Görüş Bildir
Haberler
Gökhan Gönül, Nani ve Diego, Ajax Maçını Değerlendirdi

Gökhan Gönül, Nani ve Diego, Ajax Maçını Değerlendirdi

Enver K.
21.10.2015 - 16:03

Fenerbahçe'de Ajax maçı öncesi Gökhan Gönül, Nani ve Diego açıklamalarda bulundular.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Gökhan Gönül: "Gruptan Çıkmak İçin Ajax Maçını Kazanmalıyız"

Gökhan Gönül: "Gruptan Çıkmak İçin Ajax Maçını Kazanmalıyız"

Gökhan Gönül, Fenerbahçe-Ajax maçı için hazırlanan maç günlüğü kitapçığına yaptığı açıklamada, gruptan çıkmak için Ajax maçının mutlaka kazanılması gerektiğini söyledi.

Gökhan Gönül,  “Avrupa Ligi’nde Gruplara iyi başlayamadık. Ama bunlar telafisi olmayan maçlar değil.  Ajax maçını, gruptan çıkmak için mutlaka kazanmalıyız. Bu gücümüz var ve sahaya bu düşünce ile çıkacağız.  Ajax maçından sonra da evimizde Galatasaray ile oynayacağız.  Her iki maça da taraftarımızı bekliyoruz. Onların desteğine her zaman ihtiyacımız var” ifadelerini kullandı.

Luis Nani: "Ajax Maçının Önemini Biliyoruz"

Luis Nani: "Ajax Maçının Önemini Biliyoruz"

Luis Nani, Fenerbahçe-Ajax maçı için hazırlanan maç günlüğü kitapçığına yaptığı açıklamada Ajax maçının önemine değindi.

Nani, “Ajax ile oynayacağımız bu maç bizim için son derece önemli. Bu maçı kazanırsak Avrupa’da daha iyi konuma geleceğimizi düşünüyoruz. Takım olarak son birkaç maç istediğimiz gibi sonuçlanmadı. Bu maç takım için çok önemli yükselişe geçmek adına bu maçtan 3 puan çıkartmalıyız. Taraftarımızın desteği ile bu maçı kazanırsak motivasyonumuz daha da artacaktır. Bu maçın önemini biliyoruz ve son derece istekli şekilde karşılaşmaya çıkarak amacımıza ulaşacağız”diye konuştu.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Diego Ribas, Ajax maçını,  maç günlüğü kitapçığına şu cümlelerle değerlendirdi:

“Gerçekten bizim için çok özel bir karşılaşma, özel bir gece. Zorlu bir rakiple karşılaşacağız. Ajax maçına turu geçebilmek adına yüzde yüz bir şekilde konsantre olacağız. Tüm hazırlığımızı kazanma üzerine yaptık. Puanları alabilmek için elimizden gelen mücadeleyi ortaya koyacağız. Taraftarlarımız bize olan inançlarını tribünlerde bizleri destekleyerek göstersinler”

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın