Gerçek Kesit'in Fenomen Adamı 'Sarı Bıyık' Cahit Kaşıkçılar ile İlgili Bilmediğiniz Detaylar ve Onun Son Hali

1.2bPAYLAŞIM

Hayatıyla ilgili detayları okuduktan sonra bir kez daha hayran oldum Sarı Bıyık abimize ❤️

Kaynak röportaj: Redbull - Melis Danişmend

Şu dünyada "fenomen olmak" gibi bir kavram varsa, bu adam işte o tanımın ete kemiğe bürünmüş halidir, sözlükteki karşılığıdır. Canımız, bir tanemiz Sarı Bıyık namlı Cahit Kaşıkçılar'dan bahsediyoruz tabii ki!

Özellikle Gerçek Kesit tutkunlarının büyük bir aşkla kucakladığı Sarı Bıyık'ı kendi başına ele alalım, onu daha bir yakından tanıyalım istedik. Çünkü o artık neredeyse evimizde yaşayan bir birey, o kadar yakınız.

Zaman zaman psikopat bir ruh hastası, çoğu zaman büyük bir kaybeden, bazı bazı da mağdurun önde gidenidir kendisi. Sarı Bıyık'ın bu çok yönlü başarısının içindeki isim Cahit Kaşıkçılar, bu dünyaya oyuncu olmak için gelmiş adeta.

Bursalı olduğun Gerçek Kesit fanları zaten bilir. Cahit Abi hiç göstermese de 1957 doğumlu, yani şu an 62 yaşında sırım gibi bir delikanlı.

Asıl işi şip şak fotoğrafçılık. Askerden döndükten sonra da video kaset ve plak dükkanı açmış. Bu arada başka bir şey daha yapmış, ki bundan hiç haberimiz yoktu. Bakın göstereceğim şimdi:

Yaşı 30'u geçenler "Komedi Dans Üçlüsü"nü çok rahat hatırlayacaktır. İşte Cahit Abi de düğünlerde, organizasyonlarda buna benzer bir grupla şovlar yapmış uzunca bir süre. Ne tatlı ya :)

Ortaokul döneminde iyi bir tiyatro oyuncusuymuş ama çeşitli imkansızlıklar yüzünden çalışmak durumunda kalmış ama kader buluyor işte. Flash TV ilk açıldığı zaman dublaj yapması için birilerini arıyormuş, "yapar mısın?" demişler "hay hay" demiş çünkü elektriği ve becerisi yüksek bir adam kendisi.

Sonradan "Gerçek Kesit'te oynar mısın?" diye bir teklif gelmiş, ona da tamam demiş. Hatta bir süre sonra programın senaryolarını yazıp bazı bölümlerin yönetmenliği bile yapmış. İyi ki de yapmış di mi?

Ha bu arada plak dükkanından para kazandıktan sonra motoru falan satarak güneye gidip paraları çatır çatır ezdiğini de söyleyelim. İşte bu bizi hiç şaşırtmadı çünkü o bir Sarı Bıyık! :)

Büyük imkansızlıklar ve prodüksiyon eksikliklerine rağmen Gerçek Kesit'i hep aşkla çektiklerini söylüyor Cahit Abi. Zaten öyle bir şey olmasa bu kadar hayranı da olmazdı herhalde.

Hatta o mesnetsiz eleştirilere Facebook sayfası üzerinden zamanında verdiği şöyle nezaket dolu bir cevabı bile var.

Leyla ile Mecnun dizisinde de bir ara görünmüşlüğü vardır Cahit Abi'nin.

Bu da ilginç bir bilgi: Cahit Kaşıkçılar aynı zamanda bir vantrolog. Evet, karnından konuşarak kuklaları seslendiren bir adam. Şu aralar ise çocuk oyunları ve stand up programları üzerine çalışıyor kendi prodüksiyon firmasında. Bir de YouTube kanalı açmak üzere hazırlık yapıyormuş.

Rolünün hakkını vererek sokaklarda "Püü Allah belanı versin!" tepkileriyle bile karşılaşmış, başarılı bir oyuncu Cahit Kaşıkçılar. Güzel adamsın abi güzel... Sarı bıyıkların olmasa biz ne ederdik, nerelere giderdik? Seviyoruz seni hem vallahi hem billahi ❤️

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nightwing-robin

Bu adamı takip etmemiz lazımmm :D

Gizli Kullanıcı

içmaaa gidek mi? bu replik başka be

despresso

Böyle bir içerik ancak senden gelebilirdi Sarı Bıyık efsanesine katkın büyük reis :))

merve-odabasi

Bizim evin altında çiçekçi dükkanı vardı. Birlikte araba süslerdik :) Ama o zaman evliydi eşi de vardı şimdi sanırım yalnız yaşıyor anladığım kadarı ile.

kennedy

sarı bıyıklarından sen suçlusun

Görüş Bildir