Hangi Fantastik Film Kadın Karakterisin?

-

Farz edelim ki, fantastik bir evrende yaşıyorsun. Peki ama hangi karakter sensin?

Testi çöz, hangi fantastik film karakterisin öğren!

1. Sence hangi renk senin karakterini yansıtıyor?

Gri
Kırmızı
Yeşil
Siyah
Sarı
Mavi

2. Hayatın içinde seni en çok motive eden şey ne peki?

3. Sence hangi afet daha korkutucu?

Çığ
Deprem
Yanardağ patlaması
Tsunami
Kuraklık
Hortum

4. Peki, sence senin en iyi özelliğin hangisi?

5. Dünyayı bütünüyle yönetecek güce yalnızca sen sahipsin diyelim. Şimdi söyle bakalım, dünya nasıl bir yer?

Kesinlikle doğaya daha çok önem verilirdi.
Sonsuz mutluluğun hakim olduğu bir dünya olurdu!
Şimdiki halinden pek de farklı olmazdı.
Eşitlik ve adalet hakim olurdu.
Muhtemelen yönetemediğimden, açlık ve savaşlar hakim olurdu.
Bugünkü halinden daha kötü olacağı kesin!

6. Diyelim ki elinde bir şişe iksir var ve içtiğinde aşağıdakilerden birine sonsuza kadar sahip olacaksın. Bu hangisi olur?

Şöhret
Güç
Sevgi
Adalet
Mutluluk
Bilgelik

7. Geceye dair hangisini tercih edersin?

Ayın gökyüzünde olmadığı yıldızlarla bezeli bir gece
Derin bir karanlık
Dolunayda aydınlanan bir gece

8. Son olarak, aşağıdaki fantastik karakterlerden birini seç!

Thor
Dr. Strange
Frodo Baggins
Captain America
Harry Potter
Iron Man

Arwen Undómiel!

store.donanimhaber.com

Galiba asil bir kadınla karşı karşıyayız. Evet senin en temel özelliğin asalet. Mesela yürüdüğün yerler, yerinden utanır. Senin için mesela savaş başlatılabilir, hiç sorun değil. Asaletin o kadar dikkat çekici ki, seni bir gören bir daha asla unutamaz. Senin varlığın kesinlikle çevrendeki insanların hayatını güzelleştiriyor. Hayır, hayır, asla abartmıyoruz. İyi ki varsın :)

Hermione Granger!

Senin güzel özelliklerini nereden saymaya başlasak bilemedik şimdi. Çalışkansın bir kere, burası kesin. Aynı zamanda müthiş bir pratik zekaya sahipsin. Sorun çözme becerin, en yetenekli yöneticilere meslek bıraktırır mesela. Bunun yanında empati becerin son derece yüksek ve sevgi dolu bir insansın. Değer verdiğin insanlar için yapamayacağın şey yok. Daha ne olsun?

Katniss Everdeen

Sen hedeflerinden asla şaşmayan bir insansın. Eğer bir amacın varsa, onu sonuca erdiremeden peşini bırakmıyorsun. Doğru olduğuna inandığın hiçbir şeyden de taviz vermiyorsun. Seni çok iyi tanımayan insanlar için belki itici görünebilirsin, ama bunun hiçbir önemi yok. Değer bilen ve güven duyabileceğin az insan yeterli senin için. Sırlarını ortaya sermenin hiçbir anlamı yok!

Wonder Woman!

Sen çevreni korumak için gerekirse kendini tehlikeye atanlardansın. Bazen bu durumun dozunu kaçırabiliyorsun ama, aslında bunun temelinde sonsuz bir sevgi var. Bu yüzden de zaman zaman kontrolden çıkabiliyorsun. Yine de, kendine de biraz dikkat etsen iyi olur deriz. Çevrendeki insanların da gerektiğinde kendilerinden ödün vermelerine fırsat tanı. Koruma güdünün ayarını da birazcık kıssan iyi olur. :)

Lucy!

Algı kapıların sonuna kadar açık ve bu tek başına zekayla olacak bir şey değil. Sen diğer insanlara göre beyninin daha büyük kısmını daha etkili bir şekilde kullanıyorsun ve her hissi de en üst seviyeden yaşıyorsun. Bir şeyleri kolayca kavramak ve doğru sonuca çabucak varmak konusunda üstüne yok. Bu yeteneklerini de daima yerinde kullanıyorsun. Tüm bunlara sahip biri olarak asla egoist bir tavır sergilemiyorsun.

Black Widow!

Senin için kariyerin her şeyin üstünde! Ya da en azından insanlara böyle yansıtıyorsun. Tuttuğunu koparmak, hedeflerini gerçekleştirmek konusunda üstüne yok. Eğer bir ekip çalışması yapılacaksa, sen o ekibin beyni olursun. Liderlik vasfın tartışılmaz :) Senin kesinlikle bir süper güce ihtiyacın yok. Fiziksel olarak da psikolojik olarak da insanüstü bir kapasiteye sahipsin zaten!

A post shared by @onediocomtest on
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
coskun-sensiz

Sadece En İyi Film Önerileri - IMDB 8.0 Üzeri Sadece En İyi Film Tavsiyeleri için: https://filmonerileritavsiyeleri.com/

sjokolade

Katniss Everdeen 😍

tc-asu-nil-soyer

hoop black widow. mutluyum tşk onedio :D

rcumnt

arwen ;)..

idylan77

dr strange tabiki 💜

Başlıklar

SavaşTercih
Görüş Bildir