Günahını Almışız, Meğer Meczupmuş! Kanye West Kelepçelenerek Rehabilitasyona Kaldırıldı

1.3bPAYLAŞIM

Kanye West'in garipliklerine ve çılgınlıklarına şimdiye kadar hep gülüp durduk. Lakin bu sefer durum ciddi!

Ünlü rap sanatçısı bugün itibariyle kelepçelenerek rehabilitasyon merkezine kaldırıldı. "Rehabilitasyon" merkezi dediğimize de bakmayın. Anladınız siz... Sebebi de; geçirdiği sinir krizi...

"Ben bir numarayım" dedi, güldük. "Ben bir Tanrıyım" dedi eğlendik. Saldırı seviyesine varan dengesiz hareketlerine "Kanye'dir" dedik geçtik...

Fakat ortaya çıktı ki Kanye West kendi halinde "uçarı" bir adamdan, sevimli bir megalomandan daha fazlasıymış!

Kanye öyle bir çizgide ilerliyordu ki, yaptıklarının ve söylediklerinin şaka mı, gerçek mi olduğu adeta anlaşılmıyordu.

Kendini Sevmede Kanye Gibi Ol: Kanye West'in Kendi Cümlelerinden Kafa Yakan 20 Alıntı - onedio.com
Kendini Sevmede Kanye Gibi Ol: Kanye West'in Kendi Cümlelerinden Kafa Yakan 20 Alıntı - onedio.com

En iyi ihtimalle sağlam bir troll olduğu düşünülmek isteniyordu. Sonuçta "Kanye" bir sahne imajı!

Fakat bugün yaka paça bir halde Los Angeles'taki bir rehabilitasyon merkezine kaldırılması, Kanye'nin sorunlarının görünenden çok daha derin olduğunu gösterdi.

Psikotik bozukluk sebebiyle yaşadığı kriz dolayısıyla bir tıp merkezine yatırılan Kanye için arkadaşları "kontrolden çıkmıştı" demekle yetindiler.

Psikotik bozukluğu takiben yaşadığı kriz dolayısıyla da kelepçelenmek zorunda kaldı; kendisine ve çevresine zarar verebilecek hareketler yapıyordu.

Evet, gözünüzün önünde canlanan sahne gibi... "Rehabilitasyon" ve "kelepçe" kelimeleri ile olay biraz daha yumuşamış gibi gözükse de, aslında Kanye'nin çok uzun süredir bipolar bozukluk ile mücadele ettiği söyleniyor.

Son zamanlarda uyku sorunları sebebiyle de tedavi gördüğü söylenen rapçi, bir süre daha bu rehabilitasyon merkezinde kalacak.

Eşi Kim Kardashian da olayı duyduğu gibi Kanye'nin kaldığı yere gitti. Kanye sinir krizi geçirmeye başladığında spor eğitmeninin evindeydi.

Şimdi bu krizin öncesine gidelim: Kanye'de yanlış giden bir şeyler olduğunu ilk ima eden kişi Die Antwoord'ın psikopat rapçisi Ninja'ydı.

Müzik piyasasının en "ucube" sanatçısı olarak bilinen Ninja'yı bile öyle huylandırmıştı ki, Ninja, Kanye'nin telefonunu engellediğini söyledi.

Ninja'nın iddiasına göre bir proje için bir araya geldikleri Kanye garip bir şekilde sürekli anal seksten ve yemekten bahsediyordu -hem de eğlenceli bir şekilde değil, rahatsız edici bir şekilde!

Geçen dönemlerde eski sevgilisi Amber Rose'a ve yeni sevgilisi Wiz Khalifa'ya anlamsızca sataşmasına da kimse anlam verememişti.

Kanye daha da ileri giderek, Amber ve Wiz'in çocuğunun babasının kendisi olduğunu iddia etmişti.

Böylesine ağır ithamlardan sonra bile Amber ve Wiz tarafından affedilmesi ve hiçbir şey olmamış gibi devam edilmesi elbette kafa karıştırıcıydı.

Anlaşılan o ki, Kanye'nin zaten sorunlu bir insan olduğunu bilen Amber ve Wiz, onun söylediklerini "deli saçması" olarak görüp ciddiye almazken, bir taraftan da Kim Kardashian durumu idare ediyordu. 

Kanye, ulu orta Amber'a "çocuğun benden" dedikten sonra, ertesi gün Kim ve Amber buluştular örneğin... Şimdi taşlar yavaş yavaş yerine oturuyor, değil mi?

Fakat Kanye'nin bugün geçirdiği sinir krizinin sebeplerinin temeli Kim Kardashian'ın Paris'te rehin alınmasına kadar dayanıyordu.

Zira Kim'in o geceden beri asla kendine gelemediği, fakat yine de kameralara oynadığını, aslında derin bir depresyona saplandığı iddia ediliyor.

Kanye ise Kim'in başına gelen kötü olaydan sonra yine konserlerine devam etmek durumunda kaldı.

Konserlerinde de Jay Z ve Beyonce'nin, Kim'in kaçırılmasından sonra onları arayıp hiç hal hatır sormadıklarını söyleyerek ünlü çifte küstüğünü açıkladı.

Hadi bunlar neyse, fakat Kanye en son konserinde Jay Z'nin tetikçilerinin olduğunu ve onun hakkında böyle konuşarak hayatını tehlikeye attığını bile söyledi. Paranoya?!

"Can güvenliğimi ve kariyerimi riske atmak pahasına, sizlere doğruyu söylemek için gönderildim. Size tüm gerçekleri söylemek için gönderildim. Jay Z beni ara kardeşim! Beni hala aramadın! Jay Z tetikçilerin var biliyorum. Lütfen onları benim başıma sarma. Beni ara ve bir erkek gibi konuş!"

Bu da yetmedi: Konserini izlemek için toplanmış insanlara bol bol Beyonce'den ve Jay Z'den şikayet ettikten sonra, "oy versem Donald Trump'a verirdim" dedi.

Seyirciler öfkelendi, Kanye ise Trump'ın bir dahi olduğu konusunda ısrar etti. Yarısından fazlası siyahi olan izleyicilerin karşısında, Trump gibi ırkçı birini övmek nereden baksan tutarsız, nereden baksan ahmakça zaten...

Ki zaten Kanye zamanında Clinton'a desteğini resmi bir şekilde açıklamış bir insan!

Ne oldu da birden çark etti bilemiyoruz.

Sanıyoruz ki Kanye gerçekten bazı dengesizlikler yaşıyor.

Beyonce ve Jay Z'yi şikayet edip, Trump'ı övdüğü konserinde sadece ama sadece 3 şarkı söyledi!

Zaten sahneye 1,5 saat geç çıkmıştı. Seyirciler onun söyledikleriyle öfkelendikten sonra, 3 şarkı söyleyip inme saygısızlığına katlanamadılar. O geceden sonra Kanye'nin tüm turu iptal oldu.

Snoop Dogg, Kanye'yi yerin dibine sokan bir video yayınladı; Kanye'nin ne kadar yanlış davrandığından bahsediyordu.

Kısacası Kanye ağır ve eski arkadaşlarını teker teker kaybedeceğini hissetmiş olmalı.

Bazen "ben Tanrıyım" moduna girerken, bazen de berbat hisseden ve ilişkilerini dengelemekte zorluk yaşayan Kanye'ye acil şifalar diliyoruz!

Bakmayın söz konusu Kanye West olduğu için işi inceden latifeye vurmamıza; psikolojik rahatsızlıklar da en az fiziksel kadar ciddidir. Utanılacak ya da aşağılanacak bir tarafı da yoktur. Umuyoruz ki Kanye kısa sürede iyileşir. Sonuçta o kim ne derse desin, yetenekli bir müzisyen, iyi bir koca ve baba. ❤

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
portlekgoz

numaradandır kurt kobainı taklit ediyor popularite arttırma çabası adam evli bişey olsa fark edilip müdahale edilebilecek kadar para sıçan bir çift üstüne kardashianın rahatlığı ve arkadaşlarının önce kimi aramaması ayrıca polis aranır önce polis tutuklar deli olduğu kesinleşince rehabilitasyona gönderilir burda direkt aktarım var yani kötü bir senaryo ama işe yarar

black_jack

ayy çok üzüldüm:( banane amk kanye den

sakuraichiruki

Psikopat rapçi mi? Burada psikopat olan Kanye yalnız :s :/ #RESPECT Ninja <3

frost

Onların nihat doğanı işte, darısı başımıza

karayel2009

bize ne o deliden ...

Görüş Bildir