Görüş Bildir
Haberler
Görevden Ayrıldıktan Sonra İlk Fotoğraf: İşte Ziya Selçuk’un Yeni İmajı

Görevden Ayrıldıktan Sonra İlk Fotoğraf: İşte Ziya Selçuk’un Yeni İmajı

Batuhan
14.09.2021 - 10:42

10 Temmuz 2018 tarihinde Millî Eğitim Bakanlığı görevine getirilen Ziya Selçuk, 6 Ağustos’ta istifa ederek yerini Mahmut Özer’e bıraktı. Eğitimciliği ve ‘Ziya Öğretmen’ kimliğiyle görev süresince eğitim dünyasıyla sıcak bir ilişki kuran Selçuk, bakanlıktan ayrıldıktan sonra yaptığı ilk fotoğraf paylaşımıyla dikkat çekti.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Hürriyet'ten Zülal Atagün'ün haberine göre; Selçuk takipçilerine yeni imajını yansıtan fotoğrafının yanda yer alan şu satırlarla seslendi: “Yoğun bir temponun içinden çıkınca insanlar ‘Hoca, şimdi uzun uzun dinlenirsin herhalde’ dediler. Aksine, daha çok çalışacağım dedim, ki şimdi tam da bu noktadayım. Derdim yine eğitim, derdim yine çocuklar, yine öğretmenler, yine aileler; çabam aynı çaba, kalem aynı kalem, tek fark kravat ve takım elbiseyle aramızın açılmış olması:) Yoksa herkes bilir, öğretmen hep öğretmendir, okuldan çıkıp eve de gitse, emekli de olsa yine öğretmendir.”

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
148
81
73
47
34
34
29
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Pasif Kullanıcı

sokakta görsem adres sormam tipe gel ya

Ersen Yoldac

O da muhtemelen sizinle sokakta karşılaşsa 20. yüzyıl pedagojik yaklaşımları üzerine konuşmaya niyetlenmezdi. Siz de adres sormayın. Hayatını eğitime harcamı... Devamını Gör

Sebzevat Zerzevat

Sanki silivride 3 yil yatmis da sartli tahliye olmus gibi görunuyor. ya da KHK ile isten atilmis gibi...

Barney

hocam emeklilik güzel de arada dişleri de fırçala ihmal etme. hep iş hep eğitim olmaz azıcık da şu tipime bak aq de aynada.