Görüş Bildir

etiket Halkın Acısından Zevk Aldı: Muhittin Böcek Orman Yangınlarını Anlatırken AKP Sözcüsü Kahkahalarını Tutamadı

Anasayfa > Gündem

Antalya Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Muhittin Böcek, orman yangınlarıyla ilgili büyükşehir meclisini olağanüstü topladı. Toplantıda, neden yardım talep ettiğini açıklayan Böcek, yangın felaketinin büyüklüğünden bahsederken lakayt bir şekilde toplantıyı dinleyen AKP Meclis Grup Sözcüsü Serhat Demir kahkahalarına hakim olamadı, halkın yangında çektiği acıları dinlerken kahkaha attı. 

Türkiye 8 gündür kıyı şeridinde başlayan ve birçok şehirde devam eden yangınlarla mücadele ediyor. Rüzgarın da etkisiyle kısa sürede yayılan yangın sonrası çok sayıda zeytinlik, bahçenin yanı sıra ormanlık alanda etkili olan yangına, havadan ve karadan müdahale edildi.

Yangın, bölgedeki yerleşim yerleri ve tarım alanlarının yanı sıra hayvanların barındığı noktalara da yayıldı. Yangın söndürme uçakları ve helikopterlerin yanı sıra orman işçileri ile itfaiye ekipleri söndürme çalışmalarına katıldı. Yangının büyük bir alanda etkili olması nedeniyle birçok ev kullanılmaz hale geldi.

AKP Meclis Grup Sözcüsü Serhat Demir kahkaha attı

Demir'in, insanların ve ormanda yaşayan birçok canlının hayatını kaybettiği, onlarca evin kullanılamaz hale geldiği ve günlerdir söndürülemeyen yangın felaketine gülmesi tepki çekti.

Demir'in, insanların ve ormanda yaşayan birçok canlının hayatını kaybettiği, onlarca evin kullanılamaz hale geldiği ve günlerdir söndürülemeyen yangın felaketine gülmesi tepki çekti.
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
622
174
69
9
7
6
4
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Voila

Kahkaha atmamış ama pişmiş kelle gibi sırıtıyor, iğrenç yaratık. Ne midesiz tipler bunlar ya, utanmaz arlanmaz şerefsiz piç.

Şeytan bile şaşırıyordur bunlara. Tez zamanda sizden kurtulacağız, yargı önünde hesap vereceksiniz.

Pasif Kullanıcı

Bunların zihniyeti bu işte .Halka ,ülkesine düşman.İnşaatçıya ,zenginlere dost. Vatanını ,halkını seven insan bunlara oy veriyorsa gitsin beyin taktırtsın.