Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi Antik Ortadoğu Kraliçesi Olduğunu Söylüyoruz!

679PAYLAŞIM

Hepsinde farklı bir gizem, muazzam bir ihtişam, kudret, hırs ve güzellik mevcut. Bu ihtiraslı kraliçelerden hangisi olabilirsin?

1. Haydi başlıyoruz has bahçenin gülü, seni tanıyanlar tarafından nasıl tarif edilirsin?

Olağanüstü güzel
Adil
Cömert
Güçlü
Gizemli
Komik

2. Sence hangi iklimin kadınısın?

Sıcak
Soğuk
Ilık

3. Evet bastığı yerleri titreten hatun, hangisi seni temsil etmeli?

Yılan
Gül
Güneş
Ağaç

4. Hangi halinle hatırlanmak istersin?

Güzelliğimle
Adalet duygumla
Etkileyici tavırlarımla
Çalışkanlığımla
Savaşçı ruhumla

5. Gizemli bir senaryodasın, hangi ekipte yer almak isterdin?

Güzel olan
Akıllı olan
Entrikacı olan

6. Tam olarak hangi hayvan seni anlatıyor?

Köpek
At
Kedi

7. Kurduğun arkadaşlıklarda neye dikkat edersin?

Sadakat
Dürüstlük
Maceracı
Sakin tavırlı
Eğlenceli
Kararlı

8. Senin için söylenebilecek en kötü şey?

İkiyüzlü
Kibirli
Yalancı

9. Ve son sorun; güvenin kırıldığında nasıl tepki verirsin?

Hiç affetmem
Kolay affederim
Tahmin bile edemezsin

Vaaavvv Hürremsin!

Aşkınla değil bir adamı, tüm düzeni değiştirebilecek kadar hırslı ve ihtiraslı  bir kadınsın, lidersin. Sana sahip olan adam yaşadı inkar edilemez bir gerçek tamam. Ama her şey iyi hoşken, şeytana da uymuyor musun işte o zaman korkulur senden. Başarıların ulaşılmazı senin işte o anda. Kendini sevecek, tebrik edecek potansiyelin olduğu için kimse de rakibin olamaz. Kafana bir şeyi koydun mu, feriştahı gelse seni durduramaz. Her türlü entrikayı, dalavereyi çevirir, yine istediğini alırsın. Tarihten örnekleri mevcut ama lütfen o kadar da tehlikeli olma olur mu şekerim! Bu devirde sağ gösterip sol vuran çok kişi var senin gibi;)

Bilge Belkıssın!

Saba melikesi: güç, bilgelik ve güzellikle anılan bir kadın imgesi, Belkıs. Sende bu özelliklerin tümü var. Tütsü kokan kadın seni. Teninle, dokunuşunla, cilven ve şevkatinle ilaç gibisin. Sendeki bu özellikleri duydukça sırf senin için Antik Arabistan’da yaşayası geliyor insanın. Öyle güçlü akidelerin var ki kimse seni doğru yoldan döndüremez kolay kolay. Çok nadir yanılıyorsun ve ne hissedersen çıkıyor. Asla cahilce adımlar atmıyorsun. Salakça atılan hicbir hareketi affetmiyorsun. Mantıklı gelen her fikre varsın, adil olduğu sürece. Aklımız var sonuna kadar kullanalım diyenlerdensin.Başındaki tacını öperim senin be kadın!

Zenobia, Zennubesin!

Vovvvv tam bir dişi Arap savaşçı ile karşı karşıyayız. Kendiyle çelişen, daima haksızlıkla savaşan seksi bir ruhun var. Ruhun neler söylüyor aslında. Ama çevrenden, sorumlukluklarından içerde kopan fırtınalarına dur demek zorunda kalıyorsun. Görev aşığı olan bu yapın birincil ihtiyaçlarını, kadınlığını bir kenara itekliyor. Demek ki o yıllarda yaşamış olsan çocuk yapamaz ama kariyer yaparmışsın be cicim;) Ama bu devirdeyiz bırak bu sert ruhu bir kenara ve giy dantellerini çık ortaya bakalım. Kadınsın sen be!

Kleopatrasın!

Öncelikle sen sıradışısın. Herkeste olan tavır, tarz, huy sana göre değil. Mesela giyimin, kuşamın, saç modelin, makyajın hep farklı. "Benzemez kimse sana" tadındasın yani. Ayrıca zaman içinde kendi başına varolmayı öyle bir öğrenmişsin ki... Kimseye ihtiyacın yok bu yüzden. Erkeklereyse hiç yok. Çünkü hayatındaki en yakın arkadaşın yine kendinsin. Tırnaklarınla kazıyarak geldin bugünlere. Fakat, son olarak, "O"nu bulursan, ki bu doğru kişi oluyor, hayatını ona adayabilirsin, ey sıcak ülkenin, cazibede sınır tanımayan, karizmatik kraliçesi!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
robert-t

Vaaavvv Hürremsin!

spacewhore

Kleopatrasın! Öncelikle sen sıradışısın. Herkeste olan tavır, tarz, huy sana göre değil. Mesela giyimin, kuşamın, saç modelin, makyajın hep farklı. "Benzemez kimse sana" tadındasın yani. Ayrıca zaman içinde kendi başına varolmayı öyle bir öğrenmişsin ki... Kimseye ihtiyacın yok bu yüzden. Erkeklereyse hiç yok. Çünkü hayatındaki en yakın arkadaşın yine kendinsin. Tırnaklarınla kazıyarak geldin bugünlere. Fakat, son olarak, "O"nu bulursan, ki bu doğru kişi oluyor, hayatını ona adayabilirsin, ey sıcak ülkenin, cazibede sınır tanımayan, karizmatik kraliçesi!

cigdem-korkmaz3

6. sorudaki film hangi film?

baris-demirci5

Mısır tanrıları olması lazım

dilara-ozkilic

Kleopatraa ♥

hastalik-hastasi

Bilge Belkıssın!

Görüş Bildir