Gamze Özçelik, Evini Satıp Afrika'da Şehitlerimizin Adını Verdiği Su Kuyuları Açtırdığı İddialarına Cevap Verdi!

-
Abone ol

Yazdıkları ve yaptıklarıyla beni bir kez daha etkilemeyi başardı! ❤️

Dün sizlere Gamze Özçelik'in evini satıp, parasıyla Afrika'da şehitlerimizin adını verdiği su kuyuları açtırdığı iddialarından bahsetmiştik.

Merak edenler buyursunlar...

Sen Çok Güzelsin! Gamze Özçelik Evini Satıp Parasıyla Afrika'da Şehitlerimizin Adını Verdiği Yüzlerce Su Kuyusu Açtırdı - onedio.com
Sen Çok Güzelsin! Gamze Özçelik Evini Satıp Parasıyla Afrika'da Şehitlerimizin Adını Verdiği Yüzlerce Su Kuyusu Açtırdı - onedio.com

İşte bugün, o iddialar hakkında bir açıklama geldi!

Eski model ve oyuncu, bu iddiaların gerçek olmadığını söyledi!

"Yapmadığımız şeyler için bizi övmeyin, yaptığımız şeyler için de bizi övmeyin." diyerek bir açıklama yaptı.

Ardından da 2018 yılında da aynı haberlerin çıktığını ancak bunun doğru olmadığını söyledi...

Kısacası Gamze Özçelik, bu tarz haberlerle övülmek istemiyor; yardım istiyor.

Bağışçıların desteğiyle buralara kadar geldik diyor ve bu tarz durumlarda derneğimizden haber alabilirsiniz diyor...

Umarız aldığı ve verdiği destekler ile çok daha güzel işler başarır Gamze Özçelik!

❤️

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
badcatsero

Helal olsun bu haberin üstüne atlayabilir hatta hiç sesini çıkarmadan ekmeğini de yiyebilirdi

biraz-akil-lutfen

Gamze hanım zorluklar çekti linç edildi toplum tarafından ,büyük acılar içinde kendini dine verdi sonras Afrika’daki muhtaçlar için yola koyuldu ..... keşke bir ideolojiye kendini kaptırmadan yapabilseydi yolculuğunu. Kapanıp taasuplaşarak aslında kendisi olmayan bir ben e dönüşmek çok acı, tüm dinlerde insanları değiştirip kendi kalıbına sokma eğilimi vardır , keşke kalıba girmeden de başarabilsek , hem kendimize hem başkalarına yardım edebilsek umarım bir gün Doğruyolu bulur. İnsan olmak için illaki ilahi bir güce ihtiyaç yok , güç yüreğinde taşıdığın iyi duygulardır. bir ateist olarak bu sebeple Gamze hanıma hep mesafeli olmuşumdur. Muhtaç insanlara yardımda başarılar dilerim kendisine.

enver07

Kim yayiyor bu yalan haberleri, amac yardimseverlik mi, yoksa dini propaganda mi?

soyledim-gitti

Bir zamanlar "Vucuduyla, güzelliğiyle bir yerlere gelmeye çalışanlardan" gözüyle baktığımız birisi kalitede, insanlıkta, takvada bizi kat kat geçmiş. Helal olsun derken bir yandan da kendimdeki eksiklikleri bir kere daha düşünerek utandım.

ittihat15

Hiç kimse mükemmel değildir, herkesin hataları vardır. Ayrıca birisinin kapanmasıyla kalite ve insalık ölçülmez. Mesela Cem Yılmaz yardımlarını ve desteklerini gizli yaptığı için, şova dönüştürmediği için her defasında linç yiyor, malum dinci tayfadan. Başka şarkıcılar da var, çoğu gizli yapıyor yardımlarını. Gamze ise instagram içeriği olarak kullanıyor, biraz art niyetli buluyorum açıkcası.

soyledim-gitti

Kapandığı için kaliteli insan demedim ki? Sizde algıda seçicilik var biraz galiba:) Yaptığı işin güzelliğine ve mütevaziliğine dedim. Burada paylaşım yapması mantıklı çünkü ortada bağış bekleyen bir vakıf var. Olması gereken şeffaflık gereği budur zaten, yani harcanan paranın nereye gittiğinin gösterilmesi. Burada şüpheye yol açabilecek tek nokta, instagramda bunları paylaştıkça kendisine bir yararı olup olmadı. Eğer bir yararı olmuyorsa (ki var gibi görünmüyor )o zaman şüphe duymaya gerek yok. Ama vakfa gelen paradan bir pay alıyorsa (yüzdelik bir paydan bahsediyorm) ancak o zaman art niyetden bahsedebiliriz.

z.kaanbdk

Helal olsun.

Görüş Bildir