Güldüğün Whatsapp Mesajlarına Göre Seni Kesinlikle Mutlu Edecek Şeyi Söylüyoruz!

4.2bPAYLAŞIM

Bu testimizde güldüğünüz whatsapp mesajlarına göre sizi neyin mutlu edeceğini söylüyoruz! Testimizde ilk 10 sorumuzda mesajları 5 üzerinden puanlandırmanızı istiyoruz. Son 5 soruda da verilen iki mesajdan da hangisini daha komik bulduğunuzu soruyoruz.

5 üzerinden puan ver. ( 0= Anlamadım 1= Komik değil 5 = Komik )

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Peki bu mesajlardan hangisi komik?

11-A

11-B

A
B

12-A

12-B

A
B

13-A

13-B

A
B

14-A

14-B

A
B

15-A

15-B

A
B

Yeni bir sevgili!

Verdiğin cevaplara göre şu an seni en çok mutlu edecek şey kesinlikle yeni bir sevgili! Hem gizli yalnızlığın bitecek hem kendini yenileyeceksin! Yeni sevgili kalbinde yeniden filizleri yeşertecek, içini bahar havasıyla doldurcak bundan eminiz. Derhal bu sonucu sosyal medya hesaplarında paylaşıyorsun ve o kişiyi sana buluyoruz!

Yeni bir iş!

Verdiğin cevaplara göre senin ihtiyacın olan yeni bir iş! Veeee tabii ki para para para! Sana acilen biraz para lazım. Yeter bu kadar parasızlık! Olsa üç beş olsa şimdi neler yapardın neler. Acilen sana para bulmamız lazım! Eyyyyy talih gül bu güzel insanın yüzüne artık!

Yurtdışına çıkmak!

Verdiğin cevaplara göre senin ihtiyacın olan yurtdışına çıkmak! İster eğitim olsun ister iş isterse turizm amaçlı olsun ama senin artık yurtdışına gitme vaktin gelmiş! Gittiğin anda huzuru ve mutluluğu bulacaksın! Seni buralar çok sıkıyor artık. Senin gözün hep dışarıda, olumlu anlamda tabii ki ;) Derhal pasaport işlemlerine başlıyorsun, sonra doğruca uçak bileti bakmaya.... Hadi ne duruyorsun?

Survivor'a katılma şansı!

Verdiğin cevaplara göre sen kesinlikle Survivor'a katılmalısın! Aradığın heyecanı ve mutluluğu Survivor adasında bulacağından eminiz! Hem yarışma keyfini hem muazzam doğada yaşamanın keyfini birlikte tadacaksın! Sen zaten şehir yaşamında bıktın. Adada mutluluk seni bekliyor! Hadi Acun, çağır bu güzel arkadaşımızı!

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nehir-dolu

bgvgfggvvfgfvgvgv fggtftgvvvvbbhg

mariam-ismailova

eylendim guzeldi, beni mutlu edecek yeni sevgilimmis sevgilimle zaten yeni sevgili olduk ve gercekten cok mutlyum <3

fulya-ani-cisil-isilgan

Verdiğin cevaplara göre sen kesinlikle Survivor'a katılmalısın! Aradığın heyecanı ve mutluluğu Survivor adasında bulacağından eminiz! Hem yarışma keyfini hem muazzam doğada yaşamanın keyfini birlikte tadacaksın! Sen zaten şehir yaşamında bıktın. Adada mutluluk seni bekliyor! Hadi Acun, çağır bu güzel arkadaşımızı! NE ALAKA ANLAMADIN SJSJSJS

elif-kocoglu1

bni yeni bir sevgili mutlu etmez ki üzer yok onun için sana bulaşanları şikayet etcen yok her dakika seni seviyorum dicen sonra kalaslaşıcak odun olacak sonra ayrılcan sokakta köpek havladığında arayıp laf sokcan fln çok iş çoook

ozge-robyn

Yeni bir sevgili!

Görüş Bildir