Geliyorlar! Büyükşehir Belediye Başkanını Seçmek İçin Türkiye'nin Dört Bir Yanından Akın Akın Dönen İstanbullular

6.7bPAYLAŞIM

İstanbul'da yaşayan seçmenler beş yıl boyunca şehri yönetecek başkanı seçmek için akın akın şehre dönüyorlar!

10 milyon 560 bin 963 seçmen bugün İstanbul Büyükşehir Belediye başkanını seçmek için sandık başına gidecek.

CHP, Saadet Partisi, AKP ve Vatan Partisi olmak üzere 4 parti ve 17 bağımsız adayın yarıştığı seçimlerin en güçlü iki adayı Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım...

Sandık başına gitmek ve beş yıl boyunca şehri yönetecek başkanı seçmek için İstanbul'da yaşayan ancak şehir dışında olan seçmenler akın akın dönmeye başladılar.

Havaalanları ve Otogarlar Dolu, Sahiller Boş: İstanbullular 23 Haziran İçin Yollara Düştü - onedio.com
Havaalanları ve Otogarlar Dolu, Sahiller Boş: İstanbullular 23 Haziran İçin Yollara Düştü - onedio.com

1. İşte demokratik hakkını kullanmak üzere yola çıkan o insanlar...

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
dremor

binalı başkan ne be istanbul büyükşehir belediye başkanı ekrem imamoğlu herkes bunu böyle bilsin çünkü demokratik olan seçimle oylarla başa geçmiş hala binali başkan diyenler var etrafta adam şuan hiçbir halt değil bırakın başkanlık laflarını partilerinde dağılmalar başladı bile yeni parti kurmalar cevval avukatlarınız diye yalaka mesajımı belli olmayan şeyler cidden ülkece çok tuhaf olduk

ezgilice

Bizans kargalarıymış.. Kodumun beyinsizi..

sqzlm

iki seçmen arasındaki gerek kültürel gerekse medeniyet anlamdaki farklılıklar ne kadar da çarpıcı seviyede öyle değil mi ? Bi kurulan cümlelere bakıyorum, bi kimin nasıl tepki verdiğine bi de kimin nasıl-neden geldiğine (:

kalem-kelam

Ekrem İmamoğlu seçimi genç jenerasyon sayesinde kazandır resmen. 30 yaşından küçük olanlar kuvvetle muhtemel AKP öncesini ya hiç hatırlamıyorlar, ya da az biraz hatıraları var.

kalem-kelam

Komik adam. Kendin gibi düşünmeyen ya da senden farklı düşünen herkes moron mu? Dilersen herhangi bir yerde buluşalım da yüz yüze konuşalım. Düşünemedi diyen insanı bir de birebir test et. Yobaz denen kesimden gram farkınız yok. Biri sizin gibi düşünmediği zaman neden moron oluyor? Dilersen bak bir genç seçmenin oy oranlarına. Haklı olduğumu göreceksiniz bay Düşünür :)

kalem-kelam

Sevimli şey, yobaz denen kesimden gram farkınız yok cümlemin de ben arkasındayım. Vermeye çalıştığım sübliminal mesaj vs de yok ortada. Genç kesim dediğimiz kesimin AKP'den başka bir parti görmemiş olması da bu seçimlerde ciddi bir etken ve seçimi de bunun kazandırdığını dile getirdim. Söyleneni anlamadan gibi bir şeyler yazmışsın, ve diğer ithamların var. Böyle sanal alemde sallama muhabbetler yerire bire bir görüşme ile ele alalım bu yanımı istedim. Çok boş vaktim olduğundan mı? Hayır, belki o kişiliğinde insanlara saldırmadan da konuşabilirsin mantığını gösterebilmek içindi.Yoksa inan bana, gerek iş hayatımda gerek özel hayatımda tepeden tırnağa doluyum. Senin de, senin moron tanımına da birebir uydugunu iddia edebilirdim, bu kolay olurdu. Ama bu bir karakter meselesidir. :) Ha illa emin olmak istersen dilediğin kurumda IQ testi de yaptırırız. (Bir partinin geçmişi ile bugün siyaset yapanları yargılıyorsan yine söylüyorum moronsun.)

m.akin

Kardeşim şu tweetleri görsel olarak paylaşın artık kısıtlı internetten giriyoruz. göremiyoruz bir şeyi .

Görüş Bildir