Görüş Bildir

Halı Sahalar Hangi Şehirlerde, Ne Zaman Açılacak?

Haberler
> Halı Sahalar Hangi Şehirlerde, Ne Zaman Açılacak?

1 Mart 2021 Pazartesi günü gerçekleştirilen Kabine Toplantısı'nın ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, kontrollü normalleşme kararlarını açıkladı. Koronavirüs pandemisi nedeniyle pek çok işletme kapalıydı. Bu işletmelerden biri de halı sahalar. Peki halı sahalar hangi şehirlerde, ne zaman açılacak? Merak edilen tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın liderliğinde gerçekleştirilen Kabine Toplantısı'nın ardından, kafe ve restoranların açılacağı saatlerle birlikte, hafta sonu yasaklarının kalktığı iller de belli oldu.

Halı Sahalar Ne Zaman Açılacak?

Halı Sahalar Ne Zaman Açılacak?

Bir süredir koronavirüs nedeniyle faaliyetlerine son veren halı sahalar da, bulunduklarını şehirlerin risk duruma göre maçlara ev sahipliği yapmaya başlayacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yaptığı açıklamaya göre; düşük riskli illerde sabah 9 ile akşam 19 saatleri arasında halı saha tesisleri faaliyetlerini sürdürebilecek.

Halı Sahaların Açılacağı İller Hangileri?

Halı Sahaların Açılacağı İller Hangileri?

Düşük riskli (Haritada Mavi) iller arasında yer alan; Uşak, Şanlıurfa, Diyarbakır, Bingöl, Muş, Bitlis, Batman, Mardin, Siirt, Şırnak, Hakkari, Van, Ağrı ve Iğdır'da halı sahalar faaliyetlerine başlayacak.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?