Gece Kulübünde Hayranına Kucak Dansı Yaptıran Ben Fero Sosyal Medyada Tepkilerin Odağında

2.6bPAYLAŞIM

Kolay şöhret iddiasıyla isyan eden de var, goygoyunu döndüren de...

Son günlerin en çok konuşulan isimlerinden biri olan ve özellikle tarzıyla gündemden hiç düşmeyen Ben Fero bildiğiniz gibi Türkçe rap müziğin yıldızlarından biri...

Trap yapan ve bu nedenle de eleştirilerin hedefi haline gelen Ben Fero'nun aynı zamanda çok da büyük bir hayran kitlesi var.

Şurada kendisini bolca anlatmıştık: 👇

İlginç Tarzı, Sıra Dışı Klipleri ve Tüm Karizmatikliğiyle Rap Müziğin Tarzanı: B E N F E R O - onedio.com
İlginç Tarzı, Sıra Dışı Klipleri ve Tüm Karizmatikliğiyle Rap Müziğin Tarzanı: B E N F E R O - onedio.com

Son olarak Demet Akalın'la çektiği video klip ve Killa Hakan, Ceza, Ezhel ile yaptığı Fight Kulüp şarkısıyla çok konuşulan Ben Fero'nun ortamlara düşen videosu olay oldu.

Gece kulübünde siyahi bir hayranına kucak dansı yaptıran Ben Fero sosyal medyada epey tepki topladı.

Rezalet olduğunu söyleyen de vardı.

👇

👇

Goygoyunu döndüren de...

👇

👇

Her ne kadar ortak bir noktada buluşamamış olsak da Ben Fero çok eğlenmiş gibi görünüyor, siz ne düşünüyorsunuz?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
salca

Ya kime ne birader , bir yandan gelişmiş toplum olucaz diyoruz , bir yandan insanların yaptıkları özel hayatlarıyla ilgili şeylere karışıyorsunuz, adam taciz mi ediyor ? napıyor ? kız da mutlu eğleniyorlar işte isterse ordan kalkar birlikte eve giderler kime ne kardeşim ? Rap ini beğenmiyorum bu arada ama mesleğiyle de ne alakası var bu durumun ? Milletin namus bekçiliğini kimsenin yapmaya hakkı yoktur.

ax0xseym

Tamam o zaman herkes gelsin gözümüzün önünde sikişşin 😒🤦🏻‍♀️

colombian

bu herifi zerre sevmem de dinlemem de ama problem ne onu anlamadım.kızı zorla mı kucak dans yaptırmış yoksa kız buna zorla mı yaptırmış reşit mi değiller yoksa adamın rol model olmak gibi bi mesuliyeti mi var.ahlak ahlak ahlak diye diye hay amk gene sinirlerim tepeme çıktırahat bırakın insanları mk ya sana yanlış geliyorsa dinleme izleme olsun bitsin aman ali rıza bey ahlakımız bozulmasın...

wexzia

Buradaki yorumlara bak ya! Milletin ahlak anlayışı iyice yozlaşmış. Her şey o kadar normal hale gelmiş ki, "Ne var ki bunda?" diyecek kadar uyuşmuşlar. Yanlışı başka bir yanlış ile örtmeye çalışmalar falan. Ne kadar embesil bir toplum olmuşuz böyle?

Gizli Kullanıcı

Adam ne ahlaksızlığı yapmış onu kavrayamadım ? Ülkedeki 10 erkekten 5i fortçuyken bu dallama mı ahlaksız ? Hepiniz süpersiniz mk. Ayrıca da, bu denli İĞRENÇ şarkı yapan müptezellere, bu parayı kazandırırsanız, kendini zenci de zanneder, uzaylı da... Bunların müzikleri, P A R A İ Ç İ N !

erlik

Herif tecavüz etmiyor, yaşı küçük kıza sarkıntılık etmiyor. Kafasına göre takılıyor. Lan şu dünyada bana bu herifi de savundurdunuz ya

Görüş Bildir