Gözler Anlatır! Gördüğünüz An Kelimelere Gerek Kalmadan Derinliğini Hissedeceğiniz 23 Fotoğraf

-

Küçük bir fotoğraf karesi, hayatımızdaki en özel ve unutulmaz anları ölümsüzleştirmek için yeterli. Hele bir de o fotoğrafın arka planında güçlü bir hikaye var ise daha da yoğun bir anlam taşımaya başlar... Sizin için hazırladığımız bu içerikteki fotoğraflar sayesinde yükseklik korkusunun ne olduğunu, uzun ayrılıklardan sonra bir araya gelmenin ne demek olduğunu ve derin tutkuların ne olduğunu daha iyi anlayacaksınız. Buyurun!

1. "Yükseklikten inanılmaz bir şekilde korkuyorum... Şikago'da bulunan Skydeck'e gittim. Bilmeyenler için Skydeck bir şehir balkonu. Yavaş yavaş kenarına kadar gittim ve bütün cesaretimi toplayıp bu fotoğrafı çektim. Fotoğrafı görene kadar geçtiğini düşündüm ama..."

2. "Hayal kırıklığından, gerçek bir mutluluğa..."

3. "Babam 53 yaşında ve daha önce hiç video oyunu oynamamış. 132 saatlik saf bir kararlılıkla Dark Souls 3'ü yendi. Bağımlılık yapmasına çok az kalmıştı!"

4. Genç kızın, bir kuşak, kupa ve taçla ödüllendirildiği an...

5. "Eşim zürafaları çok seviyor, ilk buluşmaya başladığımız zamanlarda onu bir tanesiyle yakın temasa geçebileceği bir yere götürdüm. Bu fotoğraf, benim için hala saf mutluluğun ve arkasından gelen birkaç damla göz yaşının en güzel tanımı."

6. Gerçek hayattaki süper kahramanlar... Tayland'daki trajik olayda, kurtarma görevlilerinden bir tanesi mola verirken...

7. "Babam, evliliklerinin 30. yıl dönümü için anneme bir sürpriz yaptı. Her zaman birlikte yürüyüş yaptıkları parktaki bir bankı ona adadı."

8. Peter Schemeichel, oğlu Casper'ı izlerken... Casper'ın, Dünya Kupası'nda Hırvatistan'a karşı penaltı kurtardığı an...

9. "Bugün kız kardeşimle ona yeni bir köpek sahiplenmek için hayvan barınağına gittik. Dışarıda bu gördüğünüz minnoşlar karşıladı bizi. İşte saf ve temiz mutluluk bu..."

10. "Annem 24 gündür yoğun bakımdaydı. Bugün ilk defa dışarı çıktı. Saf mutluluk!"

11. "Sayı kazandıktan sonraki eğlencenin en güzel hali..."

12. "Bu güzel fotoğrafta tam 4 nesil var. 97 yaşındaki büyük annem, annem, erkek kardeşim ve onun 2 aylık bebeği. (Bu arada yeğenim kendisini tutan harika kadınla aynı ismi taşıyor)

13. 55 gün süren ayrılıktan sonra baba ve 4 yaşındaki oğlunun kavuşma anı...

14. Takımın kaybederken hissettiğin güçlü duygular...

15. Bir anne, 3 yıl önce ölü doğum yaptıktan sonra bugün bebeğine sarılıyor...

16. "Büyükannem rehabilitasyondan dün çıktı. Moose ile buluşma anı... (Moose, Golden Retriever cinsi bir köpek ve onun yeni arkadaşı.)

17. "Bir sence önce bugün, kullandıkları dilden bir kelime bile bilmediğim, dünyanın öbür ucuna taşındım. Ve bugün, ana dillerinde üniversite okuyabilmek için girdiğim Almanca sınavını geçtim."

18. Sir Patrick Stewart, yaşam tehlikesi olan Star Trek fanı bir hastayı ziyaret ederken...

19. Roxy'nin sahiplenildiği gün ve bugün!

20. "1998'deki Yılbaşı hayatımdaki en güzel gündü."

21. Hayatı boyunca gördüğü en büyük tatlı. 😍

22. "Balayındayken bindiğimiz uçaktaki pilot, havadayken kokpitte oturmama izin verdi... Hayatımın en iyi günüydü!"

23. "4 ay ve 5 gün- erkek arkadaşım Apalaş Dağları'na tırmanışını tamamladı!"

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
arda-gokelmas

4 aya bir dağa mı tırmanılır emenike?

gece-gunes

#21 insanları mutlu etmek aslında ne kolay.

Gizli Kullanıcı

hilesiz hareketler bunlar, bildiğin yirmidört ayar yaa.

Başlıklar

HırvatistanStar tvannepenaltıtatlı
Görüş Bildir