Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Gıybet Yapmak Senin İçine Ne Kadar İşlemiş?

73PAYLAŞIM

Yoo gıybet değil burada olsa yüzüne de söylerim ki!

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. Yaşını da seç.

3. Instagramda fake hesabın var mı?

Tabi ki var. Kimin ne yapıp yapmadığını oradan takip ediyorum.
Öyle saçma şeylerle uğraşmam.
Arkadaşlarla ortak bir fake hesap kurduk. Her şeyi oradan takip ediyoruz :)

4. Diyelim ki birini araştırman gerekiyor. Stalk yapmaya hangi mecradan başlarsın?

5. Şimdi de biraz çocukluğuna inelim, küçükken aşağıdakilerden hangisi senin işindi?

Kapıyı dinlemek
Telefonu dinlemek
Çekmeceleri karıştırmak
Şantaj yapmak
Altın günlerindeki dedikoduları başkalarına yetiştirmek
Daha başka şeyler

6. Diyelim ki uzun süredir konuşmadığın bir arkadaşına işin düştü ne yaparsın?

"Canım benimmmm, ne zamandır görüşmüyorduk nasılsın?" şeklinde bir hal hatır sormak lazım.
Direkt konuya girerim.
Hiç muhattap olmam, ben kendi işimi kendim hallederim.

7. Peki sıra geldi sosyalliğe, çevren nasıldır?

Çoook geniştir.
Az insan tanırım öz insan tanırım.
Dönem dönem değişiyor.

8. Son olarak, bunlardan hangisi seni daha çok sevindirir?

Benim düşmanım arkadaşımın düşmanı olduğunda :)
Eski sevgilimin pişman bir şekilde ayaklarıma kapanması.
Elime tonlarca para geçmesi.
Arkadaşlarla bütün yaz boyunca tatile çıkmak.
Etraftaki insanların beni deli gibi kıskanması.

Bir insan gıybet yapmayı hiç mi sevmez ya!

66.media.tumblr.com

Valla sen gıybet yapmayı hiç ama hiç sevmeyenlerdensin. Bir ortama girdiğinde eğer bir gıybet dönüyorsa hemen oradan ayrılırsın. Ya da konuşulanlara katılmayıp telefonunla falan ilgilenirsin. İnsanların arkasından onlar hakkında yorum yapmak sana çok yanlış geliyor. Çünkü eğer ben onlar hakkında konuşursam onlarda benim hakkımda konuşur düşüncesindesin. Keşke herkes senin gibi düşünebilseydi. O zaman dünya çok daha güzel bir yer olabilirdi. Aile içinde bile yapılan gıybetlere direkt tepkini gösteriyorsun. Onlara kızıyorsun ya da odana çekiliyorsun. Arkadaşların sırf bu yüzden sana çok kızıyor ve sinirleniyorlar. Çünkü senin yanında rahat rahat gıybet yapamıyorlar. Hatta o yüzden bazen senden gizli buluşup gıybet yapıyorlar.

İstemem yan cebime koy :)

Sen önceden gıybeti hiç sevmeyen bir insandın. Ortamlarda gıybet dönünce hemen oradan çekip giderdin. Ama son zamanlarda artık sen de onlara katılır oldun. Baktın böyle olmuyor ve harekete geçtin. Sen de artık öyle güzel gıybet yapıyorsun ki valla bütün yılların acısını çıkarır gibisin. Aman boşver zaten herkes herkesin arkasından konuşuyor. Sen konuşsan ne olacak sanki 😀 Değil mi? Şimdi artık sen de arkadaşlarınla buluşup rahat rahat gıybet yapabilirsin. O kadar zevkli bir şey ki insan rahatlıyor. Böyle sanki üstünden koca bir yük kalkıyor. Hatta şimdilerde çok mutlusun 😀

Sen doğuştan gıybetçisin!

Valla canım sen o kadar gıybetçi bir insansın ki korkulur senden. Tabi ki de insanların arkasından kötü şeyler söylemiyorsun. Ama tanıdığın tanımadığın herkesin neler yapıp yapmadığını çok iyi biliyorsun. Nedense olan biten bütün olaylar anında sana ulaşıyor. Her yerde elin ayağın var. Valla arkadaşlarınla bir buluşuyorsunuz herkesi öldürüyorsunuz. O ne yapmış bu ne yapmış diye diye bir bakmışsınız akşam olmuş. Zamanın nasıl geçtiğini hiç anlamıyorsunuz. Seviyorsunuz be bu hayatı. Zaten gıybet yapmak insan zekasını geliştiriyormuş. Yalan değil bak he araştırılmış ve sonuca varılmış. O yüzden bol bol gıybet yapabilirsin. 😀

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sugaoppabtsarmy93

İstemem yan cebime koy :) ASDFGHHJKGKJSFGFDHG

queen_of_the_7_kingdoms

Bir insan gıybet yapmayı hiç mi sevmez ya! Valla sen gıybet yapmayı hiç ama hiç sevmeyenlerdensin. Bir ortama girdiğinde eğer bir gıybet dönüyorsa hemen oradan ayrılırsın. Ya da konuşulanlara katılmayıp telefonunla falan ilgilenirsin. İnsanların arkasından onlar hakkında yorum yapmak sana çok yanlış geliyor. Çünkü eğer ben onlar hakkında konuşursam onlarda benim hakkımda konuşur düşüncesindesin. Keşke herkes senin gibi düşünebilseydi. O zaman dünya çok daha güzel bir yer olabilirdi. Aile içinde bile yapılan gıybetlere direkt tepkini gösteriyorsun. Onlara kızıyorsun ya da odana çekiliyorsun. Arkadaşların sırf bu yüzden sana çok kızıyor ve sinirleniyorlar. Çünkü senin yanında rahat rahat gıybet yapamıyorlar. Hatta o yüzden bazen senden gizli buluşup gıybet yapıyorlar.

banu2019

Bir insan gıybet yapmayı hiç mi sevmez ya!Evet

banum-banum

vallah bence bir hata var😂😂😂bayilirim giybete cunku

nigtmare

Bir insan gıybet yapmayı hiç mi sevmez ya! bilemedim afgshxjklz

Görüş Bildir