Görüş Bildir

Görümce Konusu Nedir? Görümce Filmi Oyuncuları Kimlerdir?

Anasayfa > Güncel

2016 yılında gösterime giren Görümce filmi yönetmen koltuğunda Kıvanç Baruönü otururken filmin senaryosu da Gupse Özay'a aittir. Bu akşam STAR Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak filmin oyuncuları ve konusu ise oldukça merak ediliyor. Peki, Görümce konusu nedir? Görümce oyuncuları kimlerdir? Detayları haberimizde sizler için derledik...

Görümce Konusu Nedir?

Görümce Konusu Nedir?

Yeliz, erkek kardeşi Ahmet'e fazlasıyla düşkündür. Yeliz'in bu düşkünlüğü nedeniyle iki kardeş birlikte yaşamaktadır. Fakat Yeliz'i kötü bir sürpriz beklemektedir. Zira Ahmet bir kıza aşık olmuştur. İşler hızlı gelişir ve Ahmet kıza evlenme teklifi eder. Bunu duyan Yeliz'in dünyası başına yıkılır. Yeliz'in umudu, Ahmet'in şimdiye kadarki kız arkadaşlarını ayırdığı gibi bu kızdan da ayırmaktır. Ancak işini şansa bırakmayan Yeliz, arkadaş grubuyla kafa kafaya verip kardeşiyle sevdiği kızı ayırma planları yapmaya başlar.

Kıskanç ablası Yeliz ile sevdiği kız Deniz arasında sıkışıp kalan Ahmet'in yapabileceği tek şey her şeyden habersiz Deniz’i ablasının tuzaklarından korumaya çalışmaktır. Bu mücadele boyunca Yeliz'i de, Deniz'i de, Ahmet'i de türlü komik maceralar beklemektedir.

Görümce Filmi Oyuncuları Kimlerdir?

Görümce Filmi Oyuncuları Kimlerdir?

- Gupse Özay - Yeliz

- Buğra Gülsoy - Ahmet

- Eda Ece - Deniz

- Şef Danilo Zanna

- Dilşah Demir

- İnci Pars

- Özlem Öçalmaz

- Zeynep Kankonde

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?