Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Freud Okuyarak 'Psikanaliz' Yapmış: 'Doktorum' Diyerek İlişki Kurduğu 25 Kadını Dolandırdı

Anasayfa > Gündem

Mersin'de meydana gelen olayda, ilkokul mezunu olan Mustafa K., kendisini 'doktor' ve 'akademisyen' gibi tanıtarak gönül ilişkisi yaşadığı kadınları dolandırdığı gerekçesiyle gözaltına alındı. 18 yıl 4 ay hapis cezasının olduğu öğrenilen Mustafa K., Freud'un kitaplarını okuyarak psikolojik analiz yaptığını itiraf ettikten sonra cezaevine gönderildi. 

"Kredi kartımdan 4 bin 399 TL para çekmiş."

"Kredi kartımdan 4 bin 399 TL para çekmiş."

Polise giderek dolandırıldığını bildiren A.G. isimli kadın, 'Kendisini akademisyen olarak tanıtan ve gönül ilişkisi yaşadığım U.A., kredi kartımdan 4 bin 399 TL para çekmiş. Sunum yapacağını söyleyip tablet bilgisayarımı da aldı. Kendisini bir daha görmedim' diyerek ifade verdi. Verilen bu ifade üzerine, Yankesicilik ve Dolandırıcılık Şube Ekipleri harekete geçerek şüpheliyi araştırmaya başladı.

25 kadınla gönül ilişkisi yaşayarak dolandırdı.

25 kadınla gönül ilişkisi yaşayarak dolandırdı.

DHA'nın haberine göre, iddia edilen şüphelinin, ilkokul mezunu Mustafa K., olduğunu öğrenen polis ekipleri, Mustafa K.'nın kendisini 'doktor', 'akademisyen' ve 'mühendis' gibi tanıttığını, böylelikle 25 kadınla gönül ilişkisi yaşayıp dolandırdığını ortaya koydu. Şüphelinin aynı zamanda çok sayıda sabıkasının olduğu öğrenildi.

Sigmund Freud’un kitaplarını okuyarak analiz yaptığını kabul etti.

Sigmund Freud’un kitaplarını okuyarak analiz yaptığını kabul etti.

Merkeze bağlı Pozcu semtinde gözaltına alınan Mustafa K., sorgu sırasında suçlamaların hepsini kabul etti. Kadınların psikolojik hallerini çözebilmek için Sigmund Freud'un kitaplarını okuduğunu ve bu sayede kadınlara psikolojik analiz yaptığını itiraf etti.

18 yıl 4 ay hapis cezası olduğu öğrenildi.

18 yıl 4 ay hapis cezası olduğu öğrenildi.

'Dolandırıcılık' suçundan kesinleştirilmiş 18 yıl 4 ay hapis ve 46 bin 160 TL para cezasının olduğu öğrenilen Mustafa K., işlemlerinin tamamlanmasının ardından tutuklanarak cezaevine götürüldü.

Yaşanan olay sosyal medyanın gündeminde 👇

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
151
81
17
10
7
5
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?