Gönül Dağı'nı Bırakan Utku Ateş Cam Tavanlara Geçti! Hayranları Gönül Koydu...

0PAYLAŞIM

Geçtiğimiz günlerde sezon finali yapan Gönül Dağı dizisinde Serdar rolüne hayat veren yakışıklı oyuncu Utku Ateş yeni başlayan Cam Tavanlar dizisine geçerek hayranlarını üzdü. Dizide Şef İskender rolüyle ekranlarda yer alan Ateş'in bazı hayranları ise olumlu konuştu. İşte detaylar...

Gönül Dağı'ndan Cam Tavanlara

Utku Ateş’in Gönül Dağı dizisini bırakmasına kimi hayranlar olumlu kimileri ise olumsuz yorumlarla sosyal medyada tepkilerini ortaya koyuyor.

Cam Tavanlar dizisinde şef İskender olarak ekranda yer alan Utku Ateş, bambaşka bir karakter ile yeniden ekrana dönüşmüş durumda. Oyuncunun hayranları Gönül Dağı’nda olduğu gibi Cam Tavanlar’da da sahnelerinin kısa olduğu eleştirileri yapıyor.

Kimi hayranları İskender karakterini çok başarılı ve Utku Ateş’e de çok yakışan bir karakter olarak yorumluyor. Bu yönde birçok tweet’i sosyal medyada bulabilirsiniz.

Ancak Gönül Dağı hayranları da gönül kolmuş durumda. Serdar karakteri 30. ve sezon finalinde TRT1 dizisine veda etmişti. Serdar hikayeye geri dönebilecek bir pozisyonda çıktı. İkinci sezonda yeniden dizide oyuncuyu görebilecek miyiz, henüz bilinmiyor.

Hayranlarından Farklı Yorumlar Geliyor

Ancak Cam Tavanlar dizisinde de Utku Ateş’i bekledikleri kadar ön planda göremediklerini belirten dizi hayranları, bu duruma tepkileri gösteriyor.

Bir izleyici, “Utku Ateş’in dizide varlığıyla yokluğu bilinmiyor bile, hangi akla hizmet Gönü Dağı’nı bırakıp gitti” diye yorum yaptı. Elif ile Serdar aşkının başlamadan şimdiki görüntüye göre bitmiş olması da izleyicinin içinde bir yara oldu.

Ancak İskender karakterinin özellikleri ve Ateş’in de bu karaktere çok iyi uyum sağlaması da hayranların dikkatinden kaçmamış durumda. Bazı dizi hayranları da Ateş’in bu karaktere çok yakıştığını düşünüyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir