Görüş Bildir
Haberler
Geleceğe Dönüş Filminin Belgeseli Ekim'de Vizyonda

Geleceğe Dönüş Filminin Belgeseli Ekim'de Vizyonda

Ulaş
17.08.2015 - 23:29 Son Güncelleme: 18.08.2015 - 08:47
onedio.com
İçeriğin Devamı Aşağıda

Robert Zemeckis'in yönetmenliğini yaptığı ünlü seri 'Geleceğe Dönüş'ün belgeseli Back in Time, ikinci filmde Marty McFly'ın geleceğe gittiği gün olan 21 Ekim 2015 tarihinde vizyona girecek.

Yönetmenlik rüştünü tam olarak ispat edememiş olan yönetmen Robert Zemeckis 1985 yılında bizlere akıllarda silinmeyecek bir film yaptı ve tam 30 yıl sonra o atmosferi bizlere unutulmayacak bir film karşımıza çıkmadı. Filmin kazandığı oyuncuların katkısı olan Michael J. Fox ve Christopher Lloyd, kariyerlerinin zirve yapan oyunculuğunu sergilemişlerdi hatta günümüze kadar halen hafızalardaki yerlerini aynı tazeliğiyle korumayı bildiler.

89 ve 90’lı yılında çektiği iki devam filmiye çıtayı yükselten Zemeckis, 4 yıl sonra “Forrest Gump” ile tekrar isminiz silinmemek üzere adını sinema tarihine yazdırmıştı. Geleceğe Dönüş serisinin nasıl çekildiğini, ne zorluklardan geçildiğini, dönemin koşullarını; o dönemin yönetmeni Zemeckis ve oyuncuların ağzından anlatan belgesel filmi “Back in Time”ın vizyon tarihi nihayet açıklandı. Yönetmen Jason Aron, yapımcı Nolan Gallager desteği sayesinde böyle muhteşem bir üçlemenin belgeselini insanlara ulaştırabilecekleri için çok mutlu olduğunu belirtti

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
1
1
1
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
AbSurDMaN

İzlerken ağlarım çok net :(