabilir. Ama sendeki saflığı bir süre sonra anlayacakları kesin!

Profesör Trelawney çıktı!

Biraz kafası dağınık, biraz dramatik ama tam anlamıyla orijinal bir karakter olan Profesör Trelawney çıktı sana! Çok çok yetenekli olduğunu biliyoruz, fakat biraz da dengesizsin. Bu da seni bazı durumlarda güvenilmeyecek biri gibi gösterebiliyor. Tutkularının peşinde koşmaya devam et!

Profesör Snape çıktı!

Her zaman düşünceli ve feci zeki karakter Profesör Snape senin ruh ikizin! İnsanların senin güvenini kazanması pek kolay değil, keza onlar da sana pek kolay güvenmiyorlar zaten. Soğuk duruyorsun herhalde. Senin keyifle yaptığın şeylerin genelde evde ve tek başına yapılan aktiviteler olduğunu düşünürsek bu da pek problem değil gibi duruyor.

Profesör McGonagall çıktı!

Ayakları yere basan, kendinin ve potansiyelinin farkında olan biri olduğunu söyleyebiliriz. Egoist biri değilsin. Senin asıl olayın kendini göstermekten çok çevrendekileri parlatmak. Seni sevmeyen insanlar bile sana saygı duyuyorlardır. Öyle bir etki yaratıyorsun çünkü.

Profesör Slughorn çıktı!

Havalı bir tipsin, ismin biliniyor yani. Doğru kişileri tanıyor, doğru bağlantıları kurmayı biliyorsun. Ama bu durumun seni manipülatif ya da çıkarcı olduğunu söylediğimizi düşünme. Yalan söylemekten ve sahtelikten de hiç hoşlanmazsın. Sadakatin senin için önemi de bu yüzden.

Profesör Flitwick çıktı!

Eğlenmeyi bilen müthiş bir karaktersin sen ya! Bu kadar sıkıntı dert varken senin gibilerin olmasının önemi de bu zaten! Mod düşüren insanlara ve negatif kimselere hiç katlanamazsın. Senin dertlerin olmuyor mu? Oluyor. Ama bakış açın o kadar farklı ki, çözüm senin için hep başka başka türlü oluyor.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
-m.w

ya hagrid çıktı tmm karakteri seviyorum ama profesör olarak değil yani bu arada harry potter'ı ben 11 yaşında izledim ve okudum ama film 13 + yeni öğreniyorum

bercoria

Tabiiki SNAPEEEEEEEEEEEE

meltem-yuksel6

TABİKİ SNAPE VE TABİKİ SLYTHERİN

meltem-yuksel6

SELAM BEN PROF. SNAPE :3333333333 EN SEVDİĞİM PROF. ÇIKMASI PEKİİİĞĞĞĞĞ

iloveyou3000

Snape miiii ben mcgonagall falan bekliyordum ayrıca ben bir Gryffindor'um

Görüş Bildir